Studenti posledního ročníku střední školy napjatě očekávají nějakého odvážlivce, který by se pokusil splnit „10 špinavých činů“. Zach Harper (Milo Ventimiglia), populární vůdce školních rebelů, nikdy nebyl v pokušení si něco podobného vyzkoušet. Poté, co je do akce zmanipulován kamarád Kyle Cummings, se Zach hrdinně přihlásí a zaujme jeho místo. Dá se do boje a s pomocí své partičky rebelů se postupně prokouše devíti úkoly. Dokončí hrozivé desatero a zničí tak závěrečnou oslavu absolventů?

„10 špinavých činů“: 1. Vypít pivo před policajtem. 2. Udeřit nejdrsnějšího fráju ve městě 3. Masturbovat v pekařství 4. Přemístit obrovský balón na fotbalové hřiště 5. Dát do školy mrtvolu 6. Získat podepsanou podprsenku královny plesu 7. Dodat 3 bečky piva po půlnoci na mejdan 8. Ukrást drahé auto 9. Najít Duncana Rimea. 10. Zničit závěrečnou oslavu absolventů. (oficiální text distributora)

Vojťas

Po dlouhé době zas další "prcičkovská" komedie! ... Přiznám se, že jsem se místy velmi dobře bavil i přes to, že jde vlastně neustále skoro o to samé! Také tomu trochu dodával šmrnc hlavní protagonista M. Ventimiglia (o rok později hlavní hrdina seriálu HEROES), který mě v roli SŠ teenagera velmi překvapil! .... No a co zde najdete? - Pěkné holky, tábor zlých fotbalistů, přitroublé policisty a přiměřeně fekálního humoru! Nic co byste asi neznali! ;o) P.S.: "Třeba toho skřeta propíchněte! Hlavně ho odkliďte ze hřiště! Co dělá údržba? Jakou mrtvolu oklízí? Tohle jim neprojde." ()

Streeper

Komedie, která je určená pro puberťáky, které právě zajímá chlast a sex. Konec je jasný už od začátku, nic překvapujícího se tam neděje, ale má to alespoň nějaké mravní ponaučení, pokud ovšem všechny puberťáky nezaujmou spíše prsa nebo masturbace na záchodě. ()

fars

Opravdu zajimava zapletka podle ktere by mohl byt hodne zabavny film... jen kdyby tam nebylo tolik do oci bijicich logickych der. Zadny for nefunguje, herecke vykony atakuji hranici trapnosti (dobre, vyjma Milo Ventimiglia). Naprosta ztrata casu, jdete se radsi opit. ()

jasanka

Klasická teenage komedie. Film to není vůbec špatný (akorát na můj vkus je tu zbytečně moc "nahotinek"), ale nebýt Mila, tak bych nejspíš dala o hvězdičku míň. ()

zabro

Ani vyborne ani naprosty odpad. Proste obycejne prumerna komedie.Oddechovka a chvilemi sem se dokonce zasmal. Sice nevim jestli ty vtipne sceny byly tak blbe az byly vtipne nebo byly dobre. To nevim. Ale vylozene doporucuji ke koukani pred spanim. ()

merigieren

Fekálnímu humoru se dá aspoň občas zasmát, ale tady se kupodivu nevyskytuje. Nebot jsem koukal nedávno na 10 důvodů, tak mi neušlo mnoho okopírovaných opičáren. Pak zde naleznete moje oblíbené ferrari a mafiána, občas zábavná průpovídka, celkově to bohužel není nijak zábavné. Jde o neskutečnou jízdu po 10 úkolech s cílem získat holku. Hromotluk s monstertruckem byl nejzábavnější postavičkou filmu. ()

Hapretor

Pro teen blbečky jak dělané. Proč já to dokoukal? To už radši "Prcičky". V tomto ohledu je to prašť jako uhoď. ()

shereen

Myslim, ze i teenage komedie muze byt velmi dobra a za pet hvezdicek, bohuzel tohle nebyl ten pripad. Nuda a ochotnicke herecke vykony. ()

Torgal

Film ako taký nie je zas tak nepodarený, skôr je to k uzúfaniu generická teenegerská komédia. Je tu všetko čo nesmie v takom filme chýbať - sexuchtivý geeci, veľká divoká párty, úchylné úlohy a chalan čo sa snaží zapôsobiť na babu. Nečakane ale chýba fekálny humor, čo ma úprimne zaskočilo. Keby to bolo aspoň vtipné tak budiž, ale ja som sa nepousmial snáď ani raz. Jediné čo ma pri filme udržalo bolo to, že sa čakal akú ďalšiu úlohu bude musieť Milo (mimochodom nie je to dobrý herec) splniť. Všetky boli ale sklamaním - primitívne, krátke a nevtipné. 3/10 ()

kluzo

Teen film, který je dost stupidní po všech stránkách. 1* je proto, že odpad! dávám jen filmům, které jsou stejné svou kvalitou a "zajímavostí", ale hrají si na něco víc, případně mne něčím naštvou. Každopádně podruhé už vidět ani náhodou. ()

IPajule

Takový zlatý průměr, ale líbilo se mi to. Mít takový úkoly, no bezva. Něco takového zažít, to musí být zážitek. 10. úkolů z nichž je ten poslední zničit sraz absolventů jen jim trochu nevyšel, ale humor musí být. Vadil mi český dabing, ale to je detail. ()