Diana: Hold princezně, která patřila všem (TV film)

Diana: A Tribute to the People's Princess

Diana: Hold princeznej, ktorá patrila všetkým

Drama / Životopisný

Velká Británie, 1998, 100 min

Roy Watts
  • Infernal_Vampire

Tento snímek si nezaslouží ani jednu frčku. Velmi znuděn jsem jej celý prošel a bylo to zbytečně promrhaných 100 minut života. Diana ala kult , který byl snad milionkrát omílaný neustále dokolečka. Ano je škoda každého mladého lidského života a jestli jde o princeznu nebo pouhého bezdomovce je naprosto jedno , jen o bezdomovci by nebyl hned film. K závěru bych řekl, že je to pěkná sra*ka a opravdu naprostá ztráta času.(13.11.2015)

• monolog

Víc si tenhle film opravdu nezaslouží, a to jen proto, že se z Diany stal podobný kult osobnosti jako z matky Terezy nebo Gándhího. Ale jinak mi to přišlo jako pořádnej blábol, bez lepších hereckých výkonů a opravdu hodně ovlivněný cenzurou britského královského dvora. A zajímalo by mě, jak to vypadalo ve skutečnosti, protože se klidně vsadím, že ta cenzura se tady prosadila jak nikde, protože podle tohodle filmu by byla málem svatá, mučená vnitřními duchy a jánevímcoještě. Ostatně to mají už v názvu - tribut, hold, pocta - a nic jinýho to není. Podle mě když už tak jednou podívat a nikdy víc a počkám si možná za padesát let na nějakej pořádnej životopisnej film nebo román.(21.1.2006)

• woody

Zabili princeznu Dianu, parchanti!(30.8.2007)

• Smileface

Nic moc, víc jako dvě hvězdičky si tenhle film nezaslouží a to i přesto, že je o životě dnes už kultovní lady Di. Herecké výkony byly opravdu hrozné.(23.1.2006)

• Řízek

Co na tom všichni vidíte? Je to jen supernudnej přehnaně romantickej film o problémech některých prachatých celebrit. A navíc závěr pěkně zkrouhli, což je škoda :--)(21.1.2006)