Divoká noc

Divoká noc

10 šialených úloh

Komedie

USA, 2005, 87 min

Po dlouhé době zas další "prcičkovská" komedie! ... Přiznám se, že jsem se místy velmi dobře bavil i přes to, že jde vlastně neustále skoro o to samé! Také tomu trochu dodával šmrnc hlavní protagonista M. Ventimiglia (o rok později hlavní hrdina seriálu HEROES), který mě v roli SŠ teenagera velmi překvapil! .... No a co zde najdete? - Pěkné holky, tábor zlých fotbalistů, přitroublé policisty a přiměřeně fekálního humoru! Nic co byste asi neznali! ;o) P.S.: "Třeba toho skřeta propíchněte! Hlavně ho odkliďte ze hřiště! Co dělá údržba? Jakou mrtvolu oklízí? Tohle jim neprojde."(30.8.2007)

• Gimp

Teenage komedie, kterou máte přečtenou po pár minutách, totálně schematicá, totálně otravná. Díky bohu za každé odhalené ňadro nebo polosvlečenou dívku, protože nic zajímavějšího zde zaručeně nevidíte (a ňadra (ne)odhalí ani Lacey Chabert z Protivných sprostých holek - reps. jsou mimo záběr...). Kdyby se mrtvola, kterou v márnici ukradnou nejmenovala John Doe tak je to snad odpad!(23.5.2006)

• ScarPoul

tento film je presne taký ako piata masturbácia za den , ubohá , chyba jej stava a prichadzaju bolesti konkretne hlavy a ta jedna hviezdička je len za arielle ktorá je tu absolutne sexi, ale film kde hlavný hrdina je tak strasne nesympatický ako premier fico tak to teda nie , ubohost a blbost s nehereckými hercami nad ktorými musí krutit nejedna hlava a najviac ma sere že ked to malo byt už trocha zaujimavé tak tak lacey mohla ukazat svoje kozy a režiser je pekný vtak už iba koli tomu že vôbec pristupil na tvorbu zbytočnej komedie ktorej sa môže zasmiat idiot, alebo sfetovany alebo ožratý čurak lebo pochybujem že baby by to bavilo(18.10.2007)

Hodně vydařená komedie, která zcela splnila všechna má očekávání, bavil jsem se totiž skvěle. Film má aspoň zábavný, ikdyž krapet potrhlý děj, kdy máme možnost pozorovat hlavního hrdinu při plnění dosti přiblblých a místy až adrenalinových úkolů. Výborné byly hlavně scény s mrtvolou nebo s nočním hlídačem.(14.3.2014)

Tohle je průměrná komedie, která místy přináší i zajímavé nápady, ale nic víc. Děj sám o sobě je zajímavý, takovéhle teenagerovské komedie mám totiž rád. A zde je nějaký ten děj, a chvílemi je to skutečně napínavé. Každopádně já jsem Zachovi fandil, aby všechny zadané úkoly splnil. A právě plnění úkolů zde představuje nejvíce vtipných scén. Například když Zach si vezme v supermarketu vakuově balený toustový chléb, jde s ním na záchod, tam ho rozbalí a masturbuje do něj. Pak ho zase zabalí a vrátí do regálu, kde si ho koupí ředitel školy, kterého Zach nemá rád. Toto je jedna z těch vtipnějších scén. Jistě, někdo to může považovat za pokleslý humor, ale já se u této komedie docela dobře bavil. Ale předem upozorňuji, že tohle je film pouze a jenom pro pobavení, kdo chce přemýšlet nad logikou nebo hledat nějaké filmové poselství, tak ať na tento film rovnou zapomene. Jako komedie na sobotní odpoledne, u které se nemusí přemýšlet, mi tento film udělal radost a pobavil mě, čímž přesně splnil očekávání, která jsem do něj vložil. Takže je to za tři hvězdičky.(5.10.2008)

• - Christopher Walken byl zvažován do role Vincenta Scarno. (HappySmile)

• - Původní název byl "10 Things" (10 věcí), ale byl změněn, protože byl příliš podobný názvu jiné komedie ze středoškolského prostředí Deset důvodů, proč tě nenávidím (v originálu 10 Things I Hate About You). Scénárista Jon Land přišel s názvem "Dirty Deeds" poté, co slyšel písničku AC DC "Dirty Deeds Done Dirt Cheap", která je taky o střední škole. (HappySmile)

• - Film je volně založen na událostech z Barrington High School na Rhode Islandu. Scénář byl vytvořen jako část projektu studenta Jonathana Thiese. Obyvatel Barringtonu Jon Land potom Thiesovi se scénářem pomohl. (HappySmile)