Reklama

Reklama

Láska až za hrob

  • Velká Británie Plots with a View (více)
Trailer

Obsahy(1)

Boris, majitel pohřebního ústavu, je již od střední školy zamilovaný do Betty. Nikdy však neměl odvahu jí to říci. Betty je nyní vdaná za právníka Hugha. Neví ale, že ji podvádí se svou roztomilou sekretářkou. Shodou náhod se Boris a Betty znovu setkají a on jí konečně vyzná lásku. Zdá se, že Betty jeho city opětuje, ale je přeci vdaná! A rozvod nepřipadá v úvahu, vždyť co by řekli sousedé! Rozhodnou se proto předstírat, že Betty zemřela... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (46)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Komedie trochu crazy, trochu British, s muzikálovými čísly. Podivný mix crazy černé komedie, muzikálových tanečních a pěveckých vložek a společenské satiry kořeněný britskou ujetostí, která sama sebe moc vážně nebere, poskytuje tolik srandy, až je přelegracováno a film působí chvílemi až trochu trapně. Ale dívat se na to dá...možná by nebylo na škodu připomenout tvůrcům, že méně někdy znamená více, a trochu dopracovat děravý scénář. ()

Džejkop 

všechny recenze uživatele

Britský humor mám velmi rád, a v tomhle filmu ho bylo nemálo. Já jsem se bavil a to je víc než dost, opravdu mě to místy pořádně rozesmálo. Hlavně Christopher Walken a jeho paní Spoková a vůbec jeho netradiční pojetí pohřebního rituálu a také jeho láska k tomuto řemeslu :). A ona duchařská část, ve které se zrealizuje pomsta, působila, no řekněme docela strašidelně i vtipně zároveň. Z toho plyne jedno poučení, o mrtvém jen dobře, nikdy nevíš jestli tě nezačne strašit :) . ()

Reklama

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Plevel, ale pro nás jsou to květiny....všechno je možné, nezapomeň. V tomhle filmu určitě - pohřeb stařenky, jako fanynky Star Treku a zejména pana Spocka, s rakví mířící do...vesmíru....skoro...nemá chybu. Zesměšnění církevního obřadu a k tomu ještě probourání střechy kostela - nasaďte si vulkánské uši a přidejte se. A když sledujete pohřební vůz s Bettyninou tchýní, který má nádhernými květy vyvedený nápis -Stará škatule..... , pak není pochyb, že se jedná o povedenou britskou černohumornou komedii. Milý film s hezkými tanečními čísly a opravdu pohřebním humorem.... ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Z Britských ostrovů k nám čerstvý vánek zavál velmi příjemný film. Alfred Molina je sympatický herec s okouzlujícím úsměvem. Hodně mu to slušelo ve fraku. Hrál majitele pohřební služby, která se zabývá tradičními pohřby s úctou k zemřelým. Další pohřební službu vlastnil Christopher Walken. Ten se choval poněkud excentricky a i tak vypadal. Používal velice neortodoxní metody při přípravě pohřbů. Dvě pohřební služby pro jedno malé městečko byly až příliš. Po malé retro zastávce v roce 1964 se přesuneme do doby o třicet let později, tedy do žhavé současnosti. Ta malá zastávka byla pro příběh velmi důležitá, protože se seznámíme s hlavními postavami. Jejich životní cesty se po té rozdělily. Dal je do hromady až jeden pohřeb, kdy se spolu museli sejít. Stará láska nerezaví. ()

campix 

všechny recenze uživatele

Další velmi povedené taškařice s opravdu příjemným nádechem britského humoru. Velmi kvalitní obsazení trošku zakrývá fakt, že Láska až za hrob je pouze tou taškařicí a nic hlubšího se za ní neschovává. Příběh je tradiční a všechno se odehraje tak jak to očekáváte. Tedy příjemná průměrná zábava s opravdu zajímavým obsazením. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (1)

  • Při natáčení jedné scény vypadl Lee Evans, představitel Delberta Butterfielda, z okna a dopadl na hřebík, jenž se mu zabodl do břicha a jen těsně minul jednu z jeho ledvin. (slatkac)

Reklama

Reklama