Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

V příběhu seriálu Lež na pláži majitelé úspěšného IT start-upu Hynek, Gabriel a Štěpán ohrozí zájmy nebezpečného mafiána a musí prchnout z Prahy. Na útěku najdou azyl v hotelu, kde se pod falešnými identitami vydávají za barmany. Musí rychle zmizet ze země, vezmou tedy starou dodávku a prchají za hranice. Po hodinách jízdy zastaví u hotelu, ve kterém právě čekají příjezd tří barmanů. To se Hynkovi, Gabrielovi a Štěpánovi hodí, půjčí si jejich identitu a zůstanou na noc. Ráno mají v plánu zase pokračovat, jenže v hotelu pracují tři zajímavé české holky – Jarmila, Adéla a Hanka. A ty za malé zdržení určitě stojí. (TV Prima)

(více)

Recenze (1)

rigby 

všechny recenze uživatele

Scénář je na úrovni thrilleru pro školáky prvního stupně, ale mohl to být oddychový letní seriál. Bohužel je to napsáno a natočeno tak kostrbatě, nuceně a hlavně nezábavně, že divák buď zívá nebo je ve stresu. Ani na herce neměli autoři štěstí, ale možná kdyby bylo co hrát a ne jen tyhle papírové panáčky s jednou jedinou charakterovou vlastní, tak by to také vypadalo trošku jinak. Nicméně hvězdičku tu nechávám, existují mnohem horší seriály. ()

Galerie (36)

Zajímavosti (2)

  • Jednoho z barmanů, jejichž identity si přisvojili hlavní hrdinové, si zahrál sám režisér seriálu Vojtěch Moravec. (Teres)
  • Děj se odehrává v obci Postira na severním pobřeží ostrova Brač. (Vikta)

Reklama

Reklama