Tamara

všechny plakáty

Tamara nenávidí svůj život. Je coby neaktraktivní a divná holka mezi spolužáky na střední terčem posměchu a různých divných vtipů. Jednou se jeden z jejich vtipů zvrhne tak, ze Tamara umře. Protože nikdo ze zůčastněných si nehodlá kazit život, vesele ji zakopou v lese. O to větší překvapení pak nastane, když Tamara další den vstoupí do třídy... jiná, divoká, a především živá. Tamara totiž vyvolala prastaré kouzlo, které jí dalo neuvěřitelnou krásu, zdatnost pobláznit kohokoliv, aby se do ní zamiloval a moc zbavit se každého, kdo jí stojí v cestě. (sxcorpion)

Estrellita

Nezaslouží si tak mizerné hodnocení. Je to sice blbina, ale hezky udělaná a s opravdu půvabnou hlavní hrdinkou. Některé záběry byly i pro mě lehce znepokojující a absence happyendu potěšila. Bohužel, nebylo to děsivé, což by horor být měl. 60% ()

Timak

Z počátku to vypadalo docela dobře. Pěknej rozjezd, ale pak ... Nejenže úmrtí a hlášky typu "Nikomu to neřekneme" dosti připomíná Tajemství loňského léta, ale zvláště ten konec, to teda bylo něco. Už dlouho jsem neviděl takovou kravinu ()

Guzo

Nic nového pod sluncem ve špatném zpracování a s nesympatickou hrdinkou (resp. antihrdinkou) v hlavní roli. Asi není nic, co by se zde dalo vydvihnout, leda Katie Stuart. ()

cab

Lacine, tupe a nevhodne natoceny snimek, kde nefunguje absolutne nic. Navic jestli to mel byt horor, tak nevim proc mi Tamara prisla komicky trapna. Troufnu si rici, ze nataceni neprislo na moc dolacu a urceni filmu vyhradne pro VHS a DVD distribuci byl dopredu naplanovany tah. Nastesti je tezko k sehnani v Cesku. Jedine pozitivum. 15% ()

Hanes88

Tohle bylo až takové fantasy až to byla blbost. Připadlo mi to takové chaotické a navíc ten závěr...no...jednu hvězdu jsem dal za opravdu pěknou Jennu D-T. ()

Jayem

Horšia verzia Sabriny. Hlavná predstavitelka Jenna Dewan je síce sexi a dosť úchilna ale filmu to nepomohlo. Sú tu niektoré celkom odporné scény ako rezanie ucha a jazyka ale čo na tom, to sme už videli v Itchi the Killer. Takže len dalšie béčko od ktorého radšej ruky preč. 1* Jenna Dewan, 1* stupidný scenár. ()

Shanen29

Věc,která mě ani nepřekvapila,nenadchla ,měl jsem pouze pocit,že sleduji opět něco,co jsem viděl již několikrát v tom samém pořadí i s dějem. ()

Damien

Co dodat. Nenašel jsem nějaký děj toho filmu. Nic tam nefungovalo. Herecký výkon bych na oskara nehodnotil. Je to prostě film na jedno podívání. Ale na druhou stranu musím uznat, že když jste sami doma a dívate se na ten film po tomě, tak se občas leknete. ()

Pitryx

Tak loňské léto na další pokus, tentokrát poněkud jinak, ale v podstatě stejně. Dobrý film, ale něco mu chybí. Akce dosti a má to celé i mírně napínavý děj, ale místy jsem se již nudil. Chybělo asi to překvapení, kdo za tím stojí. Zde je to jasné a tak se chvílemi ptám, proč. Nu, budiž, ale přece jen tyto filmy by měly být více gore, což mi zde chybía také mi scházelo více efektů. Prostě dobré téma, ale ne plně využito. Budiž dáno něco málo za poloakční děj, ale to je vše, co bych tomuto snímku připsal jako klad. CI 09112010 9035/9358 ()

Weissik

Celkem zábavná podívaná. Jako plus se mi zdá i to, že skupinka, kterou později Tamara pronásleduje, hlavní hrdinku připravila o život. To činí z jejích členů padouchy, kteří si sekyru mezi lopatky zaslouží. A jen poznámka, postava učitelovy ženy se mi zdála naprosto zbytečná. ()

mikessc

no neviem kto je vacsi k...t reziser alebo scenarista. ale podla mna obaja . onicom nezazivne sceny co mali byt napinave su plytke no nemam slov. to co som si precitalo file je vsetko pada sa tam tie věci udeju ,ale je to tak zle sfilmovane ze az na zalakanie to je. ()

kacir

Študenti zrejme dostali za domácu úlohu natočiť cez víkend ľubovoľný film a vzniklo toto študentské amatérske dielo...ak to nie je študentské tak potom je iba režisér amatér.. Jediný dôvod prečo sa človek vydrží pozerať na túto sprostosť je sexica Jenna. ()

Cid

Narozdíl od Texaského masakru motorovou pilou tu byl alespoň trochu sympatyčtější záporák:-).Ale jedno musím přiznat, když se Ti dva hošani začali muchlovat, tak jsem se hrozně bál, že to ukážou,fffuuuujjjj. ()

mpet

Tak tento film je poměrně velký zklamání. Chybí tomu šťáva a šmrnc. Nejenže režisér byl totální magor a nevyužil přednosti hlavní herečky, neboť když byla v záběru ona, bylo to docela koukatelný, ale hlavně nevyužil potenciál filmu. Proč to nebylo trochu víc drsnější a krvavější? Pokaždé, když už se k něčemu schylovalo, se hodila najednou zpátečka a z nadějné scény vznikl jen slabí čajíček. A těch příležitostí tam bylo více než dost. Dále musím zkritizovat prakticky všechny herce. Kromě Chloe a Tamary byli všichni tak těžce průměrný, že už po skončení filmu, jsem měl co dělat, abych si je vůbec vybavil, což je docela průser, když v celým filmu jich hrálo dohromady osm. Ani nemusím snad upozorňovat, že Tamara je až nesnesitelně předvídatelný film. Ale to asi bude úděl většiny hororů, neboť fakt mám problém si vybavit aspoň jeden horor, který by předvídatelný nebyl. Poslední moje poznámka patří začátku filmu. Ještě se mi nestalo, abych film chtěl vypnout po prvních třech minutách. Ano tak strašně nudnej začátek to byl. Vždyť kdo by chtěl čtyři minuty koukat na nějaký plyšáky, sošky, knihy a různý pentagramy za zvuku šílené hudby. ()