Young-ju Joo je problematická lhářka, která kvůli podvodům skončí ve vězení. Díky vypočítavému a vychytralému výstupu si zcela získá porotu pro udělování podmínek a dostává novou šanci zapadnout do světa bez mříží. Sebemenší přestupek by však pro ni znamenal okamžitý návrat do věznice, kde by si musela odpykat druhou polovinu trestu. Po všech čertech vypečená kriminálnice se dozvídá, že se její setra bude vdávat, takže na svatbu předčasně pojede osudovým vlakem, kde se nešťastným nedorozuměním seznamuje z úspěšným lékárníkem Hee-chul Choinem, který je na cestě za svou přítelkyní a hodlá ji požádat o ruku rodinným prstenem. Avšak na stanici mu prsten kapesní zloděj nenápadně ukradne a před Young-ju stojí důležité rozhodnutí, jak se v téhle situaci zachovat. Zamilovaný lékárník (který je momentálně na WC) by se mohl domnívat, že jeho veledůležitý prsten ukradla právě ona. Naše hlavní hrdinka neponechá nic náhodě a po vystoupení z vlaku dohání a následně krade zpátky zlodějovi „malý kroužek důvěry". Nevědomě však nechá svojí neméně důležitou tašku ve právě rozjíždícím se vlaku. Young-ju nemá jinou možnost, než navštívit Hee-chula a vyměnit prsten za svou tašku. Nic není tak jednoduché, jak se zdá a bývalá kriminálnice se začne topit ve svých lžích, které přerostou v jedno velké nedorozumění. Podaří se Young-ju najít svou tašku a vrátit prsten? Dostane se včas na sestřinu svatbu? (oficiální text distributora)

JohnyTrava

Jáj, to vám bola teda pekná mrcha, takto rozhádzať niekomu život. A ešte takým zábavným spôsobom. Úvod síce visel na vážkach, ale čo chvíľa sa to rozbieha a človeku nezostáva iné než sa chytať za brucho. A prehrávanie hercov túto komickosť len podtrhuje. Hej áno aj na tú romantiku dôjde, typicky kórejsky. Nájde sa aj nejaké to klišé, ale na škodu moc nie je. Autori si navyše pekne pohrali s odkazmi v dialógoch. Pupok sveta to nie je ale rozhodne to stojí za pozretie. ()

boombang

Omlouvám se, ale na tohle se skoro nedalo koukat. V rámci jihokorejských romantik, jichž jsem dosud viděl cca čtyřicet, je to podprůměr a navíc dost otravný a nevtipný. ()

moznazitra

Lhát se nemá, ale pokud začneš, tak bys neměl přestat. Pokud nepřestaneš, tak se modli, aby tě nedostihlo svědomí. Možná jediná výtka, ten konec byl až moc romantický, ale co taky čekat od Korejců. ()

RigorMortis

Veľmi sympatický film. Zámena osôb je síce neskutočné filmové klišé a v mnohých filmoch mi dosť vadí, no toto bola výnimka. Keby šlo o americký film, pozeral by som sa na to inak a aj celkový dojem by bol iný. Juhokórejci sa jednoducho dokážu s takýmto námetom (a romantickými filmami celkovo) naozaj vyhrať a dať do filmu im vlastnú atmosféru. Príbeh taktiež plynul úplne v pohode, bez zbytočných zádrhelov. A pri scéne, kedy so seba Hee-chul tlačil jednu papričku za druhou a jeho súper len neveriacky pozeral, som nemohol zostať vážny. ()

t.b.kat

Skvělé herecké obsazení zaručující zábavnou filmovou podívanou. Příběh o lhářce, která přes všechnu její přetvářku, tvrdost, lhostejnost a zneužívání lidí se shodou okolností zaplete do života uťáplého mladého lékárníka a jeho rodiny, která ji navždy změní. I když původně její cesta byla zamýšlena jiným směrem a zaručeně po totožné životní lince, v konfrontaci s životem rodiny se pozvolna ve filmu odkývají její niterní potřeby, osamělost a skryté, trochu smutné, leč dobré srdce. Více ve filmu, vřele doporučuji. ***** ()

tichyBob

Ten hlavní hrdina byl neskutečný suchar. Jako takhle sebou nechat vyjebávat. Ale když dokážete překousnout nesmyslné chování postav, tak vás čeká nenáročná příjemná zábava. ()