Lovci z konce světa

Trailer

VOD (1)

Po ničivém zemětřesení je Soul v troskách a platí v něm zákony džungle. Neohrožený lovec vyráží do jeho ulic zachránit puberťačku, kterou unesl šílený doktor. (Netflix)

Trailer

Astaroth12

Myslel som si, že kde bude Dong-seok Ma, tak film bude nabitý akciou a aj hlaškami a som rád, že som sa nemýlil. Je pravda, že film neponúka nič, čo by som nevidel niekde inde a príbeh okolo zdevastovaného sveta, niekoľkých preživších a šialeného vedca, ktorý má svoje osobne ciele, tak takých príbehov tu bolo veľa. Ale tento film ani nechce byt niečím viac, chce len zabaviť a to mu vychádza, aspoň u mna.  V jednom momente mi to pripadalo, ako keby som hral hru na počítači ako napríklad Resident Evil. Preto je to dosť svižné, energické a má skoro po celú dobu solídne tempo. Tak ja som spokojný, čo som čakal, to som aj dostal. Slabé 4*. ()

Algernons

Bohužel slabší korejský post-apo odvar, který tahá z průseru nahoru charisma hlavních herců a akční scény. Herci se opravdu snaží a představitel hlavní role Dong-seok Ma jednoduše baví a já toho herce žeru. Hhoreografie bojových scén je velmi dobrá a je i kvalitně zachycena kamerou. Je fajn, že každá postava má trochu jiný styl boje. Zbytek okolo je bohužel nezajímavá směsice stokrát viděných klišé postapokalyptických filmů s nezajímavými postavami, bez špetky větší osobnosti. Scénář je absolutně tristní a tempo celého snímku, také nepomáhá. Zároveň se ale nejedná o tragédii, kterou by si aspoň jednorázově nedokázali užít lidé, kteří mají slabost pro žánrovky se solidní akcí. ()

darkrobyk

Dystopické postapo s frankensteinovským motivem je poměrně nevyrovnané. Chybí pevná dějová linka, a tak se příběh rozsypal na scény užvaněné a akční. Přitom akce je dobrá, byť občas jsou až příliš vidět pixely. Zkrátit minimálně o půl hodiny by rozhodně prospělo, jelikož u těchto filmů jsou psychologické scény plné keců zbytečné. Jinak postavy, kromě tlusťocha Nam San, nijak sympatiemi nehýří, a tak mi bylo vcelku jedno, zda ta nepříliš chytrá děvenka zařve nebo ne. Jo a doktor hlavně v závěru fajnovej - tak mají vypadat totální pošahanci. Na jedno podívání OK, vracet se k tomu už ale rozhodně nebudu, byť za krátký čas většinu zapomenu. ()

*CARNIFEX*

Vizuálne výborne zvládnutá, avšak v 3/4 nudne poňatá zombie zábava, ktorá len sťažka naplní plnohodnotné očakávania, keďže divák musí čakať na samotný rozbeh dlhšie, ako na očkovanie proti tetanu. Dong-seok Ma je môj obľúbenec, nebyť jeho a brutálnych scén s jeho osobou prepojených, asi by sme sa nebavili ani o kvalite na priemernej úrovni. Ale na jeden krát dobre. ()

EvilPhoEniX

Původně jsem si myslel, že jde o seriál, ale nakonec jsem rád, že jde o film a je to dle očekávání zábavná Postapo jízda.  Film je údajně pokračování Concrete Utopie, ale z toho filmu si to bere snad jen ten jediný věžák a fakt, že se stalo jakési zemětřesení, co zničilo svět, takže není potřebu si tu ukecanou nudnou utopii pouštět. Je tu vše, co od kvalitního postapa očekávám. Je tu šílenéj vědec alá korejský Mengele, super soldiers/mutanti, zombie, pouliční gang, docela zajímavá vědcová myšlenka s vizí budoucnosti, slušný Gore! a sympatický postavy. Ma Dong Seok je vždy za mega sympaťáka a když to začne řezat brokovnicí, mačetou nebo pěsťma, tak nelze neskákat štěstím od radosti( rozstřelený palice, uřízlé hlavy a létající končetiny v přímém záběru- SLAST!) a potěšila i slečna vojanda, která předvádí slušný martial arts kousky. Celkově závěrečných 40 minut je fakt slušný akční inferno s dobrou choreografií. Jako bonus občas potěší i fajn hláška a došlo i na porcovačku krokodýla. Bavil jsem se skvěle. Brutálně zábavná korejská oddechovka. 80% ()