Kropáček má angínu (E04) (epizoda)

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1978, 8 min

Luboš Fišer

Petr Nárožný

Kropáček se napil pořádně a s Machem a Šebestovou byl konec, protože mandle nemají žádná držátka. Sice kreslířské umění Adolfa Borna se mi nelíbí, přesto musím řici, že tento díl s Machem a Šebestovou je opravdu nádherný, plný humoru od začátku až do konce. Jinak komentáře Petra Nárožného opět na 100%. [1456. hodnocení, 42. komentář, 93%](14.12.2017)

Souboj Macha a Šebestové se zákeřnými bakteriemi patří ke zlatému fondu české akční filmové tvorby :-)(16.10.2005)

Jeden z mých nejoblíbenějších dílů Macha a Šebestové.:-)(14.2.2011)

Žáci z 3B si umí i s angínou poradit. Opravdu hezké ztvárnění a představení dětem angínu. Je super sledovat, jak tvůrci vizualizovali bacila do podoby "brouka", co cení zuby a Mach je hlava nehlava kolí k zemi kladivem a Šebestová, jako správná akční hrdinka, je napichuje na vidličku. Jo abych nezapomněla, měli s sebou ještě psa Jonatána :-D a ten jich taky pár zlikvidoval. Hustý večerníček.. Pro mě nejzajímavější díl z cyklu Macha a Šebestové.(11.3.2011)

Takové cucání nemá žádnou cenu. Kropáček se napil pořádně a to byl konec ! :)) Tahle věta provází naši rodinu od prvního spatření M&Š.(23.4.2003)

• - Když Mach se Šebestovou šplhají Kropáčkovou dýchací trubicí horolezecky vzhůru, zeptá se Mach Šebestové, kde má kýbl s rejžákem, protože ho budou ještě potřebovat. Šebestová mu odvětí, ať ženský starosti laskavě přenechá jí a vystrčí k němu nohu, kde má kýbl zavěšený na kotníku. Jenomže chvíli před tím je záběr na šplhající Šebestovou i na její dvě nohy a ani na jedné z nich nemá pověšený kýbl. (rikitiki)