Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Mladý slibný rapper s temnou minulostí potřebuje sehnat peníze na nahrávací studio. Drogový kšeft vyřeší jeho finanční trable, může ho ale stát mnohem víc. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

klukluka 

všechny recenze uživatele

V souvislosti s polským Freestylem mám radost z jediné věci: že je o tolik lepší tematicky podobnej českej BANGER.. Snaha rozhodně nechyběla, jsou za tím vidět i nemalý peníze, který to muselo stát (určitě to narozdíl od Adama Sedláka nenatočili za 6,85 miliónů korun), ale v porovnání s jeho progresivním filmařským stylem je to tuctová, těžkopádná, navíc překombinovaná a zmatečná věc. Před pár lety bych si myslel, že je to vyloučený, ale fakt jsme to tentokrát Polákům nandali. To je pro českou kinematografii skvělá zpráva. ()

patto 

všechny recenze uživatele

nenechajte sa odradiť. film má drive z pouličného prostredia ktorý možno nie každému sadne. Ak Vás osloví trailer , smelo do toho a toto hodnotenie si nevšímajte. Jediné čo by som vytkol je koniec ktorý by mal mať pokračovanie...Na PL skvelých 69% za mňa a 5* na vyrovnanie tohoto "unfair" hodnotenia (aktuál 38%). ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Rap sám o sebe je podradnosť veľmi nízkeho druhu, ale počuť poľský rap, to je už ako žblnkot výkalu padajúceho do latríny. Keď sa snažíš hrať tvrďáka, ale šušľavým pľuvancom to najzákernejšie, čo vieš vysloviť, je ja pierdolę, takže rozosmeješ aj 15 kilového oponenta. Táto poľská "gangsterka" prišla s prehnanými feťáckymi postavami, je bez atmosféry a s dialógmi ako z pomocnej školy. ()

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Film o tom, ako sa za dvanásť hodín dokáže život úplne posrať. Aby toho nebolo málo, všetko na čo siahnete, sa tiež posere. Chalanovi nevyšla ani jedna akcia, ani jeden plán, nič. Celé to má však taký divný, poľský vibe, na ktorý som si nezvykol. Cením však porábku. Pocitovo za dva, ale boli tam cecky a Rytmus, takže 3 z 5 ()

Adramelech 

všechny recenze uživatele

Zaujala mě anotace: „Mladý slibný rapper s temnou minulostí potřebuje sehnat peníze na nahrávací studio. Drogový kšeft vyřeší jeho finanční trable, může ho ale stát mnohem víc.“ Hm, takže mládenec by na svůj projekt vzhledem ke své temné minulosti asi nedostal bankovní úvěr, a proto se rozhodl získat peníze trestnou činností. A co takhle kdyby žádné studio nezakládal a místo toho šel někam dělat nebo se třeba pokusil uplatnit v politice? Vždyť i zpěvák se v partajnickém, chci říci demokratickém systému může stát ministrem. To by si pak na to nahrávací studio jistě snadno vydělal. Aha, film spadá do žánru krimi/drama, nikoli do žánru „rodinný film“ nebo dokonce „pohádka“. Tak či onak mi nepřišel ničím výjimečný ani zajímavý. Na to, že jde o polský film, to byla slabota. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Film sa natáčal v Krakove (Poľsko). Obdobie natáčania trvalo od 20. septembra do 26. októbra 2022. (Arsenal83)

Reklama

Reklama