Reklama

Reklama

Neundaeeui yoohok

  • Jižní Korea 늑대의 유혹 (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Mladá dívka Han-kyung se vrací ze svého studia zpět do hlavního města Soulu ke své matce a sestře. Krátce po příjezdu poznává nového přítele Hea-wona. Brzy potkává svého bratra Tae-sunga, na kterého si po dlouhých letech už nepamatuje. Oba chlapci se do Han-kyung zamilují, ale u Tae-sunga je tato láska o něco větší, už jen proto, že poznává svoji sestru, která si na něj nepamatuje a snaží se získat její srdce. Kdo z nich tento souboj vyhraje? A kdo prohraje a ztratí svůj život? Dozví se Han-kyung pravdu? (TylerGage)

(více)

Recenze (39)

balone 

všechny recenze uživatele

Začátek se vyvíjel celkem slibně, mělo to spád a byla i sranda, pak však nadešla ta chvíle romantická a melodramatická, kde ubrečená holčička si nedokáže vybrat... Její ubrečený xicht mě bude strašit ve spaní. Mno, ale proč ty dvě? Za ten začátek a celkem povedené akce, akorát na to, že to má žánr akční jich tam bylo až moc málo. První polovinu filmu hodnotim velmi slušně i z hlediska hudby. Začátek 80% konec 10% celkově tedy 45%. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Ďalšia romantika, ktorá ma pred rokmi bavila, ale už mi nesedí. Keďže sledujeme milostný trojuholník medzi postavami na strednej, tak to je v takom nadnesenom pubertálnom štýle, čo mi už nesedí. Herecké obsadenie je skvelé a aj postavy sú celkom sympatické, ale tie hovadiny, ktoré tam neustále stvárajú už idú mimo mňa. Stále tam len machrujú a navzájom sa bijú, aby si dokázali kto ho má väčšieho a tým zapôsobili na hlavnú hrdinku na ktorej som príliš nechápal čo vidia. Je síce pekná ale totálne pasívna. Miestami mi to pripomínalo megasračku Twilight. Len tu nie sú žiadne nadprirodzené postavy. No a keďže sme v Kórey, tak samozrejme na konci niekto z toho trojuholníka musí tragicky zomrieť. To mi už bolo úplne ukradnuté aj keď to odniesol najsympatickejší herec z tej trojice. Takže ak máte násť, tak vás táto infantilná romantická melodráma pravdepodobne nadchne. Ak ste starší, tak už to nie je nič pre vás. 5/10. ()

Reklama

tombac 

všechny recenze uživatele

Ztotožňuji se s komentem Adriana, až na jednu věc. Že je Temptation of Wolves dost nadsazenou romantickou komedií, že nevzbuzuje pocit konzistentního celku, to by mi v patřičném prožitku filmu nebránilo. Jsou v něm obsaženy esence, které jsou znakem nefalšované a krásné korejské romantiky. Tklivá klavírní hudba, hezká formální stránka, dojemné scény v čele se závěrem, jenž nejednu citlivou duši vykoupe v slzách... Jenže jsem se nedokázal plně vžít do hlavních postav snímku. V Han-kyung jsem totiž postrádal to kouzlo, tu krásu, která by přebila zástupy ctitelek a nutila oba borce po dívce tak mocně dychtit. Jejich láska mi nepřišla jaksi opravdová... Možná je problém ve mně, že jsem před filmem nebyl v dobrém rozpoložení, možná bych to tak cítil i jindy... Možná už příště nebudu nevěřící Tomáš, když tu vidím vyšší hodnocení od lidí, jimž věřím, a které do mne zasévají semínka pochyb. Možná... Zatím je to jen čtyřhvězdičkový zážitek. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Nevím, jestli je vhodné tento film řadit mezi akční, když je tu méně akce než v každé druhé komedii. Název mi taky nepřijde zrovna výstižný..ale na tom tolik nezáleží. Z nějakého důvodu se mi tu vůbec nelíbila Cheong-a Lee, ikdyž ji jako herečku mám jinak docela ráda. Jediný, kdo mě trochu dojal byl Don-won Kang. Začátek byl ale hezký..škoda. 3* ()

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Poměrně dlouhou dobu jsem neviděla žádný korejský film, tak jsem dostala chuť si pustit něco z korejské romantiky. Na korejských romantických filmech vždycky oceňuju tu skutečnou "romantiku", originalitu v jistém slova smyslu, a to, že se právě tolik odlišují od americké romatické tvorby, která je ve většině případech pořád na stejné brdo. Bohužel, po zhlédnutí většího počtu korejských romantických filmů jsem došla k názoru, že se jich hodně mezi sebou podobá. Ne sice všechny, ale přesto často narážíme na stejné motivy - smrtelná nemoc a jiné rány života; nebo snad druh hlavní hrdinky, která je většinu filmu trochu zmatená, koktá, dělá hloupé obličeje, chová se roztomile naivně a snadno se opije.... Tyhle motivy nalézáme skutečně minimálně v polovině korejských romantických filmů. Člověk si toho nevšimne dokud takových filmů nevidí víc, ale pak se díky tomu stane korejská romantika trochu předvídatelná. Tím chci jen poukázat na to, že ani jiné romantické filmy než hollywoodské nemusí být nutně vždy skvělé a originální. Ale čert to vem. Film Temptation of Wolves je sice toho zrovna příkladem, a má dokonce i jiné nedostatky (scény jako by chvílema nedržely pohromadě), avšak i tak jsem byla po zhlédnutí spokojená, nějaká ta slza taky ukápla. Přestože tedy začínám vidět korejské filmy, konkrétně ty romantické, taky trochu kriticky, myslím, že jsem se jich ještě zdaleka nenabažila. ~(3,2)~ ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama