poster

Hlasy andělů

 • USA

  Rumor of Angels, A

 • Slovensko

  Hlasy anjelov

Drama / Rodinný

USA, 2000, 106 min

Režie:

Peter O'Fallon

Předloha:

Grace Duffie Boylan (kniha)

Scénář:

Peter O'Fallon

Kamera:

Roy H. Wagner

Střih:

Louise Rubacky

Scénografie:

Stephen McCabe, Patricia Larman (set dekoratér)

Kostýmy:

Natasha Landau
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  *****

  Kostlivcům ve skříni se za svůj život nevyhne asi nikdo. Není možné před nimi utíkat, pořád tam budou i když zavřete oči a budete dělat, že nejsou. Je to strašně těžké, ale ta skřň se musí otevřít, umět správně pojmenovat to, co tam je a zpracovat to v sobě. Jinak nás to sežere zevnitř. O vnitřní bolesti se musí mluvit, jinak se začne chovat jako rakovina.Vím to z vlastní zkušenosti. Hlavně, že tatínek věděl, že kluk je křehký chlapec, ale vůbec na něj neměl čas. Nemluvil s ním o mámě a ten kluk to tolik potřeboval. To mu dokázala dát až samotářská Maddy. Pomohla mu, aby našel ztracený vnitřní klid a mohl se tak "uzdravit". V závěru filmu mi tekly slzy po tvářích a vůbec se za to nestydím, že jsem se nechala dojmout. Je to film o životě a smrti vhodný k zamyšlení. Díky Vanesse Redgrave i velké pohlazení po duši. Takové filmy jsou potřeba.(30.11.2017)

 • GAVIN17
  *****

  Tento film jsem objevil náhodou a byl jsem zvědavý, jaký bude. A film mne doslova uchvátil. Také mi umřela maminka v náručí a tak jsem chápal vše velice dobře a cítil jsem s hlavním hrdinou filmu. Jeho výkon, chlapce, který je velice citlivý a dokáže být svůj ať to stojí, co to stojí, zrovna tak jako výkon samotářky a jeho přítelkyně Maddy byl opravdu skvělý, Člověk, kterého opravdu milujeme tu zůstává s námi, mluví k nám a my k němu, to je skutečnost. Film ve mne zanechal hluboký dojem, rád se k němu vrátím a dávám mu 5 hvězdiček.(6.3.2016)

 • Anderton
  **

  Výprava, starý dom na samote, vizáž Vanessy Redgrave a jej mŕtvy syn vzbudzovali nádej, že sa z uslzenej rodinnej drámy stane dusný horor. Bohužiaľ sa tak nestalo. Ako tá dráma s rodinnými tajomstvami by film mohol oveľa lepšie fungovať pod taktovkou Lasseho Hallstroma. Dlho som nevidel film, kde by som toľkokrát počul frázy " mám ťa rád" a tak podobne.(31.7.2015)

 • venedikt
  ***

  Film se mi moc libil, skvely na nedelni odpoledne nebo podvecer. Je celkem vypravny, delsi cca 2h. A je o vztazich, ktere mohou vznikat v rodine, o nestestich, ktera nas na dlouho ochromi a poznamenaji. Maly chlapec, na nehoz jeho otec zkratka nema cas si hleda jine cesty pochopenim a pratelstvim se starsi pani ze sousedstvi. Ktera je ovsem zahorkla nestestim a ztratou v zivote. Chlapec je naopak trochu prehlizeny a nevylucuje to, ze je rozmazleny...a tak se oba vzajemne psychicky vyfackuji...pani casem odhali tajemstvi, ktere kluk potlacoje a jez si odmitl hluboce prozit, dostavaji se jeden druhemu pod kuzi..a ona jedina mu pomuze to prekonat,stejne jako on ji na sklonku zivota doda novou radost ze ziti.(20.3.2017)

 • Mia...
  *****

  Velmi silný a krásný film, co nezanechá oko suché ...(29.5.2016)