S tebou nikdy

• USA Anyone but You (více)

V komedii S tebou nikdy vypadají Bea (Sydney Sweeney) a Ben (Glen Powell) na první pohled jako perfektní pár. Po úžasné první schůzce se však něco stane a to, co vypadalo jako žhavá přitažlivost, spadne na bod mrazu. Pak se ale nečekaně potkají cestou na svatbu do Austrálie. A tak udělají to, co by udělal každý dospělý: předstírají, že jsou pár. (Falcon)

Yoyona

Hvezdicka dolu za Sydney, ta holka proste neni dobra herecka. Hrozne mi vadila a neverila jsem ji nic. Glen naopak super. Kazdopadne je to vtipny, trochu klise ale to k romantarne patri. Nebyt Sydney dam i 4* ()

floppy4

Jediné na čo sa dalo pozerať boli pekné tváričky dvoch hlavných postáv, inak scenáristicky premrhaný potenciál. Párik čo sa akože neznáša a pritom miluje, to mohli z toho vyžmýkať ďaleko viac ako jeden skok z lode a gýčovitý víkendík s rodinkou na lesbickej svadbe. Tá "komédia" to mal byť asi vrchol to chytanie sa za riť a strhnuté oblečenie. Hm, dobre no... ()

carebear

Ako nenormálne obohraný scenár a klišoidné prevedenie,ale o 2 hviezdy to dvíha sympatické herecké obsadenie na čele s podarenou hlavnou dvojkou. ()

OsahuKimina

Je to už dlouho co jsem viděl podařenou romantickou komedii, takže už ani pořádně nevim co by takový film měl splňovat. Mám takový tušení, že S tebou nikdy z toho moc nenaplňuje. Nezáživná tuctovka bez nápadu, plná klišé a až na pár vyjímek s humorem bez úrovně. Navíc to působí až moc vyumělkované. Všichni herci jsou topmodelové v lokacích zalitých sluncem navlečení do děje, který by se v reálném životě nikomu s velkou pravděpodobností nestal, ale o tom právě možná tyhle filmy mají být, posuďte samy. Alespoň, že oba hlavní protagonisti jsou vcelku sympaťáci. ()

janmatys

Tady se opět někdo mylně domníval, že co je trapné, to je vtipné, ale tak tomu opravdu není. Jedna hvězda za ústřední dvojici, která je celkem sympatická, nicméně na víc to opravdu nestačí. Takových klišé bylo natočeno mraky, a naštěstí povětšinou kvalitněji, tady jde navíc o nový počin, tak se to logicky neobejde bez lesbické svatby rasově rozdílné dvojice. Když už chci romantiku, tak do toho sakra nepletu trapnosti. Dabing tomu tentokrát taky nepomohl. ()

Thane

Neni to zrovna zanr ktery bych vyhledaval. Vlastne se mu spis vyhybam aniz by mi sam o sobe vadil. Asi na to proste jen nemuzu koukat pravidelne ale jednou za cas..proc ne a klidne i rad. A tady se mi to libilo. Vetsina filmu je navic tak mila a zabavna ze si to rad nekdy pustim znova. Jasne jak to to zvazni tak to jde dolu ale to tak je obecne a asi se tomu tezko brani. Takze jediny u ceho jsem vylozene zdvihal oboci byla opera. Ani king kong ve vlastnich filmech podle me neni v zaberech tak casto jako tahle budova. Jestli si to dam priste jako drinking game tak se bojim abych nedopad jako ta slecna ve filmu. Koala rulez :) ()

BStone

Taková typická romantická komedie z milionářského prostředí, která je slušně předvídatelná i klišovitá. Což v rámci žánru až tak nevadí. Romantická linie mezi dvěmi hlavními postavami pak probíhá na pozadí mohutné ideologie, která vříská z celého filmu. Vrchol romantiky, ať už předstírané nebo skutečné, pak představuje vzájemné strkání prstů do zadku. Vypadá to, že romantickým komediím které uměly vzít za srdce příběhem, inteligencí a půvabem zřejmě odzvonilo. 40% ()

Estadra

Vidím nízké hodnocení a je to v pořádku. Já třeba proti tomuto filmu nic nemám.. ano je to téma které už bylo minimálně 100x... A ano jsou ve filmu scénky které už byly minimálně 1000x.... I tak je to oddechový film. Líbilo se mi to. Dávám 4* ()

Třetí řada Euforie má problémy

Třetí řada Euforie má problémy