Reklama

Reklama

S tebou nikdy

  • USA Anyone but You (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

V komedii S tebou nikdy vypadají Bea (Sydney Sweeney) a Ben (Glen Powell) na první pohled jako perfektní pár. Po úžasné první schůzce se však něco stane a to, co vypadalo jako žhavá přitažlivost, spadne na bod mrazu. Pak se ale nečekaně potkají cestou na svatbu do Austrálie. A tak udělají to, co by udělal každý dospělý: předstírají, že jsou pár. (Falcon)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (108)

krauset 

všechny recenze uživatele

Film je zajímavý strukturou příběhu. Klasický zvrat v podobě nedorozumění, kdy zamilovaná postava cosi vyslechne a interpretuje to zcela chybně, což vede k dočasnému rozchodu, který obvykle patří na konec druhého aktu, se zde odehraje na začátku. Ano, ovšemže si postavy měly o inkriminované noci promluvit dříve, ale jsou to hrdí single Američané v roce 2023. Nabízí se otázka o randění v moderní době: jestli je vůbec možné poslouchat sám sebe, jak radí všechny podcasty o sebezlepšování, a zároveň být dobrý v komunikaci, jak radí všechny podcasty o vztazích. S tebou nikdy se pohybuje na hraně mezi hrubozrnnou komedií a klasickou romantikou a obsahuje několik velmi povedených gagů (sušenka v letadle, Titanic na jachtě). Málokterý žánr stárne tak rychle jako romantická komedie, a i proto je dnes lehce riskantní je točit, ale S tebou nikdy představuje důstojný pokus o návrat tohoto žánru do kin. A byť mě tak docela nepřesvědčil, že podobný zážitek potřebuji absolvovat víckrát než jednou ročně. Více v recenzi na MZ. ()

bourec 

všechny recenze uživatele

I přes to, že sem to čekal lepší, nakonec s přihlédnutím k absenci podobnejch filmů v současný bídě tomu ty lepší tři hvězdy musím dát. Humoru, teda toho funkčního tam moc není. Ale ta chemie mezi sice trochu strnulým Glenem, a  nádhernou Sydney, je do ruky uchopitelná. A tak jako úkrok stranou s mé cestičky žánrovým zaměřením to musím spíš pochválit. I přes to, že to vnucování trendů současný teplometný doby je už za louží až k smíchu. Ale film celkově obstojnej. 60%. ()

Reklama

William_ 

všechny recenze uživatele

6/10. Co od toho očekáváte, to dostanete. Tedy přeslazenou milou nerealistickou romantickou komedii v nádherném prostředí s nadpozemsky nádhernými lidmi. Děj je hloupoučký a předvídatelný, ale s tím do tohoto filmu stejně jdete. Vedlejší postavy mi připadaly jako NPC co po čas filmu řeknou svou hlášku (která ještě není ani vtipná) a pak zase odejdou z placu a dají opět prostor hlavním dvojici, která celý tento film táhne. Oba to jsou neskutečně nádherný lidi a nebýt jich, jednalo by se o těžký podprůměr. Film slouží zároveň i jako reklama na Austrálii a její krásy. Pokud chcete jen tak "vypnout" a kochat se krásou Austrálie, Sydney Sweeney a Glena Powella, máte zde dokonalou příležitost. ()

vydumnica 

všechny recenze uživatele

R.I.P. romantické komédie!!! Trailer nalákal scénkou z Titaniku a krásnym prostredím Sydney, no v skutočnosti Anyone But You neponuká nič, čo by stálo za to. Pre mňa sklamanie!!! Sydney Sweeney je talentovaná herečka, zvyšok castingu bieda. Austrália je môj celoživotný sen, film sa odohráva v krásnom prostredí, ale to nestačí. Hlavná dvojica sama o sebe by aj dokázala baviť, svedčí o tom absolútne perfektná scénka v kaviarni v úvode filmu, ale film zničili maximálne otravné vedľajšie postavy a tým myslím rodičov, súrodencov, priateľov hlavnej dvojky a hlavne trápny scenár, dialógy, všetko. A už ma fakt nebaví, že keď je hlavná dvojica hetero biela rasa, musia to vyvážiť, tak to bije do očí, až je to trápne!!! Trápny film, od ktorého som čakala aspoň priemernú zábavu na úrovni oddychovky. Dávam 1* za Sydney (mesto), za Sydney (herečku), za prvých niekoľko minút filmu a za koalu a áno aj za Titanic. 35%. ()

filmfanouch 

všechny recenze uživatele

Sydney Sweeney a Glen Powell jsou dohromady sympatické duo, rozhodně poté největší klad této nové romantické komedie Willa Glucka. Ten pořád dokazuje, že umí za kamerou prodat humor, může pracovat s lákavým prostředím Austrálie (koaly jsou super!) a při základech ve Williamu Shakespearovi také dodat jednoduše neurážející feel-good romantickou komediální jednohubku, která rozhodně nemusí sázet pouze na půvab Sydney Sweeney a její častou přítomnost v plavkách. Jak už žánr romantických komedií není v roce 2024 rozhodně žádnou jistotou, S tebou nikdy je ve finále vlastně tak akorát uspokojivé.... ()

Galerie (97)

Zajímavosti (10)

  • Rozpočet filmu byl 25 milionů amerických dolarů a utržil 214,9 milionů dolarů. Jelikož jde o moderní adaptaci hry „Mnoho povyku pro nic“, na kterou je několikrát odkazováno, technicky je S tebou nikdy nejvýdělečnější adaptací Williama Shakespeara. Jde také o první romantickou komedii s ratingem R (pro dospělé) od roku 2016, která vydělala přes 100 milionů dolarů. Tehdy se to povedlo snímku Dítě Bridget Jonesové (2016). (DavePave)
  • Názov obchodu, kde sa vyzdvihuje svadobná torta, je Dogberry's. Dogberry bolo meno strážnika v hre „Mnoho kriku pre nič“, na ktorej je tento film založený. (dwdb)
  • Film se natáčel v Sydney v Austrálii. (SONY_)

Související novinky

Třetí řada Euforie má problémy

Třetí řada Euforie má problémy

26.03.2024

Loni v listopadu se na představení příštích projektů ze stáje HBO její představitelé holedbali tím, že třetí série úspěšné Euforie je v odklepnuta, v přípravách a na obrazovky chtivých náctiletých… (více)

Al Pacino a Jessica Chastain v adaptaci Shakespeara

Al Pacino a Jessica Chastain v adaptaci Shakespeara

28.02.2024

Al Pacino (Irčan, Klan Gucci) byl před lety tím šťastným aspektem, který pomohl dnes oscarové herečce Jessice Chastain (Interstellar, Očima Tammy Faye) dostat se do Hollywoodu. Tehdy třicetiletá… (více)

Reklama

Reklama