Noc démonů 2

Scénografie:

Wendy Guidery

Kostýmy:

Dorothy Amos

Kým jednička bola jedno neoriginálne klišé s vynikajúcimi maskami, dvojka je...opäť jedno neoriginálne klišé s vynikajúcimi maskami. Zopár dobrých nápadov a postáv ( matka predstavená v záverečnom klimaxe rulez ) situáciu o mnoho nevylepšuje a tak sa treba spokojiť s tradičným 90tkovým hororom, ktorému kraľujú už spomínané make-up a gore efekty a sexy baby.(4.9.2014)

Malokedy sa stane, ze hororova dvojka je lepsia /regulerne az 95 % hororovych dvojek su podradne filmy/, no ale tuna motyka vystrelila a dvojka je snad este lepsia nez jednicka. Strasidelny dom je v plnej nadhere, halloweensky vecierok je tiez strasidelny, a reziser Brian Trenchard Smith /Letni kino som videl, zvysok este nie/ sa zaciatkom vyznal do tocenia hororov, odpady podla mna zacal tocit az neskor. Takze velmi dobra B-kova ducharina : 69 %(26.12.2015)

Jednotka sa mi páčila tak som čakal čo mi dá dvojka.Ta mníška bola úžasná,srandovná a bavila ma.Je to podobný príbeh ako v jednotke,mladý sa idú baviť na Halloweenový večierok a dostanú sa do prekliateho domu a tam tramtatadáá zomrú.Ten príbeh je podobný ale aj iný a to hlavne postavami ktoré chcem zabiť ale menej ako v jednotke a troška lepšími trikmi.Má to aj taký erotický nádych.Prvý krát sa mi stalo že som žral mníšku,lebo bola akčnejšia ako Rambo,drsnejšia ako Ch.Norris to vážne a múdrejšia ako Americká ústava.No len škoda že spracovanie malo viacero chýb,ako chovanie postáv a príbeh bol dosť podobný.Ale zas triky boli o niečo schopnejšie a mal čaro aj v zábavnosti.(7.9.2014)

Dvojka o niečo lepšia ako jednotka, podľa mňa. Hlavne preto, že tu bolo zopár podarených komediálnych scén (a to komédie v hororoch nemám veľmi v láske). Trochu ma vystrašilo, keď sa zdalo, že dej nebude pokračovať v dome, ale našťastie som si mohol vydýchnuť. Ináč je to celé podobné jednotke, zo začiatku nuda, potom dosť akcie, parádna Béčková atmosféra ako má byť... 70%.(18.8.2010)

Druhá noc démonů je film, který by jako z oka vypadl Raimiho poctujícímu Stáhni mě do pekla. Úplně stejná odlechčenost, nehororové i hororové vtipy, povedené lekačky, příjemná a strašidelná atmosféra k pohledání. Night of the Demons 2 naplňuje naprosto skvěle žánrové požadavky s klišovitými postavami ze střední školy, samozřejmě plesem, strašidelným domem a jako neobvyklejší prvek přidává akční jeptišku se svěcenou vodou ve vodní pistoli. Parádní, akčně komediální horor, který mi opravdu sednul do nálady a pobavil jako už dlouho nic žánrové spřízněného.(12.3.2011)

• - Kniha, ktorú číta v posteli Otec Bob (Rod McCary), je slávny román od J.D. Salingera "Kto chytá v žite". (beso74)