Plavba (TV film)

Carl Davis

Graham Walker

Kostýmy:

Susie DeSanto

Komentáře uživatelů k TV filmu (9)

• POMO

Moooc špatný nízkorozpočtový televízny klon austrálskeho filmu DEAD CALM (ÚPLNÉ BEZVETRIE).(27.5.2002)

Ale jo, Eric je hodně fanatickej, ještě bych řekl víc, než Billy Zane a Rutgera jsem měl vždycky rád. koukat se na to dá. jen by mě zajímalo, když je to televizní projekt, jak jsem na tom mohl být 1994 (+-) v kině?(4.2.2006)

• EdaS

Sice špatný, ale dívat se na to ještě dalo...(26.9.2002)

• Wacoslav1

Slabota Hauer by jeste usel ale Roberts tradicne tragickej mohlo to dopadnout slusneji ale kdo tu napsal ze uplne bezvetri je na tom lip je asi trosku mimo jsou to uplne stejny blbosti ne ze by to bylo na odpad ale dve hvezdy jsou v tomto pripade maximum(26.8.2012)

• Lacike

Herecke obsadenie je spickove. V mojich ociach lepsie ako podobny film Dead Calm. Ale vysledok je dost slaby. Pocas väcsiny filmu sa nic poriadne nedeje. Len Eric Roberts sa sprava neskutocne otravne. A ked sa konecne nieco zacne diat, tak uz je neskoro. Jeden z tych filmov, ktore som mal ako maly rad, ale dnes su uz nepozeratelne. 3/10.(19.3.2015)

Obyčejné, ale ne špatně zahrané a celkem zábavné.(6.5.2015)

• danny_21

Překvapivě dobře zahraný darebák zlatým hošíkem Eric a neméně dobrý bludný slušňák bludný Holanďan jsou největšími devízami tohodle snímečku. Průměrná televizní zábava, na programově bohaté TV Nova jsem ji viděl asi 2x kolem půlnoci a vůbec jsem neusnul - prostě průměrná televizní produkce jak vyšitá - 55 %(8.10.2015)

• filmuska

Brrr,týmto filmom sa istý pán šofér rozhodol spríjemniť nám niekoľkohodinovú cestu busom.Prečo:-((?!(21.6.2003)

Zase az taky zly film to neni, mne sa nahodou pacil viac ako Uplne bezvetrie, ale to asi preto ze moc nemusim Billy Zaneho. Ericov psychopat bol lepsi a Rutger tu prekvapivo hraje dobraka. Monolog - aj ja som bol na tom v kine okolo 1993.(20.10.2006)