Noc démonů 2

Scénografie:

Wendy Guidery

Kostýmy:

Dorothy Amos

Angela si tentokrát prichádza po svoju sestru a cestou zmasakruje aj niekoľkých chovancov katolíckej školy. Lepšie než jednotka, celkom slušné triky a pár skutočne vydarených vtipov. Nezabudnuteľná je hlavne scéna, kedy Angela prichádza na večierok a začne tancovať za ľubozvučných tónov hudby všetkých zamilovaných, skvelej kapelky Morbid Angel.(22.12.2006)

Jednotka sa mi páčila tak som čakal čo mi dá dvojka.Ta mníška bola úžasná,srandovná a bavila ma.Je to podobný príbeh ako v jednotke,mladý sa idú baviť na Halloweenový večierok a dostanú sa do prekliateho domu a tam tramtatadáá zomrú.Ten príbeh je podobný ale aj iný a to hlavne postavami ktoré chcem zabiť ale menej ako v jednotke a troška lepšími trikmi.Má to aj taký erotický nádych.Prvý krát sa mi stalo že som žral mníšku,lebo bola akčnejšia ako Rambo,drsnejšia ako Ch.Norris to vážne a múdrejšia ako Americká ústava.No len škoda že spracovanie malo viacero chýb,ako chovanie postáv a príbeh bol dosť podobný.Ale zas triky boli o niečo schopnejšie a mal čaro aj v zábavnosti.(7.9.2014)

Malokedy sa stane, ze hororova dvojka je lepsia /regulerne az 95 % hororovych dvojek su podradne filmy/, no ale tuna motyka vystrelila a dvojka je snad este lepsia nez jednicka. Strasidelny dom je v plnej nadhere, halloweensky vecierok je tiez strasidelny, a reziser Brian Trenchard Smith /Letni kino som videl, zvysok este nie/ sa zaciatkom vyznal do tocenia hororov, odpady podla mna zacal tocit az neskor. Takze velmi dobra B-kova ducharina : 69 %(26.12.2015)

Angela je velmi společenský (ne)tvor, takže si svůj další Halloween rozhodla užít tentokrát i mimo svůj barák. Bohužel si pro svou malou a stále živou sestřičku musela dojít až na církevní kolej, kde tvrdě narazila na akční sestru Glorii... První polovina je celkem zasekaná a poměrně dlouho trvá, než se rozjede. Naštěstí je tu dost koziček. Jenže po návratu do legendárního Hallova domu se strhne slušná vlna roztodivných masek a speciálních efektů, kde velkou roli hrajou roztékající se démoni a přerostlý chřestýš. Pokračování Noci démonů zkrátka pokračuje v poetice prvního dílu a stále tak vypadá jako produkt osmdesátek - o něčem takovym se následující a jen o tři roky mladší trojce může nechat zdát.(10.11.2016)

Angela podruhé... Musím říct, že pokračování Noci démonů se mi líbilo o trochu více než jednička a to určitě zásluhou o trochu lepších triků (aby taky ne, když fim vznikl o 6 let později než originál) a trochu méně přehrávájících postav... Jinak je vše velmi podobné jako v jedničce a diváka nemá moc co překvapit... A ještě jako rocker musím zmínit, že v filmu hraje hudba kapely Morbid Angel, to mě velmi potěšilo... Ale i tak mi Night of the Demons 2 vychází jen jako lehký béčkový nadprůměr...(23.10.2009)

• - Kniha, ktorú číta v posteli Otec Bob (Rod McCary), je slávny román od J.D. Salingera "Kto chytá v žite". (beso74)