Reklama

Reklama

Epizody(13)

Obsahy(1)

V celé Velké Británii byla v poslední době zaznamenána znepokojivá aktivita nových umělých upírů, takzvaných "freaks", kteří jsou stvořeni pomocí biomechanického čipu. Organizace Hellsing, pojmenovaná podle starého britského šlechtického rodu, která si už od nepaměti klade za úkol svět od upírské hrozby chránit, se bude s tímto problémem muset velice rychle vypořádat. Naštěstí má prastarou zbraň. Jmenuje se Alucard a sám je upírem. Důvod, proč slouží lidem, je zahalen tajemstvím, stejně jako fakt, kdo a proč čipy vyrábí.

Seriál má stylovou atmosféru, která překvapí atypickou hudbou, která by se k němu za běžných okolností vůbec nehodila, a syrovostí podání. Mezi fanoušky anime je veskrze velice kladně hodnocen, již delší dobu patří mezi "must see" tituly a jeho soundtrack je bez nadsázky legendární. (ČSFD)

(více)

Diskuze

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: :)) TO vím taky, že pochází z Norska, ale to je fuk a myslím si, že jsi nemyslel Trola z Norska :)

Lyli

Lyli (hodnocení, recenze)

Hem.m: co člověk, to názor...

Tom_Lachtan: Uuuu, to bych se asi styděla.

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Lyli:   je to tam necudné  ´=oD




Hem.m: kdybys nebyl nebylem, věděl byst, že jediný anglický slovo který sem použij je hejt, trola nejenže píšu s jednim L, tedy česky, ale narozdíl od tebe vim že původ má  v norsku

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Však u thora jsem se ptal na kladivo jestli ho v budoucnu nevystřídá.. A u Avengers jak říká Cimerman mě zajímalo jestli to bude stejně špatný jak 1 :))) A k hobbitovi jsem psal jak si myslím, že to dopadne :) 

Lyli

Lyli (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: U verbala, je fajn, že? Jsem ráda, že jste pěkně potokali :-D

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Lyli: chvylku sme dopoledne tokali u Verbala  ´=oD

Hem.m:  tak to ale nepiš k jejich poračování blbe 

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: E-e-ééé... :)) Já nejsem žádnej Troll jsem civilizovaný člověk :).. A používej prosímtě víc anglickej slovíček, protože to je kchůůloví! A protože se mi nelíbí pár filmů, nejsem hned nenávistný člověk..

Lyli

Lyli (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: (vrním) :-))) A co to tokání s Moenou;-)

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Při čtení si pust tohle ať to má grády! http://www.youtube.com/watch?v=hL-X53ze5O0 Pořád si tam domě solil a já ti s klidem odpovídal. A ty si zase nadával + popíral můj názor, na kterém ti vůbec nemusle záležet, ale vypadalo to, že sei asi chceš hádat no.. :).. Protože víš, že se mi dost věcí nelíbí a stejně si dotoho šel a zbytečně si se jen stapnil a vypadalo to, že zesebe děláš chudáčka :).. Jinak díky bohu, že mluvíš :D

Lyli

Lyli (hodnocení, recenze)

Hem.m: Tak dobrá...nebudu se už vyptávat, není to moje věc.

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Lyli: Ani ne, mi nadával, já mu řekl jen svůj názor a on se jen strapnil.. To už není moje chyba :(

Reklama

Reklama