Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

V příběhu seriálu Lež na pláži majitelé úspěšného IT start-upu Hynek, Gabriel a Štěpán ohrozí zájmy nebezpečného mafiána a musí prchnout z Prahy. Na útěku najdou azyl v hotelu, kde se pod falešnými identitami vydávají za barmany. Musí rychle zmizet ze země, vezmou tedy starou dodávku a prchají za hranice. Po hodinách jízdy zastaví u hotelu, ve kterém právě čekají příjezd tří barmanů. To se Hynkovi, Gabrielovi a Štěpánovi hodí, půjčí si jejich identitu a zůstanou na noc. Ráno mají v plánu zase pokračovat, jenže v hotelu pracují tři zajímavé české holky – Jarmila, Adéla a Hanka. A ty za malé zdržení určitě stojí. (TV Prima)

(více)

Recenze (8)

rigby 

všechny recenze uživatele

Scénář je na úrovni thrilleru pro školáky prvního stupně, ale mohl to být oddychový letní seriál. Bohužel je to napsáno a natočeno tak kostrbatě, nuceně a hlavně nezábavně, že divák buď zívá nebo je ve stresu. Ani na herce neměli autoři štěstí, ale možná kdyby bylo co hrát a ne jen tyhle papírové panáčky s jednou jedinou charakterovou vlastní, tak by to také vypadalo trošku jinak. Nicméně hvězdičku tu nechávám, existují mnohem horší seriály. ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Co je tak těžký na tom sebrat mladý hezký lidi, vysadit je na sluníčku u moře, holky do bikin, kluky nechat skákat ze skály, přidat dvě tři klišé vztahy alá telenovela, ukázat trochu podmořskýho světa a přírodní krásy Chorvatska, nasadit roztomilé zvířátko, zaujmout ekologickou myšlenkou a výsledek mohla býr třeba i hloupá, neoriginální předvídatelná věc, která je ale svěží, sexy, má spád a dokáže dojmout romantiky tak, že na to lidi pár večerů koukaj jako vysoce nenáročnou zábavu. ... Podle mne to není těžký, ale když se do toho dala Prima, tak vznikl snad jeden z nejutrápenějších seriálů, kde nefungovalo lautr nic - ta pseudo krimi linka byla naprosto debilní, herecké výkony prkený, dialogy strašně slabé. Já jsem tolerantní, ale tohle dát do hlavního vysílacího času je smutná ukázka levelu Primy. Jedna hvězda za odvahu nasadit neokoukané tváře. PS: Každý záběr na moře ni navozovalo feeling, že zima se blíží. ()

Reklama

Pito126 odpad!

všechny recenze uživatele

Tento seriál je opravdová lahůdka pro milovníky špatné televizní tvorby. Scénáristé se na scénář očividně vykašlali, herci improvizují, jak se jim zachce (jinak to vysvětlit nejde) a kameraman chvílemi točí jako zkušený profesionál, aby vzápětí přešel na úroveň prváka filmové školy. Prima si pravděpodobně zaplatila práva na několik známých písniček, a tak je cpe do každé epizody, až to bije do očí (i uší). Opakující se segmenty jen umocňují pocit deja vu. Pokud si užíváte bolestivě špatné seriály, pak je tento skvost přesně pro vás. ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Sandra Nováková a její první seriálový scénář. Zajímavé, že ze seriály z Chorvatska se roztrhl pytel. Paradoxně to přichází v době, kdy kvůli zvyšující se drahotě přestává být tato země pro Čechy zajímavá a ti objevují jiné - další. Dalším fenoménem dneška jsou IT technologie. Podle mnohých autorů a filmařů totiž mladý ajťák zvládne všechno jen tím, že třikrát ťukne do klávesnice. Změna identity, webovek nebo převod finančních toků je zkrátka záležitost na pět minut. Proto také tři kluci jsou sice úspěšní podnikatelé, stejně dobře ale mohou zmizet a ještě si žít v hotelu pod jinými jmény se spousty peněz. Prostě všechno jde, když má člověk připojení k internetu a noťas. Jenže chlapci nemají dost intelektu, aby informace předali nějakému novináři, který by jim pomohl nebo zkrátka jiné policii, tajné službě atd. V desetimilionovém Česku jsou prostě všichni podplacení. A nebýt tří hezkých tvářiček něžného pohlaví, děj by měl jasné ukončení v podobě smrti hlavních představitelů. Seriálu chybí dostatek humor, aby byl opravdu zábavný. Naopak se v závěru vznáší na romantické vlně. Hodně také dělají jihoevropské krásy. Jenže v duchu tohoto seriálu je prostě všechno jednoduché a nic není problém. Podle toho vypadají i dialogy a jednotlivé zápletky. Tvůrci si vzali na paškál i české turisty. Lež na pláži nemá žádné velké ambice a bohužel ani potencionál. Kdyby seriál nemusel běžet jako nový v premiéře, mohlo by klidně jít o letní oddechovku na večer po dni stráveném na pláži, u moře nebo někde na fesťáku... ()

david141474 

všechny recenze uživatele

No, co si budeme nalhávat, tento seriál neposbíral mnoho kladných hodnocení. A já to vlastně z části chápu, je to solidní bizárek s pořádnou dávkou prazvláštních hereckých výkonů. Tento osmidílný si mě ale nějak záhadně získal. Je tu pár dílů, který jsem si sakra užil a považuju je za klenot české kinematografie. A pak je tu i ta opačná stránka, jsou tu i díly, u kterých jsem umíral nudou a cringem. Někdy to bylo tak trapný, že jsem měl chuť ten díl vypnout a ohodnotit seriál odpadem, nakonec jsem se překousl a díl dokoukal, ale někdy jsem měl opravdu namále. No, herci se dali, i když někdy opravdu nehezky přehrávali a někdy se zas na hraní vysrali úplně. Jedno z největších plus seriálu je určitě výběr hudby. Samozřejmě ne všechny songy byly poslouchatelný, ale většina se jakž takž dala. Nejlepším dílem je šestý a sedmý a tím nejslabším je osmý a třetí. 8/10 Vážně prapodivný seriál! ()

Galerie (36)

Zajímavosti (2)

  • Děj se odehrává v obci Postira na severním pobřeží ostrova Brač. (Vikta)
  • Jednoho z barmanů, jejichž identity si přisvojili hlavní hrdinové, si zahrál sám režisér seriálu Vojtěch Moravec. (Teres)

Reklama

Reklama