poster

Dinotopie: Výprava za kamenem Slunce

 • USA

  Dinotopia: Quest for the Ruby Sunstone

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 75 min

Režie:

Davis Doi

Hudba:

Mark Watters

Producenti:

Steven Squillante
(další profese)
 • štísko
  ****

  Dát tomuto dílku odpad, je výrazem nepochopení, že je to film pro děti nezkažené akčními pornografickými filmy. Z tvorby pro tuto kategorii je to dost nadprůměrné. Koukáme na to po několikáté celá rodina a děcka už se schání po dalším pokračování. Možná ten konec je až příliš "přislazenej ". Ale aspoň v těch pohádkách vítězí dobro nad zlem a vše dobře dopadne. Děti po tom dobře usínaj a nebudí se hrůzou ze spaní.(18.2.2011)

 • pekas
  ****

  No s hranou Dinotopií to má společné jenom dinosaury na ostrově a kameny. Jinak už snad nic. Jako animovaná pohádka pro děti to celkem ujde, ale ne pro ty úplně malé. Těch dosavadních 70% odpovídá celkem přesně. Slabší 4.(21.12.2008)

 • Scraffy
  **

  Mne to nejako nesadlo. Moc som sa pri tom nebavil. Podobné filmy moc neobľubujem.(12.1.2018)

 • dvd-L
  *

  Hodnotím ty dva kanalizátory -záporáci klaďáky svým charakterem v tomhle filmu zcela převálcovali.(5.1.2009)

 • Renie42
  ****

  Mám ráda dinosaury a tak tento film mě potěšil. Není to jako Jurský Park, kde není radno být člověk a dinosaurus pohromadě, ale tady je vidět, že to jde. Příběh s dobrým koncem, to já můžu, když ne v opravdovém životě, tak alespoň v tom hraném a kresleném.(4.4.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace