Epizody(7)

Darby Hartová (Emma Corrin), amatérské soukromé očko a technicky zdatná hackerka z generace Z, je spolu s dalšími vyvolenými pozvána na soustředění na odlehlém místě. Když je však jeden z pozvaných nalezen mrtvý, musí Darby využít všech svých schopností, aby dokázala, že šlo skutečně o vraždu, a to dřív, než vrah udeří znovu. (Disney+)

Recenze uživatele angeline k tomuto seriálu (2)

Vražda na samém konci světa (2023)

Ze začátku to vypadalo zajímavě, byť lehce naivně, nicméně ve chvíli, kdy geniální hackerka vylepila veřejný dotaz na obecné Reddit fórum, zda ji opravdu kontaktovala seriálová verze Elona Muska, nebo se jedná o podvod, jsem vyprskla smíchy. Předtím vybudované napětí kleslo na nulu a hodina se začala táhnout jak smrad z přeleželých olomouckých tvarůžků. Příběh rozbředl a stal se názorně naučným, kdybychom snad měli kognitivní problém chápat, kdo je kdo, a přenesli jsme se do rádoby efektního milionářského snu o moderních AI technologiích někde na Islandu – pochopitelně – kde ti nejlepší z nejlepších budou rozhodovat o osudu světa nad vybranou krmí. Oj ty moje píčovino, tohle je psané asi pro děti, tak dobře, že to streamuje Disney Plus. Uvěřitelnost a nápad nula, klišé 100 %. Horko těžko jsem dokoukala 1. díl, ale pro starší a pokročilé ztráta času. ()

Homme fatal (2023) (E01)

Šablonovité vykradené bezzubé klišé. ()