Šestnáctiletá Bea je poslední panna ve třídě. Jestli se nechce dál ztrapňovat, musí jí kamarádky pomoci najít vhodnou "oběť", která by ji o panenství připravila... (oficiální text distributora)

Torgal

Nečakane vcelku neurážajúca teenegerská záležitosť. Neboli tu žiadne trápne vulgárne rádoby vtipné scény, bohužiaľ tu ale neboli ani normálne vtipné scény. Jednoducho taký normálny šedivý ničím výnimočný film so stokrát ohraným príbehom, ktorý neprináša absolútne nič nové. V podstate úplná zbytočnosť, ale pozerať sa to dalo bez problémov. 5-/10 ()

Lenka0064

Již pár let neoriginální teenagerské téma o lásce a sexu, napodobenina trilogie Prci, Prci, prcičky a dokonce horší než Holky a kluci, co to chtějí taky. Film bez spádu, záběry a dialogy u kterých se chytáte za hlavu a je vám trapně za představitele, kteří nemají ani tu pěknou vizáž. Proč tedy jedna hvězdička? Viděla jsem horší a norština je místy opravdu vtipná :-) ()

bono22vox

Panenství na obtíž rozhodně není komedie k pokukání, ve scénáři scházejí přesně vypointované gagy či hlášky, které by se daly citovat. Milostné eskapády hlavní hrdinky jsou přesto roztomilé, úsměvné a místy i dojemné. Nicméně tuto citlivou a chvílemi vtipnou teenagerskou komedii si nejspíš užije především dívčí publikum... ()

Daktari

Tenhle film má, pro věkovou katagorii, víc než slušnou úrověň. Jenže úrověň hodnotitelů, zřejmě postrádá zvratky a jiné americkoněmecké vychytávky. Vaše škoda. Ostatní se nenechte odradit. ()

pikacu

Európsky pohľad na dospievanie teenageriek v zvláštnom žánrovom mixe,ktorý je nakoniec nejaký nemastný neslaný. Nezanechalo to vo mne žiadnu stopu, ani príjemnú ani nepríjemnú. Ale určite lepsie ako väčšina amerických filmov s podobnou tematikou. ()

Marty20

Jak já sem se těšil na trochu toho pubertálního humoru a neuvěřitelných trapasů! S nadějí, že se na chvíli vrátím do doby kdy pro mě prcičky znamenaly kult který jsem miloval od hudby až po Stiflerovu matku. Bohužel nic takového se nekonalo. ()

Kratasedf

Od začátku až do konce to má stejný nádech nudy. Při koukáni se mi obličej ani nepohnul, vůbec žádný náznak smíchu. ()

dosa

Nevím, co je příčinou tak rozporuplného hodnocení a hlavně odporu k filmu. Příjemně neamerické. Celkem vtipné, v intimních momentech citlivě natočené a dobře zahrané. Nedějovost snímku podle mne jen zvyšuje autentičnost.70%. ()

Eve Lyn

Tenhle žánr nevyhledávám, naopak se mu spíš vyhýbám. Ale když jsem náhodou zapnula v TV tuhle švédskou komedii, dokoukala jsem ji a byla jsem mile překvapená, jak vkusně se dá natočit film o trapnostech, které se nám v reálném životě běžně stávají. Téma zpracovává originálně, vtipně a s nadhledem. Zřejmě tam ten nadhled někdo neodhalil, ale myslím si, že autoři se určitě nechtěli a ani nemohli brát smrtelně vážně... Za normálních okolností bych dala asi jen tři hvězdičky, ale když vidím to hodnocení (nechápu, většinou se to moje shoduje s většinou), tak si přihodím. ()

breebee

Jsem přesvědčena o tom, že Američané by tento film natočili úplně jinak. Tím ale nechci říct, že by byl lepší. Dle mého se to docela povedla. Je hrozné klišé jak ve všech filmech propagují první sex s někým, koho skutečně milujete. Ale tady se na to nahlíží úplně jinak. Což dělá film zajímavým. Ačkoli konec je trochu předvidatelný. Je to příjemná komedie pro všechny teenage holky. ()