Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vůdce hongkongské Triády Hung je smrtelně nemocen, a pošle proto pro svého syna Georgieho žijícího v Thajsku. Jeho přáním je, aby se Georgie stal členem Triády, ale je tu jeden háček: Georgie je gay. Věci se ještě víc zkomplikují, když je za Georgieho považován jeho spolubydlící Sam a je mu nabídnuto místo v Triádě. To bylo vždy Samovým největším snem! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

(více)

Recenze (22)

demented 

všechny recenze uživatele

Čínsky humor, žiadne kung-fu - to sú základné ingrediencie filmu, ktorý nám dáva nahliadnuť pod pokrievku odvrátenej strany triád a skutočných problémov, ktorým musí čeliť (taká vtipnejšia verzia Inferanal Affairs) :) Brutálny humor striedajú melodramatické výlevy akoby vystrihnuté z červenej knižnice. Čo fungovalo u HK klasík na jednotku, tu vďaka absencií spomínaných bitiek pôsobí film s pribúdajúcim časom dosť nudne a fádne (no vlastne nejaké mlátičky tu sú, ale VÁŽNE nestoja za reč a sú skôr trápne). Čo ma potešilo, bola epizódna rolička Yuen Biao-a, ktorého som mal spomedzi starých známych z Pekingskej opery určite najradšej (ani Jackie sa naňho nechytal). Škoda len, že tu nič zo svojho umenia nepredviedol :( ()

sheen 

všechny recenze uživatele

Kompletní omladina z Gen-X Cops se objevila podruhé na plátně, někteří tam mají jen malé štěky, jiní hlavní role. Je to ovšem horší podívaná i přes to, že se tam objevuje Karen Mok (policistka z filmu Smrtící andílci) a Jackie Chan..stejně jako na konci Gen-X Cops, tak i tady má svoje tři sekundy slávy. Nehrála skoro na konci píseň od Zamfira z Kill Billa?:) ()

Reklama

Damiel 

všechny recenze uživatele

Návrat draka je na neštěstí komedií nepříliš vtipnou, plnou přehrávajících herců, tupých hlášek („Přiznávám, jsem gay. Ale jsem loajální!“) a očekávaného vývoje příběhu. Zkrátka béčková komedie, kde je opravdu všechno do puntíku béčko. Nejvtipnější je na tom celém cameo Jackieho Chana Pokud si hodláte mdlý dojem z filmu ještě více umocnit, zvolte na DVD otřesný dabing, který se k filmu z asijského prostředí hodí jako bílé tenisky ke společenskému obleku. ()

jiri.twist 

všechny recenze uživatele

Celou dobu jsem čekal, že mě to chytne, kdy se vyrojilo pár postarších herců s křivými zuby, ale ne ... Byl to styl pro mě nezajímavý, komediálnost strojená, ale přes hezkou tvářičku Daniela Wu jsem se dobral konce, který bych si představoval stejně jako recenzent přede mnou. Český dabing snaživý, ale jak už jsem zvyklý na ty asijké jazyky, připadalo mi to nesourodé, tento film si už asi nikdy nepustím, omlouvám se tvůrcům ... 4555 ()

Rominator 

všechny recenze uživatele

V roli bosse Hunga potěšil Yuen Biao, ale nezdrží se kvůli okolnostem dlouho a je to škoda, protože tahle role by mu sedla. Jackie Chan má ve filmu pouze cameo, hraje nezastihnutelného pana Chana na telefonu, který se objeví v úplném závěru, aby mrknul na Julii (Karen Mok), Georgieho (Daniel Wu) a také diváky. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama