Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Šesť mesiacov po nehode v horách, pri ktorej mu zahynula manželka, sa Preston Rogers vracia na miesto tragédie. On samotný mal viac šťastia a skončil na vozíčku. Jeho terajší pobyt v horách je súčasťou liečby naordinovanej lekárom. Liečebná kúra na chate sa však zmení v boj o život, pretože v okolí sa motá nejaké tajomné hladné stvorenie s veľkými červenými očami. Preston ho síce zhliadne a varuje ostatných, ale nikto mu nechce uveriť. Následné udalosti mu však dajú za pravdu... (beso74)

(více)

Videa (1)

Recenze (12)

corpsy 

všechny recenze uživatele

Slušné béčko. Dobre sa tu pracuje s atmosférou, napätie tiež nechýba a Bigfootov face je takisto pekné dielko. Svižný hororík, ktorá nám ukáže, aký veľký má lesný ´´mužík´´ ...apetít. ()

Kreveta.punk 

všechny recenze uživatele

Bože, to byla ale pičovina. Půlka filmu o voyeurským kriplovi, co sleduje sousedy a pak (bacha spoiler) jako jeden z mála z té hromady lidí schopných běžet jako o život, přežívá podstatně dýl než ostatní. O naprosto kreténským chování postav ve filmu se radši vyjadřovat nebudu. Ty dvě hvězdy jsou za ohromnej výbuch smíchu při prvním záběru na šílenýho Yettiho :D ()

Reklama

Koly 

všechny recenze uživatele

Lance Henriksen Vs. Sasquatch podruhé. Tentokrát ale dostal Lance na prdel a víc toho ani za tu chvilku, kterou mu Ryan Schifrin na obrazovce vymezil, nestihl. Daleko větší prostor dostal Matt McCoy, jehož postava psychicky labilního vozíčkáře není vůbec špatná. Celý film se nese v duchu zábavných old-school béčkových horrorů z 80. let. Schifrinovi se ale podařilo přidat i pár slušných lekaček. A docela se mi zamlouval i vzhled Sasquatche. Žádný bullshit digitál, ale poctivá ruční práce. Tak by to mělo vypadat. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Americký horor „Abominable“ je příjemné béčko, které jsem si pro jeho jednoduchost a přímočarost užil. Navíc je zde jako bonus snaha ukázat pěkně hnusné scény, které fungují jak po vizuální stránce, tak po stránce trikové. Jsou prostě dobře natočeny. To jsem od takového filmu ani moc nečekal, myslel jsem si, že to bude odfláknuté. Ale někdy tvůrci chtějí i béčko udělat pořádně. A to je dobře. ()

SeBig 

všechny recenze uživatele

McCoy dle mě nedoceněný, hraní jsem mu bral, hudba taky okey, ale ten film je výplod nudných hoven bohužel :(( a to jsem čekal mastrpís. Ne kecám spoiler; tušil sem, že to bude břečka. Yeti to zahrál taky celkem dobře. ()

Zajímavosti (5)

  • Autor hudby Lalo Schifrin a režisér Ryan Schifrin sú otec a syn. (beso74)
  • Monštrum z Flatwoods je známa mestská legenda z oblasti New Jersey. Avšak namiesto homonída sa v nej spomína mimozemšťan. (beso74)
  • Herečka Tiffany Shepis (Tracy) bola v čase natáčania filmu tehotná. (beso74)

Reklama

Reklama