Gymnázium je sice minulostí, ale zmutovaní studenti jsou tu dál. Tromavillský technologický institut, jediná vysoká škola široko daleko, je jich plný. A spolu s nimi je zde i hrozivá atomová elektrárna, ničící své okolí smrtelným odpadem. Nejde však o jedinou hrozbu, mnohem větší nebezpečí číhá ukryto hluboko v podzemí tajných laboratoří. Tady probíhá vývoj subhumanoidů – monster, kteří vypadají jako obyčejní lidé, ale v břišní oblasti mají druhá, obří ústa. A to stále není vše, z dálky se k nám velkou rychlostí blíží obří zmutovaná veverka! (oficiální text distributora)

Mr.Bulanek odpad!

O dost horší než první díl, o tom už svědčí i to, že po půl hodině sledování byla i funkční blikačka na kolo zajímavější, kterou jsem rozebral a složil abych se aspoň nějak zabavil. Opravdu nevím pod vlivem čeho bych musel být aby se mi tento film líbil. Horší dabing jsem snad neslyšel. Tento film je asi zaměřen na určitou skupinku diváků, do které se asi nepočítám. Proto zde nepochopím hodnocení =2* a výše. ()

Brain-D odpad!

Jednička byla ujetá blbost, ale tohle je už totalní sračka. Prostě se snažím hledat pozitiva a nejde to. Rozdíval jsem 3 díl a můžu s klidným svědomím, že jde o nejhorší díl z trilogie. Vřele nedoporučuji. 5% ()

POciSEM

Tohle se tak uplně nepovedlo. Úchylný je to docela dost,kozy se vyvalujou v každym záběru ale na rozdíl od Toxika jsem se zasmál jenom u narážek na odér hlavního tvrďáka. I když,možná v tom hraje trochu svůj part i otřesnej dabing ()

TERRORDROME

Omnoho uletenejšie než prvý diel. Tvorcom sa podarilo nahnať pred kamery neuveriteľné množstvo švihnutých magorov v roztodivných kostýmoch. Partia pankáčov z jednotky by si pri týchto exotoch pripadala ako mnísi v kutniach so špagátom miesto opasku. Normalita je prísne zakázaná a dievčatá tu chodia do školy výhradne v bikinách. Okrem toho sa medzi nimi pohybujú aj subhumanoidi, teda ľudia umelo vytvorený doktorkou s najvyšším účesom na svete, ktorý majú okrem tradičných úst ešte jedny na bruchu miesto pupka. Sú bohužiaľ dosť nestabilný a po čase sa roztečú na hromadu sračiek z ktorých vyskočí zelená obludka čo vyzerá ako melón s bradou. od začiatku je to jeden strašný chaos priblblých gagov, v ktorom divák ani nestíha vnímať vetkých tých uvrieskaných kreténov. Gore efekty sa obmedzujú v podstate práve len na roztekávanie subhumanoidov ( teda nie že by to nebolo nechutné ), ale to si človek cez všetky tie hromady pixlovín ani moc neuvedomí, zvlášť keď sa do toho ešte naserie obria zmutovaná veverička "Tromie" , ktorá čo nerozfláka to posmrká a pogrcia. Akurát ten svalovec v ružovom tielku ako hlavný hrdina tam bol viac-menej na hovno, len sa tak obšmietal okolo a furt si robil poznámky na diktafón. Magorina o magoroch pre magorov. ()

zdeny99

Obří 30-ti metrová zmutovaná veverka, která prdí, zvrací, chčije na elektrárnu a dělá fakáče na vojáky. To prostě musíte vidět, i když je totální sračka založená opět na otřesných amatérských gore maskách, jenž koketuje se softpornem. Ale prostě ta veverka ta mě nenechala a já to musel kvůli ní dokoukat až do konce. Hodně mi připomíná ty nestvůry ze STRÁŽCŮ VESMÍRU, ať tím svým bizarním kostýmem, tak svojí výškou a pohyby. Vedle ní hlavní roli hrají subhumanoidi s obří pusou na pupku. Dále je to film plný zelených skákajících hlav, které jsou hodně podobné CRITTERS. Po té veverce jsou tu hlavní desítky vintage umělých i přírodních čubek, kterým vévodí redaktorka novin, jenž mi připomíná Lili Marlene. To vše je podtrženo šíleným scénářem a naprosto stupidními hláškami, kdy nevíte, zda to vypnout či se dívat dál. [212. hodnocení, 30. komentář, 53%] ()

Pekisan

Give me the know-how, show me the light, light the way, guide me on the right path, show me the right road, take me by the hand, sing me the song cry me a river...bolo to lepsie ako jednotka, bolo to uchylnejsie a vtipnejsie, bolo tam viac tangacov a koziciek (limited locker space causing students to wear limited clothing), ale moju alergiu na svalnatych blondakov (este k tomu v ruzovom tielku) to neprekonalo. ()

helraiser

Troma opět jede a posílá na nás další šílenost. Kdo ujíždí na Tromě tak bude jistě spokojenej a chrochtat si blahem, zvláště když se na pár vteřin objeví i největší Tromácká ikona toxický mstitel. Mrtě šílená zábava přesně tak jak to máme rádi. ()

mchlumak

Podle mě o dost slabší než jednička, jedna hvezdička za všechny ty zadky a hrudníky, druhá hvězdička za profesorku a Victorii. ()

Blazkowicz

Oproti jedničce se přitvrdilo v šílenostech. Na kvalitě to ale nic nemění, protože se pro změnu rezignovalo na nějaký děj. Obří veverka nebo držky na břichu jsou fajn, ale když tam o nic nejde, tak k čemu to je. 1* ()

Skretule

Začátek je famózní, obří veverka rozšlapává vojáčky, autíčka a bakelitové gymnázium. Vše je tak okatě udělané že jsem se opravdu řezal smíchy. Pak ale film sklouzne do opravdu stereotypního nic nedělání jedničky a rozjede se až v posledních 15min což je opravdu škoda. Bavil jsem se líp než u jedničky ale né až o tolik. ()

Bieseger odpad!

Nevím pod jakýma drogama bych musel být abych vydržel na tohle koukat déle jak 10minut. Tohle si pusťte chcete-li spáchat filmovou sebevraždu, protože po tomhle už nebudete nikdy jako předtím. Zařadil bych to mezi nejhorší zločiny proti lidstvu. "Kontrolujeme malation kolem vaší řitě madam!" ()

argus123

Videl som len dvojku ale toto je bizár nad bizár :D Jedna velká prehliadka bizarností :D Filmove efekty na tak nizkej urovni že Hongongske cečkove akčňaky môžu závidieť. dialogy tak absurdne a idiotske že slovenska produkcia môže isť fajčiť handry. Totalny nářez v zmesy zvratiek a slizu, sexu, nasilia a to všetko zamiešane do radioaktivneho prostredia. Černobyl je oproti tomuto prírodna rezervácia a raj na Zemi. Proste hororovo-erotická komedia aka ma vyzerať :D "Roger vedeme veverku pryč od reaktoru k jižnímu okraji Tromawillu.... K Jižnímu ne, odveťte ho na sever ! Ja totiž na Jižnim Tromawillu bydlim.....Ja zas bydlím na Severnim Tromawillu, tak já ho odvedu na východ, tam bydlí moje tchýne.....Skvely i moje tchýne bydlí na vychodnim Tromawillu... ! " :D ()