Reklama

Reklama

POP COOLT Powered by Kinobox

(pořad)
Zábavný / Publicistický
Česko, 2023, 8x35 min

Obsahy(1)

POP COOLT je zábavný popkulturní kompas pro 21. století, kde se dozvíte vše, co vás baví a zajímá ze světa filmů, seriálů, her, komiksů a umění. Ukážeme vám zákulisí, prozradíme filmové triky a představíme novinky z kin i streamovacích služeb. Těšit se můžete i na zajímavé VIP hosty. To vše pod taktovkou moderátorů Alžběty Trojanové a Mikoláše Tučka spolu s Terezou Tobiášovou. (TV Prima Cool)

(více)

Recenze (11)

Kopi1 

všechny recenze uživatele

Po několika zrušených projektech jsem nevěřil, že tuto moji oblíbenou dvojici (po prvním dílu Re-Playe) ještě uvidím takhle v TV. Moc se těším na každý díl. Má to spoustu rozdílných, ale dobře vytvořených pasáží. Nevím ale, jestli se vyplatí tam mít hosty, možná by to bylo svěžejší bez nich, těžko říct. Každopádně jednoduché 4 hvězdy a budu dál koukat na vše, co pro mě tato sympatická dvojice přichystá. ()

Rayen1 

všechny recenze uživatele

Jak byl první díl skvelej, tak kvalita jde s dalšíma dilama trochu dolů. Nechápu, kdo vybírá hosty, přijde mi to dost random, některý o popkulture, hrách a filmech vědí kulový a hrajou si, že jo (asi jako kdybych já šel na sraz menzy a hrál si na chytryho), popřípadě mi přijde, že jim je vysloveně nepříjemný v tom pořadu bejt a dost to pak dře a působí to cringe... Ale i tak je to povedeny a přesně takovej pořád mi tu chyběl - o hrách a filmech/seriálech. Možná se víc věnovat opravdu popkulture a na ty hosty se vyprdnout, anebo zvát takový, který do pořadu chtěj. ()

Reklama

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Tukan a Bětka jsou spolu samozřejmě výborní, jinak je Bětka skvělá a Tukan někdy trochu na plácačku. POP COOLT byl ovšem výborný pořad, který tady chyběl, měl dobře udělaný koncept a s každým dílem byl lepší a lepší. Jen vedení Primy (pro mě nepřekvapivě) znovu potvrdilo svou absolutní debilitu, když mu nedalo ani šanci. Protože byl vážně kvalitní. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Tukan a Bětka v pořadu, který mi v rámci týdne (ale i mimo něj) představí filmové a seriálové tipy. Do toho mi navíc řeknou něco zajímavého z filmového prostředí, přidají trošku popkultury, pár jejich osobních tipů. No a celé to zaobalí do takového hezkého boomerského hávu, který mě docela i baví. Za mě dobrý a výběr známé osobnosti, kterou vždy pro nás filmové nadšence vyzpovídají, vysloveně dobrý nápad. Občas totiž můžou překvapit. ()

Korbitch 

všechny recenze uživatele

První epizoda super. Kvalitní host, dobrý tipy. Druhá epizoda výrazně slabší a to hlavně v podání Mišíka. Jako sorry, ale tohle koště fakt ne. Nad jeho kecama jsem se musel hlasitě smát. A to bývám hlava otevřená. On nechtěl do Ameriky rozjíždět kariéru, protože ji měl tady - LooooL. Nezná Homolkovi a Vyšehrad je film pro masy,zatímco Banger je artový film. Tpč, tak kamaráde, ty seš namyšlenej komik, kterýmu voní vlastní prdy. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama