Česko Slovensko má talent 11

(pořad)
  • Slovensko Česko Slovensko má talent 11

ČSMT je nejúspěšnější světová talentová show, která přichází letos se svou už jedenáctou řadou. Vysíláme ji opět se slovenskou TV JOJ. Ostřílená porota bude v tradičním složení Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a Jaro Slávik. Potřetí se po moderátorském boku Davida Gránského objeví Jasmina Alagič Vrbovská. Novinkou letošního ročníku je pátý porotce, který bude v každém dílu jiný – můžete se těšit na Mariána Čekovského, Ega, Štěpána Kozuba či Vojtu Dyka. (TV Prima)

fabecc1222

Tahle série mi pocitově přišla o trochu lepší, než předchozí dvě. Ano, jednotlivé neduhy stále zůstávají. Jasmina Alagič-Vrbovská je stále nemožná a nesympatická moderátorka. Produkce stále nepochopila, že diváci o zahraniční vystoupení nestojí, a ačkoliv je porota protlačí do finále, tak stejně nemají šanci na výhru. A jednotlivé TV nechápou, že každoroční opakování nemá šanci vygenerovat dostatek kvalitních představení. I tak mi ale přišlo, že z dramaturgického hlediska to bylo letos o něco lepší, než minulé ročníky. Asi tomu pomohli i noví porotci, kteří přinesli trochu čerstvého vzduchu. V rámci finálových vystoupení jsem byl rád, že vítězkou se stala zpěvačka, která předvedla určitě jedno ze tří nejlepších vystoupení večera. ()

fafejt001

Zatím  co  jsem  viděl , asi první  čtyři  díly ,  tak  je  to  fuuuurt   dokola . Tak  asi  čtyři  čísla  , zatím  ze  všech  čtyř  dílů  byla  fajn  a  jinak  někteří  adepti  jsou  zcela  mimo  mísu . Dobré  bylo  s  tím  Dykem  , jak  byl  převlečen  za  takovou  zvláštní  ženu  ,  jako  překvapení  pro  Prachaře  a  ta  paní  Věra  z  Bratislavy  , která  byla  jako  kompars  ,  a  byla  vyzvána na podium .  Tedy  ,  pokud  to  nebylo  nějak  dopředu  připraveno , tak  to  byla  pecka .  A  také  byla  fajn  ta  Eve  z  Prahy  ,  v  těch  vysokých  botech  a  pěknou  tváří  i  tělem   s  náročným  tanečkem .  Jo a  ten  10ti  letý  klučík  s  kytarou .  Jinak  je  to  pořáááád   dokola . A polovina  lidí  je  z  ciziny  ,  nechápu   nějak  PROOOČ  ???   Vždytˇ  je  to  Česko - Slovensko  má  talent .  Tak  nevím . Nějak  to  nechápu . ()

Nick321 odpad!

Čím víc se v tom točí peněz a komerce, tím je to větší uřvaná 💩, která se vzdaluje původnímu ideálu. UPDATE: Tak jsem se právě dozvěděl, že to prý vyhrála zpěvačka. 🤣 Tak bych asi z prdele jednou přišel na casting Superstar a začal tam třeba žonglovat nebo předvádět iluzionistické kousky, že když zpěváci si zabrali ČSMT, tak někde se musí prosadit ti ostatní umělci. Někdo by takový prank mohl udělat. 😄¯\_(ツ)_/¯ ()

PavelVanekArt odpad!

Uvádí to dva klauni, v porotě sedí čtyři hovna, ve finále pět zpěváků a tři atleti. A to je Česko Slovensko má piču jako vždy. Odpad pro konzumní idioty ()