Noc démonů 2

Scénografie:

Wendy Guidery

Kostýmy:

Dorothy Amos

Malokedy sa stane, ze hororova dvojka je lepsia /regulerne az 95 % hororovych dvojek su podradne filmy/, no ale tuna motyka vystrelila a dvojka je snad este lepsia nez jednicka. Strasidelny dom je v plnej nadhere, halloweensky vecierok je tiez strasidelny, a reziser Brian Trenchard Smith /Letni kino som videl, zvysok este nie/ sa zaciatkom vyznal do tocenia hororov, odpady podla mna zacal tocit az neskor. Takze velmi dobra B-kova ducharina : 69 %(26.12.2015)

Jedničku jsem zatím neviděl, takže možná proto hodnotím tak kladně. Film je typické béčko. Docela mě ale překvapilo že to režíruje Smith který je fakt dřevo. Nicméně film si udržuje tu krásnou béčkovou atmosféru a objeví se tu snad vše co má rád každý fanoušek béčkového hororu krev, nahota, sliz a nakonec krásná potvůrka která je opravdu vydařená. Nicméně se tu samozřejmě najde plno blbostí či nehereckých výkonů. Ale je to zatraceně zábavné béčko.(19.8.2010)

Angela si tentokrát prichádza po svoju sestru a cestou zmasakruje aj niekoľkých chovancov katolíckej školy. Lepšie než jednotka, celkom slušné triky a pár skutočne vydarených vtipov. Nezabudnuteľná je hlavne scéna, kedy Angela prichádza na večierok a začne tancovať za ľubozvučných tónov hudby všetkých zamilovaných, skvelej kapelky Morbid Angel.(22.12.2006)

Angela podruhé... Musím říct, že pokračování Noci démonů se mi líbilo o trochu více než jednička a to určitě zásluhou o trochu lepších triků (aby taky ne, když fim vznikl o 6 let později než originál) a trochu méně přehrávájících postav... Jinak je vše velmi podobné jako v jedničce a diváka nemá moc co překvapit... A ještě jako rocker musím zmínit, že v filmu hraje hudba kapely Morbid Angel, to mě velmi potěšilo... Ale i tak mi Night of the Demons 2 vychází jen jako lehký béčkový nadprůměr...(23.10.2009)

• TO

Démon Angela likviduje studenty, kteří se nakonec stávají taky démony, takže bude potřeba hodně svěcené vody k jejich zastavení, nejlépe načepované do pistole na vodu. Průměrné béčko obsahuje některé opravdu povedené momenty, třeba vraždící rtěnku co vleze holce rovnou mezi nohy nebo vraždící prsa!, basketbal s vlastní hlavou a jeptišku co používá kříž namísto nunčaku. Přesto všechno film moc nepotěší.(12.9.2006)

• - Kniha, ktorú číta v posteli Otec Bob (Rod McCary), je slávny román od J.D. Salingera "Kto chytá v žite". (beso74)