Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Anglický fotbalový tým míří do Říma na Světový pohár bezdomovců. Nová posila mužstva ale musí hodit minulost za hlavu a naučit se kopat za celý tým. (Netflix)

Recenze (12)

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Nekomplikovaný film, s podkladmi z reálneho života, ktorému tých 125 minút runtime neprispeje. S kratším, ale za to trochu údernejšími dialógmi a scénami by to mohol trochu lepším filmom. Srdce to však má a prítomnosť B. Nighy spraví veľa. P.S.: Dopadlo to lepšie ako v prípade „podobného“ Next Goal WinsOsobné hodnotenie: 70% (***) ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

přes dvě hodinky je na podobný druh filmu sice víc než dost a zkrácení o dobrou půl hodinku by ničemu neublížilo, ale i tak je Nádherná hra velmi příjemnou jednohubkou, která má srdíčko a nebojí se ho použít. To, že se odehrává na Mistrovství světa bezdomovců je fajn (o tom že něco takového opravdu existuje sem neměl tušení), ale na příběh to nemá zásadní vliv, protože jde o klasické sportovní drama o hledání sebe sama a uvědomění si určitých věcí a to by se mohlo odehrávat na libovolném turnaji v libovolném týmovém sportu...60% ()

Reklama

Aljak 

všechny recenze uživatele

Na tému "Homeless World Cup" tu bol už minulý rok kórejský film Deurim, ale ten mi vôbec neprišiel tak dobre dotiahnutý ako tento britský film, ktorému dominovali nielen postavy (ne)šikovných futbalistov, ale aj tréner v podaní skvelého Billa Nighyho. Každý bezdomovec si so sebou nesie svoj vlastný príbeh, a tak boli aj postavy v tomto filme skutočne rôznorodé. Nechýbal tu výborný humor v podobe svojských dialógov, ale aj pekné posolstvo, ktoré tu bolo oveľa markantnejšie ako v spomínanom kórejskom filme. Takisto vizuál a dejová línia bola lepšia. V závere ma prekvapila absencia klišé, takže celkovo to bolo veľmi milé prekvapenie. Silné 4* ()

Olík 

všechny recenze uživatele

„Píšťalka až na nás zavolá, kouzelnou sílu má, dnes tak jak zítra i za týden, náš tým je připraven. HEY!“ Prvoplánová pohádka, která mne nezaujala ani příběhem, ani postavami, ani směřováním…..a i ta sportovní stránka měla úroveň naší čtvrté fotbalové třídy. Až moc naivní, až moc zřejmé, až moc jednohubkové, až moc happyendovité….prostě N E Z A U J A L O. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Jednou za čas se na Netflixu objeví film, který je zde hodnocen spíš průměrně, ale já jsem z něj naopak nadšený. Stává se to málo, ale o to větší nadšení z podobných filmů mám. Jeden takový zážitek mi připravil film Nádherná hra. O mistrovství světa bezdomovců jsem neměl ani ponětí, ale tvůrci to tady napojili na různé smutné příběhy tak hezky, že na to byla od začátku do konce radost koukat. Navíc Bill Nighy v roli trenéra byl prostě boží. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama