Reklama

Reklama

Sayen

Trailer

Obsahy(1)

Sayen (Rallen Montenegro) hľadá mužov, ktorí zavraždili jej babičku. S využitím svojho výcviku a vedomostí o prírode sa však zapletie aj do odhalenia korporátneho sprisahania, ktoré ohrozuje pozemky jej predkov. (Arsenal83)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

JASON_X 

všechny recenze uživatele

"Rozvojovým" kinematografiím milerád toleruju nějaké ty drobné nedostatky. Ale tenhle příběh je příliš naivní až hloupý na to, abych k němu pocítil byť jen průměrné sympatie. A nejen hloupý. I nešikovně natočený a ochotnicky zahraný. Co na tom, že v něm hrají dvě tuze pěkné ženské (Sayen a Miranda) a že se v něm sem tam mihnou nějaké hezké přírodní scenérie, když divák už chvíli po začátku otráveně sleduje časomíru a bručí "co já jsem si to boha zase pustil". A co je nejhorší - Sayenina pomsta samotná je tuze ubohá a nezáživná. Vy rozvojoví filmaři, kteří se snažíte točit filmy v "západním" stylu - vybodněte se na tyhle nedomrlé plagiáty a jděte radši jinou cestou, svébytnější a originálnější. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Primitívna zápletka o chamtivých boháčoch, ktorý chcú ťažiť nejakú tú surovinu, ale dobrosrdeční domorodci im ani za boha nechcú predať svoje pozemky. Je len otázka minút, kedy si to niekto odskáče a rozpúta sa nekonečný hon na Rambo indiánku, ktorá postupne redukuje zloduchov. Hlavným plusom filmu je príroda, ktorá je fakt nádherná. Takisto akcia je oldschool analógová. Ale veľa jej tu nie je a mimo akcie je to sakra nuda. Herecké výkony na všetkých frontoch sú jak z telenovely. Indiánka neustále pomstychtivo čumí a záporák sa komicky naparuje. Takže celkovo to je dosť veľká slabota, ktorú by som odporúčil len milovníkom prírody. 3/10. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Bezohlední těžaři chtějí koupit indiánskou půdu a během vyjednávání zavraždí majitelku. Jenže to netuší, čeho všeho je schopná její vnučka. Zápletka jak z prvního Vinnetoua, ale tak nakonec proč ne. Herečka v hlavní roli byla fajn, padouši působili správně padouchovatě a prostředí lesů bylo nasnímané moc hezky. Vůbec celkově ten look působil profesionálně. Problém je akce. Vzhledem k tomu, že to měl být jeden z úhelných kamenů celého filmu, byly konfrontační scény dost zoufalé ať už šlo o přímý střet, nebo o střelbu. Ani naháněčky neměly ten správný drajv a celkově mi připadalo, že v těch akčnějších chvílích byl kameraman dost nejistý. Sestříhat to pak do nějakého poživatelnějšího celku nejspíš ani nešlo. Škoda. Potenciál tu byl. 40% ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Tak pokud jde o zápletku nic objevného se nekoná, kolikrát už jsme to tady měli, kdy skupina hajzlů podcenila svou "kořist" a pak začalo tóčo, tak tady přesně je další takový kousek do šuplíčku, samozřejmě když už scénarista neví kudy kam dojdou náboje + pár dalších debilit hlavně směrem ke konci, na druhou stranu, dá se to v pohodě spolu s přítelem z plzeňskéhp prazdroje přežít ()

johnsnow odpad!

všechny recenze uživatele

Chápem, že film je z krajiny kde kinematografia nemá taký švih ako inde ale toto bolo moc. Príbeh ešte celkom ujde a ani hrdinka nepôsobí najhoršie, dokonca i skupina záporákov pôsobí obstojne, avšak ako akčné scény tak, prenasledovanie postráda akúkoľvek dynamiku či napätie, doslova tam nie je nič zaujímavé. Po dlhej dobe film ktorý som nedokázal dopozerať. ()

Reklama

Reklama