Epizody(6)

Sledujte vztah dvou žen hrajících smrtící hru na pravdu a lež. Jedna žena má tajemství a druhá má za úkol ho odhalit dříve, než budou ztraceny tisíce životů. (mokelembembe)

Recenze uživatele warrenur k tomuto seriálu (7)

Závoj (2024)

Priemerna a v zavere zial hlupunka hra na intelignenty thriller. V uvode som tomu, napriek par preslapom, celkom veril, ale po polovici sa to prehupne do naivneho tuctoveho C-cka na nedelne popoludnie. Herectvo Elisabeth mi v uvode celkom sedelo, ale polohy, ktore vysiela v poslednych dvoch dieloch mi uz prisli az prilis hrane a nepatricne. Slabota..neodporucam, ak mate po ruke nieco kvalitnejsie. 40% - Uvodne tri diely este sli. ()

Tábor (2024) (E01)

Uplny opak povahy postavy, aku vyborne zahrala Eliska v Handmaid's Tale. Sebavedoma uskrnajuca sa agentka. Hovorim si, preco nie....Exoticke nehostinne chladne prostredie...podozriva predstavitelka teroristickej organizacie...chystany utok...notoricky zname a pouzivane premisy. Zial, dost z toho tryska amatercina. Prva polovica ma bavila, druha posobila naivne. Nechavam si otvorene vratka..uvidime, ci bude cely serial stat len na ustrednom zenskom duu. Azda nie. Postava "pain-in-the-ass" Americana ma posobit ako past na oko, ale posobi skor ako zly vtip. Na strane druhej..v pripade terorizmu sa nikdy nebavili v rukavickach...meh, uvidime, co sa z toho vykluje, zatial slabsi priemer. ()

Cesta přes most (2024) (E02)

Zrejme sa to bude uberat odlahcenejsim duchom, ako by som chcel. Minimalne na strane DGSE a americkeho vyslanca. Dievcata si zatial budu vymienat vtipne poznamky a po ocku sa sledovat a spriadat plany za chrbtom. Zamrzelo, cakal som inteligentny thriller. Este jeden diel vsak zrejme dam, nech je to uplne jasne. Typek v zavere, listujuci v knizke, zmysel nedaval. Indicia o jeho "informovani" ma akosi obisla...vela logickych dier...chjo. ()

Přínos (2024) (E03)

Po predoslom slabom dieli je tento vyrazne lepsi. I ked je tam mimoriadne vela premennych a postupy nie su nezname, je to celkom zabavne a rozohrane zaujimavymi smermi. Dievcata mali na cintorine zrejme uprimny pokec a typci operujuci v pozadi zasa maju svoje plany so svojou "zazracnou vodou" a vztahy medzi nimi su zatial nejasne. Zrejme zamerne.  Prijemne prekvapenie. 65% Nadpriemer. Btw. pobavil "nesmrtelny" Massive Attack v klube. :) ()

Odhalené tajemství (2024) (E04)

Az na "nemoznu / usmevnu" likvidaciu protivnikov nasou blondatou agentkou pomerne zabavny, ale i tak slabsi diel s prilis mnohymi "skratkami" a par logickymi blbinami. 45% ()

Dědečkův dům (2024) (E05)

Sledovacky, uniky, nahanacka, unik a emocny stret dvoch zien, ktory neovplyvnia ani aparaty dvoch tajnych sluzieb a teroristickej bunky. Sklzlo to niekam, kde nemuselo. ()

Chata (2024) (E06)

S podivom mi na tejto epizode vadili akosi 'umelo' emotivne dialogy medzi nasou bristkou agnetkou a (nebudem spoilovat) typkom "z minulosti". Nevynimajuc mnozstvo hluposti a zjednoduseni v scenari. Sklamanie, pretoze sme dostali, zvlast v uvodnych epizodach, naznak, ze sa bude jednat o inteligentny thriller. ()