Věž hrůzy (TV film)

Scénografie:

Phil Dagort

Kostýmy:

Tom Bronson

Takový malý televizní snímek, který kloubí lehký horror s komedií. Stojí zahlednutí spíše kvůli výskytu Kirsten Dunst a Steva Guttenberga!(3.1.2003)

• JohnnyD

Kirsten Dunst na začiatku kariéry a Steve Guttenberg na jej konci nakrútili televízny mysteriózny rodinný film. V rukách niekoho schopnejšiemu, kto má cit pre príbehy, s väčším rozpočtom a s prepísaným scenárom by to relatívne mohol kľudne byť aj ďalší Casper. To sa ale žiaľbohu nestalo...(8.9.2008)

Extrémně strašidelné, pokud vám je pět a půl. Nebo jste jako já.(12.11.2013)

Poprvé jsem Věž hrůzy viděl asi někdy kolem roku 1999, tedy ještě jako malý a musím říct, že se mi tehdy film zřejmě musel líbit, a to velmi, poněvadž jsem si jej pamatoval (alespoň střípkovitě) dodnes. Vzpomínal jsem si dobře na hotel, duchy a výtah. Mnohdy jsem také přemítal jak se ten film vlastně jmenoval, protože jsem ho od té doby už neviděl. A dnes, zásluhou náhody, jsem jej viděl znovu... A jak to dopadlo? Líbí se mi pořád. Je to takový mystický scifi thriller s hororovými prvky pro celou rodinu - tady se nemusíte bát nepřístupnosti mladistvým, vlastně se zde nemusíte bát ani čehokoliv jiného. 70%(11.1.2015)

• tron

Priemerne čudne nezáživný malý televízny horor s Kirsten Dunstovou a Steveom Guttenbergom.(7.9.2008)

• - Postava Sally Shine byla inspirována herečkou Shirley Temple, která také byla známou dětskou hvězdou. (..Lucas..)