poster

Modrý tygr

 • Česko

  Modrý tygr-Americká yakuza 2

 • Japonsko

  Blue Tiger

 • Slovensko

  Modrý tiger

Akční / Krimi / Thriller

Japonsko / USA, 1994, 88 min

 • horor2
  *****

  VHS klasika, ve které Virginia Madsen chce svou pomstu, poté co byl omylem zabit její syn v přestřelce maskovaným zabijákem s tetováním tygra na prsou. Začne pátrat na vlastní pěst, aby onoho muže našla. Je ochotna riskovat cokoliv. Když už jej najde, dokáže ho nakonec zabít?(10.11.2018)

 • rockwoman
  ****

  Když jsem viděla Modrého tygra poprvé, tak mě okamžitě zaujmul Tóru Nakamura. Pak se tento film úplně vytratil z televizní obrazovky a já litovala, že jsem si ho tenkrát nenahrála na video. Až loni se mi konečně podařilo znovu se na něj podívat. Virginia Madsen v roli matky, která rozehrává svůj osobní hon na kočku a tygra. Nebojí se přitom použít všechny své ženské zbraně, aby tak dokončila svůj nejbolestnější nevyřízený účet. Virginia jako tmavovláska = skvělá volba včetně tetování, které měla na zádech. :-)(20.9.2014)

 • fcreading
  ****

  Príbeh matky, ktorej dieťa bolo zabité pri prestrelke, sa po rokoch vracia, aby pomstila smrť svojho syna. Pomerne originálny príbeh je vyrozprávaný priamym spôsobom v réžií Norberta Barba, ktorý spojil akčné scénky s energickým výkonom účinkujúcich v čele s obdivuhodnou Virginiou Madsen, ktorá dáva dojemný a priam fascinujúci výkon ubolenej matky. Občas to síce vyznie všetko ako melodráma, ale hneď sa to napraví a celé to potom nepôsobí ako zabudnutý, B-čkový film, ktorý si zaslúži aj po druhom pozretí šancu na nápravu. A keď sa do filmu započíta sexy Virginia, zážitok z filmu bude väčší. PS: Virginia Madsen si tu zahrala aj rolu prostitútky.(27.5.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace