Sissi a Yetti

• Německo Lissi und der wilde Kaiser (více)

Sissi a císař Franz. Nádherný pár v nádherném světě. Světě tak zdravém a harmonickém, že to nemůže být ani pravda. Vše je dokonalé. Všeho je dostatek – peněž na zátop, čokoládových kuliček na golf. Občas musí sice císařský pár vládnout a reprezentovat, ale to vše je ve světě Sissi a Franze „úžasné“. Dokud se nezačnou objevovat temná mračna na jinak blankytně modré obloze… Císařovna Sissi je unesena.

Ačkoli nemá žádnou stopu, kterou by sledoval, vydává se neohrožený a nebojácný Franz do horečnatého stíhání únosců. Díkybohu brzy narazí na krátké vzkazy, které Sissi dokázala během cesty zanechat. Nicméně, obsah vzkazů a jejich rekonstrukce jsou pro Franze nečekaným šokem! Franz to ale nevzdává a reaguje jako jakýkoliv jiný vládce jeho povahy: zuřivostí! A tak začíná divoký hon, který se nezastaví ani před hranicemi jeho země. (oficiální text distributora)

tom88

Takže už aj Nemci majú vlastný animák. Sissi a Yeti je tak trocha (dosť) uletený film, ale miestami slušne pobavil a zopár (pre animák) zvráteností som fakt nečakal. Slabšia animácia je vidieť na prvý pohľad, ale niak závratne to nevdilo, pretože projekt je sám o sebe ,,hovadina,, ktorá si náhodou našla cestu na svetlo sveta. Už len z názvu filmu je cítiť, že niečo nie je v poriadku. Chcel som dať 3* za to, že tvorca je hlavne môj nemecký obľúbenec Michael Herbig, ale toto mu nemôžem prepáčiť. 46% ()

Noviik

Tolik narážek jsem v animáku snad ještě neviděl... animace poměrně nudná, ale ty narážky na vše včetně Čechů... ty se povedly! ()

kinghome

Němci jsou příšerný úchyláci! Hrozně úchylnej animák s hromadou narážek a příšernou grafikou. Ale těch narážek tam je tolik, že přivřu oči nad hroznou animací a dám ****! Skvěle jsem se bavil! ()

oveckaoa

Vždy mě rozesměje komentář typu ´´Oni to dávali v televizi že je to strašné a sprosté,,. No a co jako v televizi je ukázek u x filmů a u některých i negativní hodnocení a nedám kvůli tomu odpad panebože. K filmu je to jeden z nejujetějších animáků (nejujetější je pro mě Sněhurka http://www.csfd.cz/film/233972-snehurka/) co jsem kdy viděl. Je zde hodně sexuálních narážek, které málokdo pochopí (třeba ten český sexshop je parodie na to jak bylo kdysi ve zprávách že zahraniční turisté chodí do česka do bordelů že je tam levněji) i narážek na slavné filmy (King Kong, Piráti Z Karibiku). Bohužel většina těch narážek je krátkých a jsou tam jen na vyplnění volného času. Prvních zhruba 10 minut je neskutečně trapných (kromě úvodní scény s Yettim ta je dobrá) a pak se to lepší ale už to nějak není ono. Nejlepší scénou pro mě zůstává ten dopis ten nemá chybu i ti vidláci byly parádní. ()

drackula

Kde bolo tam bolo, snažili sa nemci natočiť vlastného Shreka. Žiaľ netvor, natvrdlý princ a princezná na vynikajúcu komédiu nestačia. Vtipy sú zbytočne silené, pre deti moc "sofitikované" a pre dospelých zväčša skôr trápne. Osobne ma potešila jedine narážka na Pirátov z Karibiku. Až na zopár svetlých momentov /Yetiho nástup/ zväčša obrovská nuda. 40% ()

R1CH1E

Animace otřesná, příběh o hovnu, dabing mi způsoboval silné žaludeční nevolnosti, ale přesto dám *. Za co? No přeci jen se takováhle šílená úchylárna jen tak nevidí a musím uznat, že občas jsem se opravdu i dost zasmál. Nebýt tam takové množství trapných scén a hlavně ta otřesná animace, byl bych i celkem spokojenej. Škoda no. ()

Kurikmoon

Hrôza. Neviem si spomenúť na horšieho animáka. Pár solidných fórov. Ale kvôli nim sa to neoplatí pozerať. A naozaj na to neberte deti. Animacia hrozná, dabing rovnako tak. ()

ArdathBay

Špatná variace na Shreka z germánska. Obsahuje košilaté vtipy a místy velmi trapný humor. Zachraňuje ji jen vydařený dabing (nejlepší je člověk odpovědný za jediného česky nadabovaného negra, který je lepší než originál v jednom nejmenovaném filmu). Nedoporučuji sledovat bez jakýchkoliv drog v krvi. ()

LadyVader

Asi nejůchylnější animák co jsem viděla, sice je pravda že u některých vtípků mi bylo trochu trapně, ale většina mě opravdu bavila. To že Sissi a Franz asi rotujou v hrobě už je vedlejší :-). ()

keoma26

mám už asi hodně posunutej práh bolesti a vkusu, ale tohle je na němce hodně dobrý, to by bylo dobrý dokonce i na američany ()

korndaddy

Tohle je opravdu divná německá podívaná. Dokonce si i dokážu představit ve filmu skupinku tyroláku, jenž se cpou currywurstem a za pěkného německého popěvku ládujou svý vocasi Sissy do tlamy. To by mělo ten správnej německej nádech. ()

cab

Smely pocin nemeckych tvurcu konkurovat vyspelejsim zemim na poli animovanych filmu. Pribeh je napadity a mistami i vtipny, ale pri stopazi skoro hodiny a pul a obycejne grafice mimo par lepsich chvilek nasi zapadni sousede diru do sveta neudelaji. Treba nekdy priste. 50% ()

Eraserhead

Hodně zábavná komedie (parodie). Němci se vydali po stopách Shreka a nevedli si při tom vůbec špatně. Množství fórů je založeno na dvojsmyslech, takže se může klidně stát, že víc zábavy si nakonec odnesou rodiče nebo teenagerovské publikum, protože Yetti je místy hodně hustej týpek :-) ()