Je to již téměř rok, co byla v poklidném městečku Shallow Valley spáchána brutální vražda místní dívky, kterou se šerifu Jacku Sheppardovi nepodařilo objasnit. Právě se chystá z města navždy odjet, když se na schodech policejní stanice objeví mladík celý od krve. Jack musí svůj odjezd odložit. Brzy zjistí, že mezi mladíkem a loňskými strašlivými událostmi existují souvislosti... Jaké tajemství leží pohřbeno ve stínech minulosti malého města? Jaké hrůzy ještě čekají v lesích? Někteří lidé by si přáli, aby tyto otázky nebyly nikdy zodpovězeny... (Magic Box)

Dispax

Ani mi to moc horrorové nepříjde , ale na tom nesejde. Originální, to jest ano, slušně zahrané , napínavé , chvilkama nechutné.. určitě nadprůměrný americký horror. Dávám tak 80% ()

Keledaia

Tak se mi už minimálně potřetí povedlo u tohoto filmu usnout, tudíž stále nevím, jak to dopadlo? Může mi to prosím někdo napsat do zpráv ? Dík. Znova se na to dívat nebudu. Celej film je nuda. Porovnávání s JC je na místě, taky mi to tím zavánělo, ovšem já bych řekla, že stopy jsou spíš horší, o dost. JC je pro mě kult, příšerka, která zůstává, na kterou si vždy s úsměvem vzpomenu. Co je tahle slátanina... Průměrnej horor, jednou a dost.. ()

pavel80

Jako člověk tento druh hororu nevyhledávající, musím konstatovat, že jsem byl spokojený. Dle některých recenzí, jsem čekal podstatně méně. Ocitáme se kdesi v lesích, kde lišky dávají dobrou noc a kde se dřevěná policejní stanice pomalu vyklízí, přičemž místní šerif zarůstá strništěm… Nastává nový den a to vám trochu zamrazí, když se okolo pohybuje tajemná postava celá od krve a nechová se zrovna roztomile. Celkem se dá tedy počítat, že řady místních obyvatel budou celkem řídnout… Nemravnosti : žádné (tedy pokud jste normální). Lepší obdobný film : nepamatuji si na nic obdobného, snad - Noc s nabroušenou břitvou. Hodnocení : Místo sobotního večera na nejmenované televizní stanici = dobrý. ()