Celý život si stěžoval, a teď dostal šanci vrátit se zpět v čase a vše napravit. Spousta peněz a exotická kráska po boku ale nemusí znamenat štěstí... Larry Burrows si je naprosto jistý jednou věcí. Věří, že jeho obyčejný život mohl být jiný, kdyby to tehdy před dvaceti lety při baseballovém utkání dopadlo všechno jinak. Je přesvědčen, že kdyby vyhrál, vyhrál by tím i celý život. Larryho zdánlivě nezajímavý osud je změněn ve chvíli, kdy potká záhadného cizince, který má možnost vrátit minulost. A tak se Larry během minuty ocitá opět na baseballovém hřišti. Tentokrát jeho družstvo ale vyhrává a jeho život se nyní ubírá úplně jiným směrem. (HBO Europe)

Amores

Dobra myslenka splachnuta do zachodu.... 20 z 35 let si pral aby zil jiny zivot.... a pak kdyz ho dostal tak se snazil vetsinu vratit zpet, behem jednoho tydne ()

Poga

Ozaj vydarená komédia, vždy si ju rad pozriem keď sa dá. Belushi, Lovitz, Russo, Hamilton, skratka skvelý casting. Scenár síce ide priamočiaro, ničím novým neprekvapí, ale napriek tomu sa človek baví, je to taka prijemna klasika. ()

revere

Vcelku dobrý film sráží nepřesvědčiví herci a očividné logické díry v ději. Vlastně je to jedna velká díra. ()

Nellaron

Tento film mám rád. Istým spôsobom ma vráti rovnými nohami na zem, keď mi začne šibať. Asi každý sa pohrával s myšlienkou, čo by bolo, keby... Pekne spracovaný námet o tom, že máme byť spokojní so životom takým, aký je. Linda Hamilton mi úplne do role nesadla, zato Jim Belushi a najmä Jon Lovitz sú skvelí. Výborný je aj tajomný hudobný sprievod Davida Newmana, ktorý dodáva filmu kúzelnú rozprávkovosť. ()