Geunyeoreul midji maseyo

그녀를 믿지 마세요

Too Beautiful to Lie

Komedie / Romantický

Jižní Korea, 2004, 115 min

Nechci tomuto filmu nijak křivdit, jsou to lepší 3 hvězdičky. Co mi v něm však nesedělo - jak se mohla postava Hee-chula tak jednoduše zamilovat do prohnané lhářky, která mu téměř celý film jen dělá ze života peklo? Zábavy mohlo být také o něco více - několik vtipných scén, kterým jsem se zasmála, a pak akorát občasné srandovní obličeje hlavního protagonisty. Nebylo to rozhodně špatné, ale prostě mě to nechytlo a asi jsem od toho taky čekala o něco víc. ~(3,1)~(17.11.2009)

Zápletka s záměnou osob jak vystřižená z nějaký levný americký romantiky tady funguje fakt neuvěřitelně dokonale, kdy Dong-won Kang je tak akorát ňoumovitej, že nepůsobí jako naprostej pablb a ještě je celkem sympaťák a Kim Ha-neul je opět neskutečně milá, že jí člověk prostě musí fandit, i kdyby stokrát nechtěl a to i když hraje takovou drsnější bývalou vězenkyni. Jinak samozřejmě neni si třeba něco namlouvat, skončí to tak, jak každej čeká, ale o to tady přece jde v první řadě a zbytečně to překombinovávat by neprospělo tomuhle jinak děsně pohodovýmu a zábavnýmu filmu(28.9.2008)

"Lhaní je intenzivní hra myšlenek." A Young-ju lže prvoligově, ale domů bych ji přesto nechtěl. To takový Hee-chul nelže vůbec a doma bych ho taky nechtěl. ˇJá jsem prostě tak nějak nenašel ty správné sympatie k oběma (ne)zamilovaným, ale to neznamená, že bych uznale nepokýval hlavou nad vylhanými historkami, neocenil apetit Papričkového kluka a neužíval si každou "tatínkovu" facku. A nevadí mi ani předvídatelnost romantické komedie, ale přeci jen jsem očekával, že Korejci tradičně vytáhnou z klobouku kupu svěžích žánrových nápadů. To se tentokrát nestalo, takže jsem zaznamenal více méně průměrnou zábavu.(25.12.2015)

Veselé, krásné, milé, vtipné. A hlavně dobře končící. Pozitivní film. Zápletka byla hezká, i když jsem se ze začátku bála, že se všechno prozradí. Ale jak už to u takových filmů bývá, výdrží se s rozuzlením až do samotného závěru. Hlavní role padla na Ha-neul Kim, se kterou jsem se dříve seznámila ve snímku Almost Love. Její pláč byl tak opravdový. Film vhodný pro klidné romantické večery a polámané duše - k nápravě.(20.3.2009)

Neskutečně pohodová, až bláznivá komedie s nádherně zvolenou hudbou a atmosférou, která nebyla nikterak sladkobolná (možná až na ten konec), přesto ve mě zůstal takový hřejivý pocit... příběh postavený na střetu dvou odlišných světů (lidí) a komických situací z toho těžící... Navíc jako vždy přesný a “zmatený “ Dong-won Kang...(11.4.2012)