Reklama

Reklama

Here for Blood

  • USA Here for Blood
Trailer

Obsahy(1)

Když je jeho přítelkyně Phoebe (Joelle Farrow) zavalena zkouškami na vysoké škole, Tom O'Bannon (Shawn Roberts), profesionální zápasník, který se snaží vyjít s penězi, souhlasí, že na poslední chvíli nahradí její dobře placenou práci chůvy. Tom přijíždí do izolovaného rodinného domu, kde se seznámí s předčasně vyspělou desetiletou Grace (Maya Misaljevic). To, co začíná jako klidná noc s pizzou a videohrami, se rychle zvrtne v krvavý, násilný chaos, když se Tom a Grace ocitnou v boji o holý život, když se do domu snese nadpozemský kult maskovaných vetřelců. (JasonCZ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

Flopik 

všechny recenze uživatele

Celkom fajn oddychovka, kde sa nič nerieši a kde keď vypnete tak sa fajn zabavíte. Partia okultistov chce obetovať dieťa a tak náš babysitter musí zakročiť. Efekty sú zábavné, krv strieka všade kde sa dá. Sekajú sa tu hlavy, prsty, máme tu fajn postavy, dobre sa nato pozerá a jediné čo chýba sú snáď nahé baby. Za mňa za 3*. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Dobrá práce maskérů a trikařů (tedy dobrá samozřejmě v rámci žánru "poklesle zábavné nadšenecké poloamatérské béčko"), sympatický týpek v hlavní roli, i ta malá holka byla fajn, ovšem úroveň humoru poplatná dětem nebo infantilním mentálům a zápletka jakbysmet. Celkový dojem určitě lepší průměr, krve je dost a člověk si nostalgicky vzpomene na nějaké ty staré VHSkové mozkovýplachové krváky. ()

Reklama

MightyHal 

všechny recenze uživatele

Tak tohle jsem rozhodně nečekal. Skvělá wrestlingová splatter komedie ve které ultra svalovec musí zaskočit za svojí přítelkyni ve hlídaní dítěte. No samozřejmě se vše posere a dané dítě se pokusí unést parta pošahaných kultistů. No a thats all folks! Tohle je prostě čistá splatter sranda , která překvapuje hlavně tím že za menší budget se tu dočkáte velkého množství parádních praktických over the top gore efektů.Také potěší i hlavní hrdina který mě fakt bavil a co se týče vedlejších postav tak se jednalo o fajn výkony. Jediné co musím zkritizovat je lehce sušší první půlka, potom co se ale rozjedou orgie brutality tak ten film už nezpomalí a nabízí hravost a skvělou krvavou zábavu. Za mě naprostá paráda a překvapení. 8/10 ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Hororová komédia, viac komédia ako horor, s nadmerným gore, kde sa oprávnene bojíte, že nejaká tá krvička vystriekne na vás už aj z obrazovky. Našťastie ale nejde o krv Hellebrandta, takže môžeme ostať pokojní. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Chůva v akci Dudlíkátor Tom, je typický železobeton (železné svaly a beton v hlavě), což já moc rád nemám. Lepší je neotřesitelný namakaný hrdina, než blb, kterého musí zachraňovat desetiletá holka. Vůbec sympatické postavy tu nejsou, a navíc nechybí ani oblíbené klišé v podobě blbé blondýny. Zdánlivě běžný home invasion se promění v útok pošahaného gangu ovládaného temnou silou. Otřepaný námět je fajn, ozvěna osmdesátek zaznívá naplno. Jenže to není řádná splatter podívaná, byť nechybí rudé fontány, utrhané hlavy, smažení na vařiči či půvabné využití sekáčku na maso. Je toho ale ve výsledku málo a na střeva ven nedojde. Ze všeho nejvíc mi však vadila stopáž, páč chatrný a kolísavý děj nedržel film pohromadě. Vystřihnout tak půl hodinky, dostal by snímek jiné grády. Na druhou stranu na mordy se hezky koukalo, postavy statečně ječely, a tak vyloženě zklamaný nejsem. Ovšem ty 3* jsou slabé a na film se už nejspíš nikdy nepodívám. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama