Herkules v New Yorku

• USA Hercules in New York

Diův syn Herkules žije na hoře Olymp, ale začíná se tu trochu nudit. Napadne ho, že by mohlo být zajímavé navštívit svět obyčejných smrtelníků. Zeus z toho není zrovna nadšený, ale nakonec se Herkules přece jen vydává do New Yorku. Svým zjevem a hlavně silou budí pozornost všech lidí, se kterými se setká. (Vapet Production)

tomma odpad!

Děs a běs. Nu což, každý nějak začínal, že? Tím ale rozhodně nechci říct, že další Arnoldovy filmy jsou kdovíjaké terno :-) ()

Pacas

V tomhle filmu nehraje Šváňa ale jeho svaly a vzhedem k tomu že nemůžu zapomenout když jsem jako čerstvý puberťák viděl Termíka, dávám alespoň *. ()

KiJi odpad!

Není se čemu divit - chtěli velkého a silného borce se samými svaly a s žádným . . . . . . to si Herkules nezasloužil. ()

Stereoid odpad!

Vypadalo to, jako reklama na Arnieho a na kulturistiku, ale na film se jaksi zapomnělo. Jako by všichni byli totálně unešeni Arnieho fyzickými dispozicemi. Taky tu Arnie měl první možnost, jak ukázat své svalstvem napěchované tělo a to ukazoval každou minutu na place. ()

7benjamin7

no lepši herecké výkony snad najdete i v pornu :) káždopádně nedá se říct že by mě to nebavilo a nepobavilo,ale sledovat jak se Arnold chová a vlastně učí hrát ve filmu bylo něco :D jo chápu.. zřejmě šlo jen o svaly ()

komando20

musim sa pridat k väčšine že tento film sa nepodaril ale tak je to Arnold prvý film a mal vtedy len 23 rokov a už si stihol zahrať vo filme, a to len vdaka tomu že na sebe tvrdo makal a v tej dobe to ani netušil ako daleko to dosiahne 7 titulov mr.Olympia, nesmrtelna rola Terminatora a nakoniec aj post guvernera najbohatšieho šatu USA California. ()

tygrik05

Začátek byl snad to nejhorší, co jsem kdy viděla, ale najednou to byla neuvěřitelně zábavná slátanina. Za to "cenkjů" si jednu hvězdičku zaslouží. ()

Bendus

Zase tak strašný to není. Každý nějak začíná. Chtěl bych vidět ty ,,odpady,, tady, co by natočili oni. ()

papy

No co, existují i horší věci. Ale za ten souboj s medvědem (asi ledním) si to hodnocení zaslouží :-)) ()

horrormaker

Ach BOŽE!! TOTO ANI NIEJE FILM!!! To sú ešte Arnoldove začiatky, ale takéto som teda nečakal. To jeho herectvo bolo otrasné, nič nevedel ( až na tie svaly, tie ukazoval a vychvaľoval sa nimi, AŽ MOC ) No dávam jednu hvieždičku za jeho snaženlivosť, ale neodporúčam pozerať. Zbytočne vyhodené peniaze a čas ()

ogheekapr

Celkově hrozně nezáživné, zvlášť ke konci už mě to vůbec nebavilo. Člověk se u toho ale docela nasměje jaká je to blbost. Arnold co všude machruje se svalama a mlatí se s medvědem. Nezapomenutelné. Už jen proto si ty 2 hvězdičky zaslouží. ()

petrasek

Tady opravdu nemá většina lidí smysl pro humor. Už kvůli té části filmu, kde arnold soupeří s atlety je skoro povinnost dát alespoň 3 hvězdy. ()

KapitanKuraz

Toto dielo som mal tú česť zhliadnuť pred pár rokmi a musím povedať že čas mu na kvalite ani trochu neubral, keďže nebolo kde uberať. No ale popravde som sa zasmial, Švarco sa tam vyžíval, isto predpokladal že po takomto niečom si už nezahrá. Našťastie sa tak nestalo, vďaka čomu mohol stvárniť legendárneho Conana, Terminátora, Johna Matrixa, Dutche Schaefera, či Douglasa Quaida. ()