Neměl zrovna šťastné dětství, a tak rád unikal do světa filmu. Sylvester Stallone v tomhle dokumentu vypráví, jak se vypracoval z outsidera v hollywoodskou legendu. (Netflix)

smartynaf

Zatímco u Arnolda to byl , životopis, u Silvestra to měla být zpověď. Zatímco u Arnolda to byl životopis ze kterého jsem se mnohé dozvěděl, tak u Silvestra jsem se nedozvěděl téměř nic . ...vždy to byl můj hrdina a vyrůstal jsem na něm, proto to asi ani nemůžu ohodnotit objektivně. ()

mottleone

Příjemný dokument o jedné z největších ikon hollywoodských akčňáků, které provázely dospívání nejednoho z nás. Celé je to konstruované jako typický "American Dream" plný křivd, bolesti, zápalu a tvrdé dřiny, jenže ozvlaštňující nuancí je právě Slyovo vyprávění a silné charisma. Dost momentů z hercovo života bylo vynecháno, ale vzhledem k bohaté historii jeho kariéry i příjemné stopáži výsledného snímku, byl obsah plně dostačující. Přidejte si dobové záběry, rozhovory s rodinou a osobnostmi jako Tarantino / Schwarzenegger, doplňující scény z filmů i natáčení - a máte tu ideální nostalgický program pro milovníky 80'kovejch filmů, silný jako Rockyho bicák! (*i slzička ukápla) 8/10 ()

Raziel811

Podobné dokumenty jsou sporné. A to z důvodu, že fanoušci Stallona o něm vědí první poslední a nic nového se nedozvědí a současná generace nejspíš ani neví, kdo to je/byl. Za mě jsem čekal více zákulisních informací z filmů a ne, že 1/3 stopáže se věnuje Rockymu, který je tak profláknutým filmem, že z logiky věci zkrátka nic nového řečené není. ()

KuceraJohny

Mám chuť dát hvězdičky jenom tři. Čekám celý týden na dokument o jednom z nejvíce zajímavých lidí z Hollywoodu a nakonec jsem zklamán. Není to nijak extra velké zklamání, ale Netflix dokumenty o populárních lidech umí. Proč tedy Sly působí jinak (čti hůř). Začne to poměrně slibně, jelikož o začátek v dokumentech zas tolik nejde. Věci ohledně otce, Rockyho to vše působí zajímavě a cca těsně před půlkou jsem spokojený a pak už to jenom rychle projedeme a nic moc z toho. Mrzí mě, že tu nejsou zpracované i jiné projekty, i když Rocky je rozhodně můj nejoblíbenější film od Stalloneho. Spíš mě mrzí, že jsme Slye nepoznali víc osobně. Hodně jsem čekal na část života Sage Stallona, ale to v podstatě přeskočili. Zkrátka jsem si myslel, že tohle bude TEN dokument o Sylvesterovi, který řekne vše, ale není. Věřím v nějaký budoucí, který to zvládne lépe. ()

Bogrant

Možno nie tak komplexný a so širokým záberom reflektujúci obraz kariéry a života akčnej ikony (viaceré klasiky sa vôbec nespomínajú), ale kvalitatívne postačujúce, deprimujúce i inšpirujúce a vhodne precítené. Žiadne pozlátko, ale drina a ctižiadostivosť. A keďže Slya považujem po stránke ľudskosti i sympatií, napriek viacerým dielčím prešľapom, za toho "najbližšieho" akčného hrdinu, vyššie hodnotenie je správna voľba. ()

K1okan1905

I přesto, že jsem se na tento dokumet hodně těšil, tak jsem poměrně zklamanej, ne proto že by to bylo špatný, ale nemělo to drive, hrozně utahanej začátek, co začátek skoro polovinu. Je to jeden z mých nejoblíbenějších herců, ale dva dokumenty, které tu byli v poslední době o Arnim a Beksovi, byli lepší, vtahli mě hned a drželi po celou dobu, bohužel zklamaní, představoval bych si to lepší, škoda. Jinak fakt borec :) ()

marcussecek

Úžasna cesta do nitra Stalloneho života. Dlouho jsem neviděl dokument který by mě tak moc oslovil. Za mě pan herec režisér a člověk který víc co život obnáší. ()

Johnny.Wolf

Úplně jinak naservírovaný dokument, než by kdokoli čekal. Mě osobně velmi překvapil a dostal. Možná bych i pojmenování “dokumentární” vyhodil z popisu. Hodně silná věc, kterou v mnoha ohledech “bohužel” chápu. Bezchybně  odvyprávěná upřímná zpověď velké legendy! ()

lahvi

Za mě teda trochu zklamání. Hodina a půl na jedno téma o tom, co se do charakteru postav snažil dát ze sebe. Hodina jen o Rockym. Fanoušci Ramba tady dost utřeli. Celkově mnoho témat velmi okrajově. V dokumentu o Arnoldovi toho bylo mnohem víc. Todle bylo zaměřený prostě jen na jednu věc jakoby..mělo to být lepší za mě. ()

ReproBoy

Přiznám se, že Arnolda jsem měl a mám radši, neš Slye, taky jsem četl Arnoldovy knížky a ten dokument se mi moc líbil, i když byl až moc pozitivní.  Arnieho a Slye bude každej vždy srovnávat.  Nadruhou stranu SLY ten dokument má o dost plošší a víceméně to je Rocky x Rambo dokument. Pár věcí jsem se dozvěděl, něco jsem nevěděl, zjistil jsem, že to měl v hlavě docela srovnaný, ale narozdíl od Arnieho více věcí "lituje" Půlka dokumentu ospravedlňuje svůj vztah k tátovi. Za mě slušný, ale dost plochý a "nezajímavý". 70% ()

Marrakech86

Moc povedený dokument, který vysvětluje některé otazníky u Stalloneho, nicméně mi tam dost věcí chybí a spousty zmínek o dalších filmech, které natočil. ()

kreyson13

Pro milovníka tohohle chlápka jednoznačně pecka za pět hvězd. A má to i příjemně filozofující podtóny. Skvělý vyprávění jednoho paličatýho blázna:-) ()