Lily najde skříňku s deníkem a přečte si ho. Potom se rozhodne, že změní svůj život a promění se v divokou ženu. Začne chodit se spolužákem a se svým profesorem najednou a problémy začínají... (oficiální text distributora)

lift666

Já mám Allysu Milano moc rád,takže se mi dvojka líbila víc než jednička.Podle mě to bylo celkem dobrý.Sice hlavní představitelka byla úplně jiná než "Ivy".A když jsme u té "Ivy",něco mě docela zarazilo.To jméno (Ivy) si vymyslela v jedničce kamarádka té holky.To znamená,že se nejmenovala doopravdy Ivy.Ale Lily najde v tom pokoji krabici,na které je napsané "Ivy".Poněkud velká chyba.Ale k věci.Ten film se mi líbil a doporučuji se podívat na dvojku a na jedničku už se nedívat.Kdyby ale přece jenom někdo chtěl jedničku vidět,tak radši zhlédnout ten 1.díl a až pak druhý. ()

warhammer odpad!

Absolutně nechápu jak může mít taková sračka sraček hodnocení 40%. Kdyby každej točil takhle zbytečný imbecilní kraviny, tak bych v živote nezapnul televizi a nešel do kina. I když vlastně zapnul, ale jen pro hry na PS3 nebo k propojení přes HDMI. To by bylo to jediný, k čemu by televize sloužila. Upřímně lituju členy fanklubu tohoto filmu a všechny vymaštěnce, kteří hodnotí filmy kladně jen proto, že tam hraje herečka nebo herec, který se jim líbí. V jejich kedlubnách evidentně nebude něco v pořádku. ()

walkingdead

První film nestál za nic, tady se to rozhodli vylepšit nahými scénami Alyssy Milano - to je ale bohužel to jediné, na co se tu dá dívat. A to je na film, který se tváří jako thriller, zoufale málo. ()

optos

Erotický experiment prevažne pre mužov maskujúci sa za thriller. Elektrický atmosférou, pozitívne nabitým nábojom a psychologickými prvkami, sa stáva zaujímavým exotom skupiny 18+. Určite sa oplatí raz vidieť. V poradí druhom diely z trilógie ukáže svoje herecké proporcie Alyssa Milano. Réžia sa ani tentoraz nesnažila ťažisko umiestniť medzi nohy a postavy javia známky myslenia. Mladá Lily (Alyssa M.) prechádza premenou, stráca hanblivosť a postupne sa utrhuje z reťaze. V roli nápadníkov figurujú dvaja. V živote princeznej však môže byť len jeden ten pravý. Milostným trojuholníkom otrasie nečakané psycho. Erotogénne zóny sú lokalizované v hlave postáv. Samotnej erotiky je v tomto diely pomenej. ()

Drslw

Nuda neskutočná odnikiaľ nikam. Vrátane hudby, kamery aj Alyssy. Tá trošička nahoty to nijak nevytrhne. Vzrušenie a napätie nikde. Jediné, čo v tomto filme stálo za pozornosť, bol kórejský študent hudby - zúfalo nevyužitý. Jeden a pol hviezdičky zaokrúhlené nadol (chcel som nahor, ale len kvôli posledným asi 5 minútam musím nadol). A vôbec netuším, čo to má spoločné s Poison Ivy 1 a 3, pretože je to úplne iný žáner. ()