Legendárny animovaný seriál o nehynúcom úsilí vynalizajúceho kojota chytiť rýchlo-šprintujúce zviera ponášajúce sa na pšotrosa do svojich pazúrov a zjesť ho na večeru. Nikdy mu to však nejde, a tak stále vymýšla nové a vždy originálnejšie metódy (napr. trysky na chrbte). Road Runner mu vždy uniká so svojim slávnym gestom mig-mig. Táto rozprávka je jedna z mnohých z dielní Chucka Jonesa (Bugs Bunny Show). (PaCM4N)

Doggie773

Jako dítě jsem pohádky od Looney Tunes milovala, především kojota Vildu, který se snažil vší silou a stejně bez úspěchu chytit svůj opeřený cíl a legendární ,,mig-mig" je nezapomenutelné. I teď si v tom najdu svoje, prostě nikdy neomrzí :D ()

Cherubin

Americká kukačka?Mik Mik...? Wile Coyote, který ji ne a ne dostat? Nejlepší postavičky Looney Tunes!!! Hlavně tedy Road Runner a jeho veleúspěšné ničení plánů (mimochodem velmi originálních a vtipných) na jeho ulovení. ()

Lea.inJuly

Nemá jedinou chybu:-D vždycky jsem se strašně divila, kam na ty bláznivé nápady chodí:))) "mig mig" a "hladový pytel blech" jsou spolu s jiným animákem Speedym Gonzalensem nezapomenutelnou součástí mého dětství:) ()

Peršanka

Škoda, že nemůžu ještě přidat. Přece jen je to napínavější než Tom a Jerry. A zároveň víte, že kaňony jsou hluboké... ()

sashator

Beep, Beep!!! ............. vtipné a dobře nakreslená klasika, akorát škoda že podobně jako u Toma a Jerryho vždy vítězí kukačka, chudák kojot. PS- A takový Plymouth Roadrunner 1971 (pojmenován právě po této postavičce) je naprosto dokonalý koráb! ()

pájap

boooožíííííí.pták uličník už peří má...chi chi.strašně jsem vždycky přál vildovi at už ho chytí.. ()

Dataminer

WIlle E. Coyote, supergénius. Spolu s Tazem je Wilda moje nejoblíbenější postava z trhlíků. Mám pro postavy tohoto typu prostě slabost. Dnešním představitelem těchto postav je Scrat, který se neustále a s neutuchající motivací žene za svojí vytouženou pochoutkou. naposledy jsem viděl jeden kraťas ve 3D a neztratilo to nic ze svého kouzla. ()

pegtr

Nejlepší část z Looney Tunes.Dodnes mě baví a žádný z dílů se nikdy neokouká a bude vždycky bavit.Jeden z mála seriálů jehož nové pokračování je stejně dobré jako staré díly. ()

gurmanfilmu

Jednoznačně legendární příběhy o kojotovi a o Mig Mig. V dětství jsem jejich souboje považoval za tak napínavé, že jsem i věřil, že ho kojot jednou dostane. Bohužel se tak nestalo :( . V přeneseném slova smyslu lze brát tyto příběhy, jako příběhy o odhodlanosti nikdy se nevzdát za každou cenu :D . Moje největší pochvala tvůrcům je však za skvělé porušování fyzikálních zákonů :D :D :D ()

Kreveta.punk

Smál jsem se u toho když jsem byl malej parchant a směju se u toho sviňsky i teď. Osud (nebo pták) s kojotem pokaždý vyjebe desetkrát víc, než předpokládám. Jen zajímavost pro ty, co jsou přesvědčení, že se jedná o pštrosa...není tomu tak. Onen pták vyjebávač je animovanou adaptací kukačky kohoutí, která žije v pouštích a buších severní afriky. ()

enterama

táto dvojica mňa osobne dostala svojou agresiou a nápadmi ako uštedriť čo najkrvavejšiu odvetu. bystrý pštros a vynaliezavý kojot najlepsia dvojka y looney toones ()

Bojinda

Zajímalo by mě, kam chodili autoři (resp. kojot) na ty nápady, pořád to samé stokrát jinak a vždycky to skoro už už vyšlo... A zase spadnul/byl přejet/vybouchnul. Neskutečná hlína. ()

el.bee

Nádhera.Tak tohle je mi snad ještě bližší než Tom a Jerry."Mik mik" :D :D Je to oddychovka, která pobaví mě a zabaví malé děti i v dnešní době superanimací.Jen taková malá rada pro maminky a tatínky :) ()

Warneři nakonec možná nechají kojota uniknout

Warneři nakonec možná nechají kojota uniknout

13.11.2023

Jak se zdá, čeho je moc, toho je příliš. Před pár dny jste se zde mohli dočíst zprávu o tom, že studio Warner Bros. se rozhodlo po více než roce od kontroverzního zrušení komiksovky Batgirl a animáku… (více)