Geniální, ale šílení vědec dokázal prostřednictvím genetického experimentu po dvěstě let udržet naživu sebe i zrůdu, kterou stvořil. V současné Americe vyšetřuje policistka Carson O´Conner sérii hrůzných vražd. Pátrání ji dovede až k vědci a jeho stvůře. Během dlouhého experimentu však na obou proběhly takové změny, které zcela změnily jejich pohled na dobro a zlo. (oficiální text distributora)

gumolit

Sprvu som si myslel,že to može byť aj zaujimavá myšlienka preniesť kultového Frankieho do súčastnosti,ale už po pol hodine to som mal riadny zmätok z celeho filmu.škoda myšlienka to bola dobrá,ale film dosť nudný nič ma v podstate na ňom nenadchlo dávam dve hviezdičky za hercov Michaela Madsena a sexualnú scenu a ozaj ten koniec čo to vlastne malo znamenať? ()

helraiser

Hodně slabej odvar prakticky jakéhokoliv Frankensteina jakýho jsem kdy viděl. Opravdu pěkně zprasenej horor o jednom z nejznámějším monstru v hororovém světě. Jsem smutný, chce se mi brečet, ale odpad si nechám pro jiný klenoty. ()

Wolftalon odpad!

Tenhle film jsem ani neměl odvahu dokoukat dokonce (2/3 a dost), protože je názornou ukázkou, jak můžou vypadat debilní dialogy a střih. Postavy mi přišly nemastné, neslané a hlášky spíš trapné, než vtipné. Celkově bych tam moc hereckých výkonů nehledal. Uvažoval jsem o tom, že dám alespoň jednu hvězdu za dobře zpracované prostředí a atmosféru, ale na to má tenhle výblitek až nechutně vysoké hodnocení. ()

MaideN-SK

Prívlastok Horor by som tomu určite nedal, ale inak vydarený sci-fi film. V pohode herci, dobrý námet a dej, taktiež zakončenie a celkovo sa vyhli aj veľa klasickým ľakacím scénam a trápnostiam, akými nás hororové filmy tejto doby dennodenne ubíjajú. Bol som spokojný. ()

machmej

Tak tady šlápl Nispel trošku vedle.Jsem fanda Texaského masakru, ale tohle je velké zklamání.Madsen hraje klasicky,jako by jeho role hrál "za trest". ()

Lui.eS

Film začínal v poměrně příjemném tempu, postupné odhalování nově přepracované myšlenky stvoření lepšího člověka působí z počátku celkem dobře, ale v dalších okamžicích už se stává příliš pomalé a celkový potenciál je dokonale zničen prázdným zakončením, které by snad mělo ukazovat na pokračování, které se však nekoná. ()

andy60

Skoro se mně nechce věřit, že tenhle paskvil pochází od stejného režiséra, který natočil mimo jiné i Texaský masakr (který osobně považuji za povedený remake). Dvojice detektivů mně neladila - on silně nesympatický, ona naopak pohledná a příjemná. Co mě ale naštvalo nejvíc byl ten konec. Prohledával jsem dvd, že tam musí být nějaké pokračování, druhý díl nebo tak, ale ono nic, prostě konec uprostřed děje a hotovo. Tak s tím jdi, Nispele a spol, do prdele... ()