Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dáša podá trestní oznámení, Kalina stále usiluje o převzetí Slunečné hory a Davida najdou vymahači, kterým dluží peníze... Policie vyšetřuje Dášino trestní oznámení na neznámého pachatele. Dáša se se smrtí Jana Hory stále nevyrovnala. Podezírá všechny ze svého okolí, že Honzovi na onen svět pomohli. Nejvíc Bety Dominikovou, protože už ví, že se Honza do rozvodu nehrnul a Bety mu to vyčítala.

David se rozhoduje, zda nepřijmout Kalinovu nabídku na post ředitele spojených farem. Dáša se o tom dozví. Bere to jako podraz, pohádá se s Davidem a z farmy vyhodí i Kláru Kalinovou, která se jen přišla zeptat na Montyho zdravotní stav. Dáša ji ale podezírá ze špehování pro Kalinu.

David dělá špatná rozhodnutí. Přes odpor zkušeného Endyho prosadí do dostihu Dafné, která ovšem totálně vyhoří. Cítí se mizerně a chce Dáše dokázat, že je jiný, než za jakého ho pokládá. Když se rozhodne Kalinovu nabídku odmítnout, přijde jiná rána. Exekuce na Montyho.

Adéla začne chodit do školy v Krásném Brodě a vypadá to, že se situace kolem Davida uklidnila. Jenže je to jen zdání, nebezpečí z Prahy Davida dostihlo. Nezaplatil ani v prodlouženém termínu dluhy a vymahači si ho na Slunečné hoře našli... (Česká televize)

(více)

Reklama

Reklama