Tajný zákop

Válka se chýlí ke konci a zatímco část německých důstojníků vede boje s fanatickým přesvědčením až do úplného konce, jiná část začíná myslet na život po válce. Bohatství, které nacisté v průběhu války na různých místech ukryli, pak láká nejen samotné Němce, ale i tajné služby spojenců. Jejich agenti a obávaní commandos se pokusí překonat kruté boje na frontě a německou armádu i obávané gestapo infiltrovat. (Bontonfilm)

Fin_429

Dejme tomu, že jste si počkali. A výsledek - Dokonalý. Ve srovnání s Trailerem to ale bylo nic. Kdyby se Kazma rozhodl prodat práva nějakému zručnému filmaři. Chtěl bych to vidět (pokud by to Kamil neprodukoval samozřejmě) 7/10 ()

blondboss

Tento fiktívny trailer sám o sebe neukáže nič, ale ako predzvesť niečoho väčšieho to celkom funguje, hlavne keď sa tam objaví mužská herecká elita v Česku. Inak ale nič moc. 40 % ()

cad_bane

Jednoznačně nejlepší ztvárnění postavy Adolfa Hitlera na filmovém plátně. Vyzdvihuji herecký výkon pana Lygy, emoce a autentičnost na prvním místě nechyběly. Jenom teda výška herce úplně nesedla, ale to se dá odpustit. ()

Zix.

Jako upoutávka na potenciální film to ujde. Je jenom škoda, že z toho nic nevznikne a je to jen další vtip šaška Kazmy. ()

DanGreyman06

Chudák pan Lajner, ale do kin se přeci jen dostal. Tento potitulkový bonus je dobrý a hvězdně obsazený. A dost mi celkem ve finální scéně připomněl filmy od Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze. ()

Metuje

Film samozřejmě úplně nesmyslný, sloužící jen a pouze jako primitivní marketingový háček. Škoda, že tvůrci nevyužili hereckého obsazení a nenatočili něco alespoň trochu srozumitelného, co by šlo pochválit. ()

Wazy_37

Úžasný výkon všech herců. Konečně film u kterého jsem se nenudil. Pecka !! Časová stopa tak akorát. Závěr plný dramat… byl opravdu na kapesníčky, až tak moc jsem si vytvořil vztah s hlavní postavou. Dočkáme se druhého dílu ? Toť otázkou. Pevně doufám, že ano. Jedno procento ubírám, dle mého názoru bylo málo krve, příště prosím víc. 99% ()