Ještě jeden výstřel

• Velká Británie One More Shot

Po útoku na tajné vězení v Polsku musí člen Navy SEALS Jake Harris (Scott Adkins) využít všech svých bojových schopností, aby přežil obléhání letiště žoldáky, kteří se pokoušejí zajmout Amina Mansura, důležitého podezřelého z terorismu. Mansur je jediný, kdo může znát polohu bomby, ohrožující Zprávu o stavu Unie. Harris se stále vzpamatovává ze ztráty svého týmu a za každou cenu musí ochránit muže, kterého přivedl před spravedlnost. (Rakuten)

Kushina

Na Adkinsovku byl Adkins až moc slabý a ve většině soubojů ani nevypadal nějak dobře. Finální souboj s J Whitem byl fakt nudný a všichni, kdo tyhle 2 známe víme, že se z toho dal udělat fakt skvělý fight. Když pominu to, že bojové hvězdy vlastně pořádně nebojovaly (resp. nepředvedly žádné bojové umění), tak byl film vcelku čitelný a bez nějaké větší zápletky. V napětí taky moc nedržel. 50% ()

Heywood

Jeden hrdina zlikviduje bandu na bitevní lodi, druhý ve věžákiu, třetí ve vlaku (Seagal se opakoval), další tu na letišti a pořád je to v zásadě stejné, Poprvé to bylo zajímavé, po desáté je nudné. Chápu Scott Adkins nahrazuje Chucka Norrise (ale takové vtipy už nedožene), tak se na něj sází, aby se ty kopance prodaly. Problém je, že tu není žádný nový nápad, žádný nečekaný zvrat, mrtví lidí jsou nám lhostejní, stejně jako "šťastný konec", protože VŽDYCKY to má tento závěr. Postava Alexis Knappové pak byla něco mezi karikaturou a výsměchem divákovi a její "odhalení", no to byl nářez blbosti. Hvězda za technické provedení, druhá za Adkinse, který se to snaží odřít, aby to nebylo až tak blbé. ()

Saxos

Co k tomu dodat. Béčková střílečka, kde nikdo, z několika vojensky cvičených jednotek, není schopen trefit jednoho zmrda klaďase. 25%. Závěr: nedoporučuji. ()

Polux

7/10 | Solidní upgrade jedničky, který jde ve stopách staré dobré Die Hard klasiky, tj. od koncepčně sevřenějšího likvidování zástupu nezbedů během pobíhání uvnitř a okolo jedné budovy v původním filmu k rozmáchlejšímu likvidování zástupu nezbedů během pobíhání uvnitř a okolo celého letiště v jeho pokračování. | Dvojka dějově těsně navazuje na jedničku a kdo ji nezná/nepamatuje, ten se chytat asi moc nebude. Rozpočet je sice opětovně nuzný, ale k určitému navýšení přece jen došlo a je to na filmu vidět. Menší zklamání je naopak fakt, že hostující mlátička Jai White bohužel nedostal tolik prostoru, kolik by si zasloužil. Jinak ovšem převládají samá pozitiva a sociální jistoty:-). Adkinsovi (a obecně stunt teamu) to střílí, mlátí, kope a bodá stále stejně dobře. Maskování střihů mezi jednotlivými one-shot scénami nadále nebije tak do očí, jako se to děje jinde. Díky eRkovému ratingu se znovu našel prostor pro několik explicitnějších záběrů. Na plot armor se tady nehraje a vedlejší postavy i tentokrát padají jako kuželky. A celé je to opět dlouhé tak akorát, aby to udrželo pozornost a nezačalo to nudit. | V souhrnu je to pořád jen laciné akční video/stream béčko, nabízející pouze více téhož, ale i takovou produkci lze natočit pevnou a schopnou rukou a tady se to (i na podruhé) povedlo. Pokud to Adkins a spol. někdy dotáhnou na trilogii, tak já u toho i na potřetí rozhodně nebudu chybět:-). | PeZet ()

vinducha

Pokud šlo o střílečky , tam to bylo ok , ale ty souboje mi přišli o něco prkennější než minule . A moc tomu nepomáhá ani to , že se to odehrává prakticky na 1 místě. Ten suteren letiště fakt není ničím zajímavé místo. Průměr. ()

mdf

U tohoto béčka se člověk nemusí ani rozepisovat,není ani proč,jednoduše se dá říct střílečka,v jednom baráku,tady si musíte odmyslet úplně všechno a jen tupě koukat, jak to tam jeden frajer mydlí ať z náboji nebo bez nábojů,ať má protivníků 100 nebo 200 je to jedno, prostě všechny vykostí a on nemá ani rozčísnutou pěšinku. Chytré mezi střihy, nám navodí atmosféru jednoho záběru, což nebylo špatné. ()

Hexx

Po třech letech tu máme opět drsnou, osobní, přepychovou akční jízdu víceméně "one man show" style. A funguje to znovu! Rovněž, tak jako v prvním dílu, by rozhodně Gimli a Legolas prohráli počítání zabití. Ano, tenhle film je o nadměrném násilí, smrti, dobra a zla, ale zejména o akci, která baví a nenechá diváka si nudně okusovat nehty, které jsou na konci stejně pryč, z důvodu však napětí a ne nudy. Líbilo se mi, že se vesměs navázalo na první díl a nevymýšleli nějaké nesmyslné nové zápletky. ()

Rascal_ odpad!

Neznámým článkem jsem se nechal nakrmit o jak skvělou béčkovou věc se jedná. To jsem byl ale naivní blázen. Od první minuty je patrná stravenková kvalita, od druhé už víte jak to dopadne a ve třetí se bavíte jako u vtipů s Chuckem Norrisem. ()