Dinotopie: Výprava za kamenem Slunce

USA, 2005, 75 min

Davis Doi

Mark Watters

Steven Squillante

Dát tomuto dílku odpad, je výrazem nepochopení, že je to film pro děti nezkažené akčními pornografickými filmy. Z tvorby pro tuto kategorii je to dost nadprůměrné. Koukáme na to po několikáté celá rodina a děcka už se schání po dalším pokračování. Možná ten konec je až příliš "přislazenej ". Ale aspoň v těch pohádkách vítězí dobro nad zlem a vše dobře dopadne. Děti po tom dobře usínaj a nebudí se hrůzou ze spaní.(18.2.2011)

No s hranou Dinotopií to má společné jenom dinosaury na ostrově a kameny. Jinak už snad nic. Jako animovaná pohádka pro děti to celkem ujde, ale ne pro ty úplně malé. Těch dosavadních 70% odpovídá celkem přesně. Slabší 4.(21.12.2008)

• Scraffy

Mne to nejako nesadlo. Moc som sa pri tom nebavil. Podobné filmy moc neobľubujem.(12.1.2018)

• dvd-L

Hodnotím ty dva kanalizátory -záporáci klaďáky svým charakterem v tomhle filmu zcela převálcovali.(5.1.2009)

Mám ráda dinosaury a tak tento film mě potěšil. Není to jako Jurský Park, kde není radno být člověk a dinosaurus pohromadě, ale tady je vidět, že to jde. Příběh s dobrým koncem, to já můžu, když ne v opravdovém životě, tak alespoň v tom hraném a kresleném.(4.4.2010)