poster

Šťastné město

 • Česko

  Město hazardu

 • USA

  Luckytown Blues

 • Slovensko

  Šťastné mesto

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2000, 101 min

Režie:

Paul Nicholas

Scénář:

Brendan Beseth

Kamera:

Denis Maloney

Hudba:

Greg Edmonson

Producenti:

Paul Nicholas

Střih:

Roberto Silvi

Scénografie:

Aaron Osborne
(další profese)
 • Gary
  ***

  Tenhle celkem podprůměrně napsaný film má jediný klad a to je obsazení. Dunst,Caan a Guzmán jsou z nich nejznámější a bez nich by se na to taky asi nedalo dívat.(4.10.2004)

 • maverick10
  *

  Velice slaboduchy a podprumerny film, s docela silnym hereckym obsazenim. To ovsem nestaci. Film na kolena srazi snad vsechno, at je to ubohy dej, primitivni scenar ci hlucha hudba. Ani nevim co nam to chtel reziser vlastne rict, chtel-li neco. A ten zaver s primitivni (telenovelackou) prestrelkou je k smichu.(29.4.2007)

 • fmash
  **

  Hlavní dojem, který vnímám ještě druhý den po zhlédnutí v televizi, je neodbytná otázka, jestli mají všichni ve Vegas na rukou mozoly od házení lopatou v poušti. Asi mají, protože jinak nevím, kam se mohou bez zbytečných otázek podít všechny ty chladnoucí mrtvoly, které za sebou všichni nechávají. Sekundární dojem je, že slušné obsazení ještě dobrý film nedělá, ale to už dávno víme. Třetí nebo další dojem nemám, nebo nestojí za řeč.(27.7.2011)

 • honajz
  *

  Kirsten Dunst jakožto dívka, která se vypraví do Las Vegas hledat tatínka (James Caan), profesionálního gamblera, který ale právě v této chvíli má – naprosto nečekaně – problémy s mafií. Dcera se snaží také být dobrou gamblerkou, a nakonec i dcerou, když se pokusí tatínka zachránit. Hodně hloupý film, nedůstojný hlavně Jamese Caana, v němž se sice objeví jen sporadicky, ale přesto nemůže zachránit celkovou nudu a nijaký děj.(16.3.2012)

 • NinadeL
  ***

  Slaboučký žánrový filmek, který od zapomnění dělí jen několik drobností: a) příjemná Kirsten Dunst, která ve svém teen období byla vysloveně příjemná naprosto všude, ať už v braku, nebo v lepších projektech kategorie A, b) Kirsten si tu zkouší striptýz. Za c) se bohužel nekoná, takže pokud vám nestačí čas trávit po boku mladičké Kiki, vyberte si jinou zábavu.(23.8.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace