Dnešní příběh se odehrává v daleké Kalifornii, ale docela dobře by se mohl odehrát i u nás. Vypráví se tu o nebezpečných intrikách, osočování a pomluvách, které dokážou neblaze poznamenat život kteréhokoliv člověka... Phillip Madison (V. Preiss) má šťastnou rodinu i rozsáhlou lékařskou praxi s pověstí jednoho z nejlepších chirurgů. V jeho takřka idylickém životě se však najednou objeví nepřítel – psychopatická Brittany Hardingová (S. Postlerová), která začne Madisona vydírat – obviní ho ze znásilnění a ohrozí jeho manželství i profesní pověst. Když se ženino vydírání mine účinkem, její agresivita se nezastaví před ničím. Jednou v noci se stane nehoda a lékař je navíc obžalován z ublížení na zdraví dvou náhodných chodců s následkem smrti. Vyšetřování a následný soudní proces mají za cíl jeho vinu prokázat, nebo najít jiného viníka. Je lékař nevinný a podaří se mu očistit od křivého nařčení i obžaloby ze zabití? Napínavý detektivní příběh napsal podle románu amerického spisovatele Alana Jacobsona Jiří Hubač a režie se ujal Zdeněk Zelenka. (Česká televize)

nash

Nebylo to tak špatné, Preiss je velmi dobrý, Postlerová trochu přehrává, zato má pěkný nohy. Závěrečné soudní přelíčení bylo dost zdlouhavé, a že se to odehrává v dnešních USA bych taky nepoznal. Ale jinak lepší průměr. ()

EddieIron

Ta "Amerika" byla trochu divná a taky mám trochu výhrady k Brittany-tohle stvoření by určitě skončilo v blázinci dřív,než by stačilo podat nějaké trestní oznámení.Ovšem Postlerová byla v této roli vynikající! ()

jakubi

Mám ráda Viktora Preisse, proto jsem se na film dívala. Já jsem zklamaná nebyla. Líbily se mi i výkony i zpracování. ()

PTuranyi

Obstojná detektívka stavajúca na motíve pomsty chorobnej manipulatívnej mysle hlavnej hrdinky Brittany Hardingovej v štýle Osudovej príťažlivosti. Žiaľ priemerná televízna produkcia a nevýrazné herecké výkony otupujú ostrie príbehu, ktoré nespravodlivosťou veľmi dobre jatrí emócie diváka. Výnimkou je Simona Postlerová v roli Brittany, ktorá dokázal túto sebestrednú mrchu stvárniť veľmi presvedčivo. 70% ()

Sorensen

Cítil jsem vysoký potenciál. Bohužel jsem nakonec trochu zklamaný. Bylo to zdlouhavé a s nepřesvědčivým koncem, ()

Spike86

Hra na Ameriku českými herci není moc dobrá, ale úplně špatná je taková hra v prostředí české krajiny, českých stavení atd. Pak to vypadá trochu pitoreskně a uvěřit se tomu opravdu nedá ani za mák. Ale jinak myslím, že to nebylo špatné a já jsem se bavil. I herecké výkony byly dobré kromě pana Němce. 68% ()

lebi

Neodsuzuju "hraní si na Ameriku", protože v českých poměrech to jinak nejde. Preiss se své role zhostil skvěle a divák nemohl nic jiného, než nenávidět Postlerovou. ()