Frank Muzzy sa rozhodne spolu so svojim rovnako neúspešným kamošom Eddiem prepašovať cigarety do Mexika - na objednávku mocného gangstra Spidera. Lenže ich nákladiak začne horieť a oni prídu o náklad. Frank, ktorý chce získať stratenú sumu, sa ukryje s Eddiem v dome jeho mamy. V novinách vidí fotku Crystal Harknessovej, manželky magnáta Harknessa. Eddie tvrdí, že to bola bývalá striptérka, ktorú pochovali s cenným náhrdelníkom. Frank prinúti Eddieho, aby exhumoval jej hrob: drahokamy tam však nie sú. Frank odvezie Crystalino telo a rozhodne sa, že bude vydierať Harknessa. Tým sa však dostane do riadnej kaše... (oficiální text distributora)

ac1976

Toto dielo určite nekandidovalo na oskarka, ale Jason Lee je celkom zábavný (aj scientologovia majú zmysel pre humor?☺) chlapík a celý ten nápad s mrtvolou je tak šialene úchylný, že si u mňa 1 hviezdu zaslúžil. ()

Brano

Tak toto bola dobrá hovadina. Komédia? Ani jedna vtipná scéna, ani jeden moment, pri ktorom by som sa zasmial. Scenár biedny. Herci mizerný. A dej? Základná myšlienka dobrá, ale hlúpo spracovaná. Dopozerať sa to nedalo. 1* dávam len za ako tak pozerateľný úvod. ()

Domas88 odpad!

Chvílemi až "divné", nevím jaké jiné slovo najít, snažili se o vtip, což jim nevyšlo a zbytek už byla jen ztráta času. ()

JARDAHONDA

Frank a Eddie vezmou kšeft, aby si rychle vydělali nějaké prachy. Musí převést kamión kradených cigaret přes hranice do Mexika. Během cesty dojde k výbuchu kamionu. Ten kdo jim práci dal, chce ted´ svoje cigarety nebo jejih smrt... Tak trochu morbidní komedie o dvou smolařích, kteří kvůli šperku vykopou z hrobu mrtvolu. Postupem času zjišt´ují, že rozhodně nezemřela přirozenou smrtí. Ale co na tom, ona je mrtvá a doba je konzumní. Ještě že jí mohou zpeněžit :) ()