The Chair

Scénář:

Hudba:

David Alan Graf

TheEvilTwin

Podivné, intenzivní, děsivé, originální. Sakra zajímavý kraťas, takový napínák se jen tak nevidí. A filmařsky na velmi vysoké úrovni. Od tohohle režiséra si rozhodně pustím i další filmy, škoda jen, že na čsfd jsou uvedeny jen 2, zbytek na imdb;) ()

BROKEN_

Úžasný krátkometrážní film ve kterém Curry Barker předvádí velký talent. Úplně v něm vidím Ariho Astera. Je to atmosférický, nepříjemný a tak trochu i psycho horor. Námět super a natočeno je to skvěle. Herecky mi to přišlo dost dobrý (především ta přítelkyně hlavní postavy to zahrála hodně dobře). Dát plný počet hvězd nějak nemůžu... ještě mi tam něco chybělo. Ale musím doporučit. Tohle se musí vidět, pokud máte rádi krátkometrážní horory. Někdy v těchto vodách člověk najde zajímavější a děsivější věci než u celovečerních filmů. 8/10 ()

borec999

Ty vole. Nezvyknem sa pri hororoch príliš báť a mám čo to nasledované, ale bez hanby poviem, že som mal zimomriavky a pri dvoch jumpscareoch (ktoré vzácne nie sú zapríčinené iba jednoduchým zvýšením zvuku) som mal dosť. Atmosféra, herecké výkony, jednoduchý dej, práca s kamerou, prekvapivosť všetko tu funguje ako má. I keď je otázka ako by to fungovalo v celovecernej forme... Takto ale jasných 5* a dúfam, že sa v budúcnosti nejakého celoveceraku od režiséra Curryho Barkera dočkáme. 95% ()

Flopik

Nezvyknem vyhľadávať tieto krátkometrážne filmy, ale tento horor som musel skúsiť a palec hore. Skvelá atmosféra, herci zvládli na výbornú a z niektorých scénok pekne mrazí. Za mňa najlepšia v noci s kreslom, ako prešla z kriku/strachu do úsmevu a spánku, celkom to nahnalo husinu. Kľudne by som bral celovečerný film a dúfam, že podobne ako Lights Out dostane Curry šancu. Silné 4*. ()

Meteorista

Takovýdle hororový kraťasy sou úderný, nestačej začít nudit a když se sejde dobrej nápad s fajn provedením, je to lahoda. Já třeba vim o YouTube kanálu Crypt TV, kterej poslední dobou už moc aktivní není, ale v minulosti byl schopnej vyplodit pár právě takle povedenejch krátkometrážních horůrků, kerý maj dobrej nápad a díky stopáži nezačnou nudit. Občas je tadle scéna kvalitnější než to, co nám leze do kin. ()

Daiker

No nevím co na tom všichni mají.... Docela trapárna... Nejde z toho strach a to je hlavní. Hlavní neherci to zabili.... Na Lights out nebo Don't peek to nemá ani náhodou... ()

Olivvaxaf

Tohle jsem nečekal… neskutečný talent!!! Nejvíc creepy short film i bez jumpscareu😂 no a kamera naprosto perfektní… ()