Reklama

Reklama

Geunyeoreul midji maseyo

  • Jižní Korea 그녀를 믿지 마세요 (více)

Young-ju Joo je problematická lhářka, která kvůli podvodům skončí ve vězení. Díky vypočítavému a vychytralému výstupu si zcela získá porotu pro udělování podmínek a dostává novou šanci zapadnout do světa bez mříží. Sebemenší přestupek by však pro ni znamenal okamžitý návrat do věznice, kde by si musela odpykat druhou polovinu trestu. Po všech čertech vypečená kriminálnice se dozvídá, že se její setra bude vdávat, takže na svatbu předčasně pojede osudovým vlakem, kde se nešťastným nedorozuměním seznamuje z úspěšným lékárníkem Hee-chul Choinem, který je na cestě za svou přítelkyní a hodlá ji požádat o ruku rodinným prstenem. Avšak na stanici mu prsten kapesní zloděj nenápadně ukradne a před Young-ju stojí důležité rozhodnutí, jak se v téhle situaci zachovat. Zamilovaný lékárník (který je momentálně na WC) by se mohl domnívat, že jeho veledůležitý prsten ukradla právě ona. Naše hlavní hrdinka neponechá nic náhodě a po vystoupení z vlaku dohání a následně krade zpátky zlodějovi „malý kroužek důvěry". Nevědomě však nechá svojí neméně důležitou tašku ve právě rozjíždícím se vlaku. Young-ju nemá jinou možnost, než navštívit Hee-chula a vyměnit prsten za svou tašku. Nic není tak jednoduché, jak se zdá a bývalá kriminálnice se začne topit ve svých lžích, které přerostou v jedno velké nedorozumění. Podaří se Young-ju najít svou tašku a vrátit prsten? Dostane se včas na sestřinu svatbu? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (48)

Shit 

všechny recenze uživatele

Zápletka s záměnou osob jak vystřižená z nějaký levný americký romantiky tady funguje fakt neuvěřitelně dokonale, kdy Dong-won Kang je tak akorát ňoumovitej, že nepůsobí jako naprostej pablb a ještě je celkem sympaťák a Kim Ha-neul je opět neskutečně milá, že jí člověk prostě musí fandit, i kdyby stokrát nechtěl a to i když hraje takovou drsnější bývalou vězenkyni. Jinak samozřejmě neni si třeba něco namlouvat, skončí to tak, jak každej čeká, ale o to tady přece jde v první řadě a zbytečně to překombinovávat by neprospělo tomuhle jinak děsně pohodovýmu a zábavnýmu filmu ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Lhaní je intenzivní hra myšlenek." A Young-ju lže prvoligově, ale domů bych ji přesto nechtěl. To takový Hee-chul nelže vůbec a doma bych ho taky nechtěl. ˇJá jsem prostě tak nějak nenašel ty správné sympatie k oběma (ne)zamilovaným, ale to neznamená, že bych uznale nepokýval hlavou nad vylhanými historkami, neocenil apetit Papričkového kluka a neužíval si každou "tatínkovu" facku. A nevadí mi ani předvídatelnost romantické komedie, ale přeci jen jsem očekával, že Korejci tradičně vytáhnou z klobouku kupu svěžích žánrových nápadů. To se tentokrát nestalo, takže jsem zaznamenal více méně průměrnou zábavu. ()

Reklama

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Ha-neul Kim mě opětovně posadila na zadek a definitivně se stává mojí nejoblíbenější asijskou herečkou. Její grimasy a mrknutí jsou jedinečné!!! Film je skvělá romantika, ale komediální stránka je ještě silnější. Celou druhou polovinu filmu jsem se už třepala na rozuzlení a obávala se, toho co přijde. Jsem maximálně nadšená...5*. ()

Adrian 

všechny recenze uživatele

Zápletka so zámenou osôb je jednou z najvďačnejších a diváckych najobľúbenejších príbehových peripetií. Platilo to už za čias Shakespearea a platí to aj dnes. A keď sa k tomu navyše pridá aj juhokójeský cit, hravosť a zručnosť pre žáner romantickej komédie, je veľká šanca, že ako divák nebudte sklamaní. Ja som určite nebol. I keď je pravda, že na to, aby ste si daný typ filmu zo spomínaného teritória čo najviac užili, musíte mať v sebe empatiu voči juhokórejskému ponímaniu daného žánrového konštruktu. Som rád, že medzi takých ľudí patrím a vždy si s radosťou tieto dielka vychutnám. ()

tombac 

všechny recenze uživatele

Sledování tohoto milého snímku bylo podporováno vydatnou konzumací soju, tak mých pět hvězdiček nelze brát vážně :-) Zamilovat se do lhářky první kategorie? To je snad ta nejsnadnější věc na světě, když má tvář a charisma Kim Ha-neul... Soju mělo mohutné účinky, tudíž jsem i u banálních komediálních situací řval smíchy a u romantických se mi po tváři koulely slzy jak hráchy :-) Objektivně vzato, Too Beautiful to Lie by si zasloužila čtyři hvězdy, ale za Kim Ha-neul, pro kterou mám mimochodem velkou slabost, papričkový festival (miluju papričky :-)) a hutnou porci pohody, rád jednu hvězdičku přidám. Však po sérii depresívních snímku mi typická jihokorejská romantická komedie přišla velmi k duhu. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama