Sissi a Yetti

• Německo Lissi und der wilde Kaiser (více)

Sissi a císař Franz. Nádherný pár v nádherném světě. Světě tak zdravém a harmonickém, že to nemůže být ani pravda. Vše je dokonalé. Všeho je dostatek – peněž na zátop, čokoládových kuliček na golf. Občas musí sice císařský pár vládnout a reprezentovat, ale to vše je ve světě Sissi a Franze „úžasné“. Dokud se nezačnou objevovat temná mračna na jinak blankytně modré obloze… Císařovna Sissi je unesena.

Ačkoli nemá žádnou stopu, kterou by sledoval, vydává se neohrožený a nebojácný Franz do horečnatého stíhání únosců. Díkybohu brzy narazí na krátké vzkazy, které Sissi dokázala během cesty zanechat. Nicméně, obsah vzkazů a jejich rekonstrukce jsou pro Franze nečekaným šokem! Franz to ale nevzdává a reaguje jako jakýkoliv jiný vládce jeho povahy: zuřivostí! A tak začíná divoký hon, který se nezastaví ani před hranicemi jeho země. (oficiální text distributora)

štěpule odpad!

Nedokážu uvěřit, že si Němci natočili takovou parodii sami na sebe. Film jsem musela v půlce vypnout, to se fakt nedalo. A pevně doufám, že to není myšlené jako pohádka, se zásilkou ze sexshopu pro královnu a podobně bych to povolila snad až od 18ti. Opravdu nevím, co tím chtěl básník říct, na koukání to určitě není, potom ale nevím na co... ()

Sorna

Jen těžko ohodnotitelný film, tady opravdu musím říct: to byla taková blbost ,až to bylo dokonalé. Velmi vtipné a zábavné, ale ocenit to dokáže jen určtitý druh diváka, ne každému se tento film může líbit. Pokud ale nevíte na co se podívat, je dobré rozšířit si rozhled zrovna o tento film. ()

Hellps

Spoustu narážek na různá témata, každý si něco najde, každému se nějaké vtípky líbí, jiné ne. Film je bláznivou směsí všeho možného i nemožného, ale přesto mne velmi pobavil a tak dávám 5* ()

Pythonator

No vida! Pak že Němčouři neumí natočit dobrý film. Úplně stačí když se toho ujme Michael Herbig a udělá to animované, aby jsme byli ušetřeni strašných německých herců a trapné kamery. Toho pána mám rád už jen za jeho Manituovu botu, která je snad jediný německý film, na který se můžu vždycky s chutí podívat vyjma Vinetuovek. Tenhle animák je pro dospělé a děti se u toho moc nezasmějou. Akorát by vás pořád otravovali dotazy, protože by nepochopili většinu vtipů. Kvalita animace sice stojí za hovno, ale to je vedlejší. Podstatný je ten humor a ten tu rozhodně nechybí. ()

dogrose

Pamatuju si, jak to před dávnými lety úsměvně zašumělo českou veřejností, když šel v kinech jako předfilm kreslený Drátovat, flikovat nebo v TV dávali silvestrovského Rumcajse. I dospělí potřebují své kreslené filmy.... proč ne? Děj je infantilní, zahuštěný sexuálními narážkami, dvojsmysly, je to skvostná parodie na Holloywood (už jen úvodní nápis Himalayia). Ano, některé vtipy sklouzávají do trapnosti a místy se nudíme, leč dle mého působí tohle dílko celkově osvěžujícně. Určitě si seženu v originále, protože některé vychytávky v češtině nevyzněly nebo musely být nahrazeny jinak. Líbí se mi zachování mateřské němčiny na všech cedulích (je škoda, že nebyly titulkem přeloženy do češtiny, viděla jsem verzi na Filmboxu) - Franz Josef si nechal na předloktí vytetovat "tady můžete mít svou reklamu". Překvapila mne (mile) dabingová účast Hany Maciuchové jako císařovny Sofie (zde přejmenována tuším na Sibylle ?). A jestli jste šli na tohle s dětmi do kina a teď to posíláte do odpadu... tak se radši běžte cukrovat, ať máte lepší náladu! Mimochodem - na plakátech v ruštině (viz výše) je film uváděn pod názvem Poplach v Himálajích, což je trochu od věci, když se to skoro celé odehrává v Bavorsku. ()

misiacik

Veľmi slabulinké. Toto má byť odpoveď na Shreka? To hádam nie, vtieravé humorné scénky mi pomaličky začali liezť na nervy už po pár minutách filmu a mne nedalo stále premýčľať nad tým. Pre koho bola táto rozprávočka vytvorená. Nemci si chceli niečo dokázať, no čo to je zostane asi iba u tvorcov... ()

Jean_Calid

Velmi zvláštní německý animovaný film o Sissi. A to nejen proto, že je tam Yeti, ale od počátku nevěříte vlastním očím a uším a pouze se necháváte unést na vlně podivna. Šílený český dabing (Sissi dokonce mluví Lumír Olšovský) jen podtrhuje bláznivý příběh zahrnující císaře Franze, Sissi, Yetiho a dva rakouské vidláky s excelentní angličtinou ( a nezbytným šálkem čaje). Je to prostě tak blbé, až se u toho musíte bavit (nebo to nenávidět) ()

ProDiiGy

Sissi a Yetty: myslel jsem si že je to dětská komedie ale příde mi to docela sprostý a spustlý moc se mi to nelíbilo.chvilkama dost trapné. ()

Pollini

Líbilo se mi, ze princeznu mluví chlap. Mělo to standardní průběh, který měl vyšperkovat humor. Ale nějak se to nepovedlo. Je to německé, nečekala jsem zázrak, ale je to obyčejná průměrná pohádka. Nejlepší scéna: princezna si dává šípkový čaj. ()

Pettte69

Nechápu zde narážky na kopie Shreka a podobné... Vy jste ten film asi vůbec nepochopili, jde čistě pouze o zábavu, a to skvělou zábavu. Vyprdněte se na zlé animace a nulový příběh, jde především o neotřelé vtipy, gagy, scénky. Prostě tohle není jen zábava pro dětičky, ale zasmějí se u toho i dospělí. Perfektní oddychovka s neustálýmí prvky jednoduchého humoru a parodie. ()

matej888999

Originální Yeti je spřažen se Sisi páč ji musí přinést ďáblovy který ji chce znásilnit a zabít. A při té cestě ji hledá EX přítel princ . Který ji chce uďelat to samé co dábel. A úžasný maršálek který ze sebe ďělá buzeranta s balónkem naplněným héliem.A potom tam je ještě bratr slavné Sisi král žlutých zubů , kterýho bolí zub a Yeti mu ho potom vyrazí Boxovací rukavicí kterou vytáhl z prdele ze které tři krát deně sere ty jeho velký trusy a vypouští je kamkoli kam ho jen napadne např. do lesa nebo do popelnic a nebo ještě do obřího hajzlu posraným dalším teploušským bruslařem ()

Eridan_

Totální šílenost. Pokud milujete Žhavé výstřely, bude se vám líbit i tohle. Pro děti to upřímně moc není. ()