Neundaeeui yoohok

• Jižní Korea 늑대의 유혹 (více)

Mladá dívka Han-kyung se vrací ze svého studia zpět do hlavního města Soulu ke své matce a sestře. Krátce po příjezdu poznává nového přítele Hea-wona. Brzy potkává svého bratra Tae-sunga, na kterého si po dlouhých letech už nepamatuje. Oba chlapci se do Han-kyung zamilují, ale u Tae-sunga je tato láska o něco větší, už jen proto, že poznává svoji sestru, která si na něj nepamatuje a snaží se získat její srdce. Kdo z nich tento souboj vyhraje? A kdo prohraje a ztratí svůj život? Dozví se Han-kyung pravdu? (TylerGage)

TomikZlesa

Tenhle film mě utvrdil že tohle skutečně nebude moje parketa, neskutečně ufnukané, uhuhňané, přeslazené a vykonstruované bez pořádné pointy či konce. Namazat tak na chleba sníst. Nejvíc mě dostal žánr akční, jedna slušná bitka, tot vše. Dalším kamenem urazu je uvodní sekvence, která vás naláka na uplne jinej žanr, něco na styl Kurôzu zero. ()

t_gon

Nedávno jsem shlédnul vynikající Daisy. A myslel jsem si že jen stěží najdu opět něco výborného, což by se mohlo přiblížit zážitkem k Daisy. A hle - nejen že jsem to našel, já to i viděl! A jsem velice rád. Zapomeňte na jakoukoliv romantiku z US produkce. Tihle korejští chlápci na to jdou naprosto odlišně. A nutno říct že výborně. Jen stěží najdete někde v zámoří takhle perfektně namíchaný snímek z tolika žánrů, jež si s vámi pohrává až do úplného konce, ve kterém vás rozbije na kousíčky. Perfektní děj, jež se neustále zamotává a přibírá nové zvraty, podmanivá hudba, výborné herectví a tolik emocí!!!Nemám slov a je hřích tohle nevidět... ()

terunka003

Romantické, smutné, korejsky smutné, uplakané × až moc uplakané, smutné, svazující. Tak koho vlastně měla mít ráda, aby to nevadilo ani jedné ze stran? Měla mít ráda bratra jako bratra, nebo chlapce, který se o ní ucházel? Nebo vlastně co jako? A co ten konec zase? Neříkám, že to nemělo nějakou hloubku, ať už citovou, emoční, nebo sociální. Ale spíš jsem takových stejných filmů za poslední dobu viděla asi hodně. ()

Ivuse

Já a brečet u filmu .... no tomuhle se to povedlo a to je co říct!! :-) Dong-won Kang je můj oblíbenec tak možná i proto ten nával emocí :-) Do poslední chvíle jsem doufala, že obavy které mám se nenaplní, nic méně happyend se opravdu nekonal a ty nejhorší obavy se staly skutečností ... Akční - neřekla bych, podle mě je to romantické drama. Chápu lásku Dong-won Kanga k hlavní hrdince, ale Han-seon Jona jsem nějak nepochopila. ()

Brandon

Aaaa, faaajn dávka "koreinu". Sice nepatří k tomu nejčistšímu, ale přesto se na něm slušně ujíždí. Kdepak holywoodský sračky. Tentokrát jedna slečna, dva kohouti a jeden obrovitánskej problém. 3,5* ()

Saku

Doslova hezoucky film, ktery pravdepodobne sklidil velky uspech u korejskych teenageru. Oba hlavni hrdinove jakoby zrovna vypadli z modni prehlidky, ale nastesti maji jasno v tom co chteji a tak nemuzou prekvapit zpomalene zabery bezicich "hrdlicek" destem, pak tu mame korejsky love song, pri ktere se cukrovou vatou vubec nesetri. Pro ty z nas, co uz sme asijskou produkci vycepovani, nic prekvapujiciho, tezkou rict jestli tam nakonec nebyla zbytecna vsechna ta akce...pres vsechny ty slzicky to se mnou zas tak moc nehnulo...davam 3,5. ()

Kalidor_

Příběh moc hezký, ale poslední třetinu asi režisér prochlastal a dotočil ji nějaký milovník telenovel nebo co, to mě fakt iritovalo co se tam dělo na konci. A jedna věc mi taky nešla překousnout, nic proti hlavní hrdince, ale holka, po které šílí kluci (místní hezouni) a jsou schopni se o ni i rvát by neměla být taková nevýrazná šedá myška, sorry Cheong-a Lee, jdu spáchat harakiri za to co jsem se teď opovážil napsat! ()

kklepkaa

Mám tyhle filmy ráda, takže jakmile jsem na něj narazila, už jsem ho hledala a taky Dong-won Kang že jo... Konec vám nakonec zlomí srdce. Prostě typická korejská záležitost. ()

Káronoš

Jedná se o komplikované drama ze střídavými žánry, zabívající se odloučeným sourozeneckým vztahem, který přerosle v čistou a velkou lásku. Tae-gyun Kim mě nechal pouze oči pro pláč v jeho smutném dramatu a Millionaire's First Love, takže jsem se na tento film velice těšil. Kim odvedl skvělou práci při stylizaci postav, "milostný trojúhelník" jsem si oblíbil a naprosto s hrdiny soucítil. Dong-won Kangův osud a nešťastná láska, mě emotivně položili a po tvářích mi smutkem tekly slzy proudem. Neukdaeui yuhok je velice příjemný film se sladkou "příchutí" a jeden z nejhezčích (drsnějších) filmů o lásce a přátelství. Hodnocení: 9/10. ()

Hepy13

Podivný film, vůbec né kvůli tomu že je korejský. Ale hlavně co do vztahového řetězce mezi trojicí hlavních postav. Všichni se chovají tak zvláštně, a každou minutu uplně jinak. Vložit ty různé pouliční souboje do filmu o lásce a vztazích nebyla vůbec špatná volba! ()

Martyr

Čisté tri hviezdičky. Nadšenie opadlo skoro hneď, pretože Vlci sú poriadne presladení a ružovučkí, až sa na to niekedy ťažko pozeralo. Totálny únik z reality občas bodne ale mačičky na rukách, slzičky v každej druhej scéne a už toľko krát použitá zákerná choroba boli tentoraz priveľa aj na mňa. Vôbec nezabrala ani hudba, ktorá bola gýčová a dosť odfláknutá. Také motívy vystrúha klavirista na prvý krát. Ja neviem, asi som už romantiky prepozeraný ale dnes som si pripadal, že pozerám Arirang. Korejci to vedia aj lepšie a menej gýčovitejšie. ()

Rambo159

Kórejský film som nevidel strašne dlho a preto po dlhom dumaní som siahol po tomto kúsku, pričom ma presvedčil aj žáner. A urobil som dobre. Kórejský romantický film s korením akčnosti a vtipu je tisícnásobne kvalitnejší, než napr. jeho americký kolega. A tu to platí dvojnásobne :) Veľmi príjemný a pohodový film s dávkami nielen spomenutej akcie, ale aj napätia čo ktorá postava urobí. Ja som taký typický Forever Alone a až na počudovanie ma to bavilo, všetky tie boyfriend-girlfriend vzťahy, ich trápenia, šťastia....asi pri tom hľadám inšpiráciu :D. Ale aj tak, kdesi v tom ich vzťahu zaváňalo klišé, ktoré som ale úplne ignoroval a sledoval ďalej. Ku koncu to hrá silne na city, slzy na krajíčku - ale to je to čo na kórejských filmoch milujem a budem milovať. ()

TylerGage

skutečný příběh o lásce,nenávisti,přátelstvý,zradě a smrti..slzy tečou a tečou dále... film jsem dokoukal až do posledních titulek ()

Scharra

Příběh mladé dívky, která se po několika letech vrací ke své matce (otec zemřel) do hlavního města. Tam začíná zábavný boj o ruku jinak přehlížené Han-kyung. Dostane ji kamarád její sestry nebo tajemný mladík, který tvrdí, že už se znají (děkuju za spoiler v popisu děje)? Svižný začátek, který však uprostřed filmu trochu ztrácí dech. Asi už si na korejské a celkově asijské dojáky začínám zvykat a už mne jen tak nedostanou do kolen. ()

Moiraine

Tak tohle bylo dlouhý. Už po hodině jsem byla překvapená, že uběhla teprve půlka (a to ta první byla celkem zábavná). Jakmile skončila první "komediální" část a začala ta druhá "melodramatická", kvalita filmu šla výrazně dolů. Navíc mě celý film provázel neodbytný pocit, že i přes svou délku (skutečnou i mnou vnímanou) v tom filmu něco chybí. Jako kdyby režisér rezignoval na plynulé a logické navazování scén a místo toho... já vlastně ani nevím, co se tam pokusil místo toho vložit. Každopádně z toho vyšly nudné dvě hodiny s pár dobrými okamžiky v první půlce. A jenom tak na okraj: Proč se to proboha jmenuje Temptation of Wolves?? ()

Sykon

Ačkoliv to tak občas nevypadá, fanoušek velkých dojemných melodramatických příběhů v korejském stylu nijak zvlášť nejsem. A na tohle u mě tento film doplatil, protože po názvu a úvodní scéně (synopsi jsem neznal) jsem čekal něco naprosto odlišného. Ale po prvních několika minutách jsem si řekl "Aha, tak on je to jeden z těhle filmů". Přičemž napoprvé to bylo ještě míněno v dobrém, ale podobných momentů, kdy jsem si řekl přesně to samé, bylo ještě několik a s každým dalším mé hodnocení pomalu ale jistě klesalo. Ve finále se tak z očekávané akční podíváné stala obyčejná, místy dost nesmyslně působící laciná a sotva uvěřitelná melodráma. A na to jsem opravdu náladu neměl. Přitom ta melodramatická linka tam byla našroubována dost uměle a filmu podle mě spíš uškodila. ()

Mravcolev

Hrozne sklamanie...zial opat som sa utvrdil ze hodnotenia na CSDF (ale iste aj vsade inde) su prilis subjektivne a zrejme bude pravda, ze ak clovek nieco hodnoti tak vacsinou je to bud nieco velmi pozitivne alebo negativne a pravdou je, ze skutocnost je vacsinou uprostred. ()

vett

Hodnotím bez závěrečné uřvané scény na pláži (protože to je jedno z nejpříšernějších přehrávání v dějinách kinematografie). Akce tam pravda moc není, ale když už tam je, tak zase stojí za to. Oba herci v hlavních rolích se mi líbili, ale s tou divně ošklivou slečnou jsem si nevěděla rady. A jedna hvězda je za úvodní titulky, které jsou prostě dokonalé. ()