Abominable

Abominable

Horor

USA, 2006, 94 min

Lance Henriksen Vs. Sasquatch podruhé. Tentokrát ale dostal Lance na prdel a víc toho ani za tu chvilku, kterou mu Ryan Schifrin na obrazovce vymezil, nestihl. Daleko větší prostor dostal Matt McCoy, jehož postava psychicky labilního vozíčkáře není vůbec špatná. Celý film se nese v duchu zábavných old-school béčkových horrorů z 80. let. Schifrinovi se ale podařilo přidat i pár slušných lekaček. A docela se mi zamlouval i vzhled Sasquatche. Žádný bullshit digitál, ale poctivá ruční práce. Tak by to mělo vypadat.(13.2.2010)

Slušné béčko. Dobre sa tu pracuje s atmosférou, napätie tiež nechýba a Bigfootov face je takisto pekné dielko. Svižný hororík, ktorá nám ukáže, aký veľký má lesný ´´mužík´´ ...apetít.(2.1.2014)

Na moje velke prekvapenie to nebola az taka uplna hlupost.Kym sa nezjavil Yeti v svojej celej krase bolo vsecko ako ma byt...ked ho vsak ukazali celeho tak to uz neyzeal az tak dobre:)) Ale Umrtia boli celkom v pohode a a aj Henriksen si zastrialal trochu z Brokovnice.DFavam 2 a pol hviezdy(14.12.2006)

• Kreveta.punk

Bože, to byla ale pičovina. Půlka filmu o voyeurským kriplovi, co sleduje sousedy a pak (bacha spoiler) jako jeden z mála z té hromady lidí schopných běžet jako o život, přežívá podstatně dýl než ostatní. O naprosto kreténským chování postav ve filmu se radši vyjadřovat nebudu. Ty dvě hvězdy jsou za ohromnej výbuch smíchu při prvním záběru na šílenýho Yettiho :D(29.4.2014)

Americký horor „Abominable“ je příjemné béčko, které jsem si pro jeho jednoduchost a přímočarost užil. Navíc je zde jako bonus snaha ukázat pěkně hnusné scény, které fungují jak po vizuální stránce, tak po stránce trikové. Jsou prostě dobře natočeny. To jsem od takového filmu ani moc nečekal, myslel jsem si, že to bude odfláknuté. Ale někdy tvůrci chtějí i béčko udělat pořádně. A to je dobře.(18.12.2018)

• - Christien Tinsley si kvôli úlohe Otisa Wilhelma nechal narásť fúzy a oholiť zadnú časť hlavy. (beso74)

• - Herečka Tiffany Shepis (Tracy) bola v čase natáčania filmu tehotná. (beso74)

• - Natáčanie filmu bolo niekoľko krát prerušené prudkou snehovou búrkou, počas ktorej bol celý štáb nútený presunúť sa do vnútra a točiť v interiéri. (beso74)