Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Studenti posledního ročníku střední školy napjatě očekávají nějakého odvážlivce, který by se pokusil splnit „10 špinavých činů“. Zach Harper (Milo Ventimiglia), populární vůdce školních rebelů, nikdy nebyl v pokušení si něco podobného vyzkoušet. Poté, co je do akce zmanipulován kamarád Kyle Cummings, se Zach hrdinně přihlásí a zaujme jeho místo. Dá se do boje a s pomocí své partičky rebelů se postupně prokouše devíti úkoly. Dokončí hrozivé desatero a zničí tak závěrečnou oslavu absolventů?

„10 špinavých činů“: 1. Vypít pivo před policajtem. 2. Udeřit nejdrsnějšího fráju ve městě 3. Masturbovat v pekařství 4. Přemístit obrovský balón na fotbalové hřiště 5. Dát do školy mrtvolu 6. Získat podepsanou podprsenku královny plesu 7. Dodat 3 bečky piva po půlnoci na mejdan 8. Ukrást drahé auto 9. Najít Duncana Rimea. 10. Zničit závěrečnou oslavu absolventů. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (61)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Co dělá údržba? Jakou mrtvolu odklízí?" Na střední školu vzpomínám rád. Chvíli mě tam "přátelsky" šikanovala skupina místních sportovních hvězd, ale pak jsem jim ukázal, kdo má největší koule. Kupodivu jsem to nebyl já, ale jejich kápo. Asi proto mě baví filmy, ve kterých se podobně zbabělým exotům někdo postaví, takže za mě 10:0 pro Harpera. Úkoly to totiž byly zábavné, jejich plnění vesměs originální, zesměšnění fotbalových hvězd uspokojivé a tak jsem ochoten Harperovi přenechat úžasnou šprtku Meg a na párty se pokusím dostat do kalhotek Alison, Rachel nebo Jen, což byly naprosto uspokojivé náhrady. A jelikož ve mně tento snímek zase jednou probudil dospívajícího rošťáka, tak jdu ukrást Ferrari a povodit si v něm strážníka Dilla, protože ten si o to svým nekompromisním jednáním vyloženě říkal. ()

P@\/EL 

všechny recenze uživatele

Hodně vydařená komedie, která zcela splnila všechna má očekávání, bavil jsem se totiž skvěle. Film má aspoň zábavný, ikdyž krapet potrhlý děj, kdy máme možnost pozorovat hlavního hrdinu při plnění dosti přiblblých a místy až adrenalinových úkolů. Výborné byly hlavně scény s mrtvolou nebo s nočním hlídačem. ()

Reklama

Faye 

všechny recenze uživatele

„Střední ve West Halley, moje střední škola, pravděpodobně je stejná jako tvoje “. (Tak to NE, moje vypadala úplně jinak ). West Halley High School se baví zvláštní hrou,ve které je potřeba postupně splnit 10 různých úkolů např. vypít pivo před policajtem, naplnit v obchodě chleba určitou tělní ingrediencí, ukrást hlídači dřevěnou nohu, mrtvolu z márnice nebo třeba luxusní auto atd. Dirty Deeds je prostě další pitomoučká a mnohdy nechutná komedie, takže pokud je vám víc než 10 let a nejste Američan, klidně si tohle dílko můžete odpustit. 2* jenom za to, že tvůrci pozapomněli, k mému velkému překvapení, oživit tento humor zvracením. Velmi jsem to postrádala. ()

Vojťas 

všechny recenze uživatele

Po dlouhé době zas další "prcičkovská" komedie! ... Přiznám se, že jsem se místy velmi dobře bavil i přes to, že jde vlastně neustále skoro o to samé! Také tomu trochu dodával šmrnc hlavní protagonista M. Ventimiglia (o rok později hlavní hrdina seriálu HEROES), který mě v roli SŠ teenagera velmi překvapil! .... No a co zde najdete? - Pěkné holky, tábor zlých fotbalistů, přitroublé policisty a přiměřeně fekálního humoru! Nic co byste asi neznali! ;o) P.S.: "Třeba toho skřeta propíchněte! Hlavně ho odkliďte ze hřiště! Co dělá údržba? Jakou mrtvolu oklízí? Tohle jim neprojde." ()

merigieren 

všechny recenze uživatele

Fekálnímu humoru se dá aspoň občas zasmát, ale tady se kupodivu nevyskytuje. Nebot jsem koukal nedávno na 10 důvodů, tak mi neušlo mnoho okopírovaných opičáren. Pak zde naleznete moje oblíbené ferrari a mafiána, občas zábavná průpovídka, celkově to bohužel není nijak zábavné. Jde o neskutečnou jízdu po 10 úkolech s cílem získat holku. Hromotluk s monstertruckem byl nejzábavnější postavičkou filmu. ()

Galerie (44)

Zajímavosti (3)

  • Původní název byl "10 Things" (10 věcí), ale byl změněn, protože byl příliš podobný názvu jiné komedie ze středoškolského prostředí Deset důvodů, proč tě nenávidím (v originálu 10 Things I Hate About You). Scénárista Jon Land přišel s názvem "Dirty Deeds" poté, co slyšel písničku AC DC "Dirty Deeds Done Dirt Cheap", která je taky o střední škole. (HappySmile)
  • Film je volně založen na událostech z Barrington High School na Rhode Islandu. Scénář byl vytvořen jako část projektu studenta Jonathana Thiese. Obyvatel Barringtonu Jon Land potom Thiesovi se scénářem pomohl. (HappySmile)

Reklama

Reklama