Daisy Jones & the Six

• USA Daisy Jones & the Six

Epizody(10)

V roce 1977 jsou Daisy Jones and the Six na vrcholu. Pod vedením dvojice hvězd Daisy Jonesové a Billyho Dunnea se kapela vyšvihla z bezvýznamnosti ke slávě. Po vyprodaném vystoupení v Soldier Fieldu v Chicagu se rozhodli skončit. Nyní, o desítky let později, se členové kapely rozhodli odhalit pravdu. Toto je příběh o tom, jak se ikonická kapela na vrcholu slávy rozpadla. (Prime Video)

mia.com

I pres ten rozvleklejsi zacatek, i pres to, ze nejsem fanynka Claflina, i pres to, ze Daisy byla totalne na ranu a i pres to, ze me vlastne to tema nejak nebere, me serial absolutne uchvatil a neskutecne me bavil. Autorku predlohy znam, ackoliv zrovna toto jsem schvalne necetla, protoze mi prislo, ze serial musi byt lepsi hlavne diky tem pisnickam. A ty byly fakt hezke. Nejlepsi moment byl, kdyz spolu poprve zpivali ten duet na festaku, to jsem mela husinu. ()

Mudrlant

Na serial jsem se tesil protoze mam rad dobovky s hezkou vypravou. Nicmene obrovske zklamani a nuda. Pribeh jalovy a postavy nezajimave. Dva dily a dost.. ()

diax3

Láska, drogy, rock-n-roll. Anebo taky: popíraná magnetická přitažlivost, přežitá smrt předávkováním a nežádoucí tenze spřízněných duší přetransformovaná do textů písní. Taková ta láska, co bolí. Co vám proudí žílama, ale přitom si na ni nejde šáhnout. Zakázaný jabko, protože třetí vrchol trojúhelníku byl nakreslenej jako první (a vy ho vlastně litujete, stejně jako ty dva ostatní body). Je to bomba komplikovaných pocitů. A to vše se skvělými herci i kostýmy. ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD